WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 30 ( 30 ) K-10 M-20
NrLicencji: 8/LBU/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola
2004-06-20
Z/5755/19

TAK

200m K U20 I 26.28/20

Żary (1)
2021-05-23
1s2 - 26.30 (-1.1)
120 Słubice (1)
2021-05-26
1s2 - 27.17 (-2.4)
104 Słubice (M)
2021-06-06
2s6 - 25.85 (+0.1)
129
2
BARTKOWIAK Agnieszka
2002-09-20
Z/3053/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.50/20

Lublin (M)
2021-07-02
3e1 - 3.30
145 Lublin (M)
2021-07-03
7 - 3.50
154
3
BERE¦NIEWICZ Aleksandra
2002-04-03
Z/3372/16

TAK

1500m K U20 I 5:02.47/19

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s1 - 5:12.70
80 Słubice (1)
2021-05-26
1s1 - 5:12.59
80
4
BĘBEN Oskar
2005-07-05
Z/2760/20

TAK

W dal M U20 I 5.80/20

5
BISKUP Filip
2005-05-05
Z/10170/21

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.59/20

Słubice (1)
2021-05-26
4 - 11.36
80 Słubice (M)
2021-06-05
18 - 11.74
85
6
CHMIELEWSKA Nina
2003-05-20
Z/3385/16

TAK

400m pł K U20 I 68.16/19

7
CHWALISZ Paulina
2005-05-23
Z/1501/20

TAK

100m K U20 I 14.03/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s5 - 14.11 (+1.3)
72 Żary (1)
2021-05-23
1s3 - 13.68 (+0.8)
85 Słubice (1)
2021-05-26
5s2 - 14.17 (-0.5)
71 Słubice (M)
2021-06-05
6e5 - 13.58 (+1.4)
89
8
DUDEK Damian
2007-08-06
Z/3746/21

TAK

Wzwyż M U20 I 1.55/20

Słubice (1)
2021-06-10
3 - 1.50
58
9
FILAR Igor
2004-03-25
Z/3111/18

TAK

400m pł M (84) U18 I 54.29/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1s1 - 55.72
126 Żary (1)
2021-05-23
1s1 - 55.06
133 Słubice (1)
2021-05-26
1s1 - 54.16
141 Słubice (M)
2021-06-06
1s1 - 54.58
137 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1s1 - 54.48
138 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
1s1 - 53.89
143
10
FILMANOWICZ Herbert
2005-03-29
Z/2761/18

TAK

400m M U20 I

11
FURSEWICZ Eryk
2003-02-24
Z/3880/16

TAK

Tyczka M U20 I 4.55/20

Żary (1)
2021-05-23
3 - 4.50
142 Słubice (1)
2021-05-26
1 - 4.40
138 Lublin (M)
2021-07-03
1e1 - 3.90
118 Lublin (M)
2021-07-04
3 - 4.50
142
12
GÓRCZEWSKA Martyna
2002-04-03
Z/4799/18

TAK

Oszczep K U20 (600) I 27.27/20

Słubice (1)
2021-05-26
2 - 26.08
68 Poznań (1)
2021-06-20
5 - 25.67
66
13
GRˇZKA Kornelia
2004-05-25
Z/5661/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.25/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1 - 11.58
103 Żary (1)
2021-05-23
1 - 11.17
98 Słubice (1)
2021-05-26
1 - 11.44
102 Słubice (M)
2021-06-05
8 - 11.27
100 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1 - 10.83
94 Poznań (1)
2021-06-19
4 - 10.98
96
14
KACZMAREK Wojciech
2005-05-18
Z/4025/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

Żary (1)
2021-05-23
2s1 - 56.77
116 Słubice (M)
2021-06-06
2s1 - 55.31
130
15
KLEINERT Jakub
2002-08-13
Z/4001/17

TAK

Kula M U20 (6kg) I 16.00/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1 - 15.64
138 Żary (1)
2021-05-23
1 - 17.00
152 Słubice (1)
2021-05-26
1 - 17.43
156 Słubice (M)
2021-06-05
0 - NM
0 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1 - 16.34
146 Lublin (M)
2021-07-02
7 - 15.66
139
16
KOSZKAŁO Nikodem
2006-02-19
Z/2194/20

TAK

100m M U20 I 12.80/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
5s4 - 13.41 (+0.5)
56 Słubice (1)
2021-06-10
4e3 - 13.36 (+0.3)
57
17
KRUGER Filip
2004-05-30
Z/5690/19

TAK

Tyczka M U20 I 4.00/20

Żary (1)
2021-05-23
6 - 4.20
130 Słubice (1)
2021-05-26
2 - 4.10
126
18
KU¬NIK Łukasz
2005-01-11
Z/3424/19

TAK

400m pł M (84) U18 I 64.61/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s1 - 66.05
66 Żary (1)
2021-05-23
1s2 - 63.91
72 Słubice (M)
2021-06-06
3s3 - 64.85
69
19
OSIŃSKI Dominik
2007-01-22
Z/3752/21

TAK

Wzwyż M U20 I

Słubice (1)
2021-06-10
1 - 1.60
68
20
PIECH Igor
2005-09-19
Z/2193/20

TAK

Młot M U18 (5kg) I 39.39/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3 - 34.33
78 Słubice (1)
2021-05-26
1 - 36.78
85 Słubice (M)
2021-06-05
8 - 40.28
94 Poznań (1)
2021-06-20
3 - 40.03
93
21
PŁUDOWSKA Julia
2006-08-16
Z/5618/18

TAK

400m pł K U20 I

22
SADURSKI Cyryl
2003-06-30
Z/9176/21

TAK

Kula M U20 (6kg) I

Słubice (1)
2021-05-26
2 - 11.00
85 Słubice (M)
2021-06-05
13 - 10.33
74
23
SZCZEPAŃSKI Igor
2004-03-31
Z/3657/19

TAK

Oszczep M U18 (700) I 40.69/20

Zgorzelec (1)
2021-05-09
3w1 - 40.06
78 Żary (1)
2021-05-23
3 - 37.41
70 Słubice (1)
2021-05-26
3 - 36.06
66 Słubice (M)
2021-06-05
12 - 31.52
53
24
SZUSTAK Jakub
2003-04-15
Z/5521/18

TAK

110m M (99.1) U20 I

25
SZYMANKIEWICZ Wiktoria
2002-04-26
Z/3056/16

TAK

W dal K U20 I 5.51/19

Słubice (1)
2021-05-26
4 - 4.45 (-1.0)
60 Słubice (M)
2021-06-05
5 - 5.34 (+1.0)
109 Lublin (M)
2021-07-02
8e1 - 5.33

(+2.3)

0 Lublin (M)
2021-07-02
0e1 - 4.97 (+1.6)
79
26
TYMCZYSZYN Bartosz
2007-01-21
Z/3939/21

TAK

Wzwyż M U20 I 1.50/20

Słubice (1)
2021-06-10
4 - 1.45
53
27
TYRAKOWSKA Zofia
2006-07-24
Z/4114/20

TAK

Oszczep K U18 (500) I 25.45/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
6 - 24.82
57 Słubice (1)
2021-06-10
3 - 24.26
55
28
WIĘCKOWICZ Nikodem
2002-11-24
Z/4956/18

TAK

Tyczka M U20 I 3.90/20

Lublin (M)
2021-07-03
4e1 - 3.70
110 Lublin (M)
2021-07-04
13 - 3.70
110
29
WI¦NIEWSKI Dominik
2005-08-12
Z/2195/20

TAK

100m M U20 I 12.96/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s4 - 12.81 (+0.5)
67 Słubice (M)
2021-06-05
6e5 - 12.54 (+0.6)
72
30
WI¦NIEWSKI Łukasz
2005-08-12
Z/2196/20

TAK

100m M U20 I 13.50/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3s4 - 13.22 (+0.5)
60 Słubice (M)
2021-06-05
6e4 - 12.97 (+0.2)
64