WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
oksskra.pl
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 30 ( 30 ) K-20 M-10
NrLicencji: 6/MAZ/13

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDZIAK Stanisław
2004-12-05
Z/2477/20

TAK

1500m M U20 I 4:06.21/20

Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 4:09.78
105 Warszawa (1)
2021-05-29
3s1 - 4:01.53
120
2
BARAŃCZUK Kacper
2004-06-07
Z/5431/19

TAK

800m M U20 I 2:08.11/20

Warszawa (1)
2021-05-30
9s2 - 2:07.32
74
3
BOMBA Karolina
2002-01-11
Z/1647/16

TAK

Młot K U20 (4kg) I 57.59/20

Warszawa (M)
2021-05-15
4 - 54.85
163 Lublin (1)
2021-05-23
1 - 56.46
167 Warszawa (1)
2021-05-29
4 - 56.29
167 Łódź (1)
2021-06-06
4 - 56.78
168
4
BURLEWICZ Antonina
2005-01-25
Z/3470/18

TAK

W dal K U20 I 4.77/19

Warszawa (1)
2021-05-23
2f2 - 4.61 (-1.2)
65 Warszawa (1)
2021-05-29
7f2 - 4.59 (+1.3)
64
5
CEBULA Mateusz
2006-05-28
Z/773/20

TAK

800m M U20 I 2:33.50/20

Warszawa (1)
2021-05-23
9s3 - 2:19.66
60 Warszawa (1)
2021-05-30
8s3 - 2:22.82
56
6
CIEĆWIERZ Nina
2004-10-12
Z/2713/20

TAK

400m K U20 I 67.80/20

Łódź (1)
2021-05-15
6s2 - 67.57
68 Warszawa (1)
2021-05-23
4s3 - 66.34
72
7
DUBAN Aleksandra
2005-01-11
Z/3520/19

TAK

800m K U20 I 2:17.71/20

Warszawa (M)
2021-05-15
3s2 - 2:18.79
119 Warszawa (1)
2021-05-23
1s1 - 2:18.01
121 Warszawa (1)
2021-05-30
2s1 - 2:18.59
119
8
FARAJ Wiktor
2002-05-02
Z/150/19

TAK

100m M U20 I 11.17/20

Łódź (1)
2021-05-15
4e3 - 10.75

(+4.3)

0 Łódź (1)
2021-05-15
3 - 10.77 (+1.5)
152 Warszawa (1)
2021-05-23
1s1 - 11.02 (-0.4)
137 Warszawa (1)
2021-05-29
1e1 - 11.04 (+1.1)
136 Warszawa (1)
2021-05-29
1f2 - 10.89 (+1.8)
144 Piaseczno (M)
2021-06-05
1e1 - 10.84 (+0.7)
147 Piaseczno (M)
2021-06-05
1 - 10.81 (+0.4)
149
9
GAWENDA Michał
2005-06-15
Z/1119/18

TAK

Tyczka M U20 I 5.00/20

Łódź (1)
2021-06-06
0 - NM
0
10
JANAS Filip
2007-03-17
Z/960/21

TAK

Wzwyż M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-08
9 - 1.40
48 Warszawa (1)
2021-05-23
4 - 1.40
48 Warszawa (1)
2021-06-06
3 - 1.40
48
11
JAWORSKA Ksymena
2003-11-26
Z/2267/18

TAK

Młot K U20 (4kg) I

Łódź (1)
2021-05-15
2f2 - 44.11
133 Lublin (1)
2021-05-23
4 - 43.50
131 Warszawa (1)
2021-05-29
6 - 42.93
129 Łódź (1)
2021-06-06
9 - 42.40
128
12
JAWORSKI Mateusz
2002-01-15
Z/470/18

TAK

200m M U20 I 22.60/19

Warszawa (1)
2021-05-23
7s1 - 23.99 (-0.1)
95 Warszawa (1)
2021-05-30
7s1 - 24.10 (+1.8)
93
13
KRASOŃ Dominika
2003-05-16
Z/2266/18

TAK

Młot K U20 (4kg) I

Warszawa (1)
2021-05-29
7 - 38.64
117 Łódź (1)
2021-06-06
10 - 37.33
113
14
LANDOWSKA Zofia
2003-03-03
Z/2312/17

TAK

100m K U20 I 12.31/20

Warszawa (1)
2021-05-23
4s1 - 12.87 (-0.2)
118 Piaseczno (M)
2021-06-05
8e2 - 12.74

(+2.1)

0
15
MARCINIAK Julia
2002-11-22
Z/1912/16

TAK

800m K U20 I 2:37.50/20

Warszawa (M)
2021-05-15
7s2 - 2:24.93
101 Warszawa (1)
2021-05-30
4s1 - 2:26.57
96
16
MELCAREK Paulina
2004-02-21
Z/4155/19

TAK

400m K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-29
5s5 - 68.25
66
17
MOLSKI Paweł
2002-12-12
Z/5099/19

TAK

100m M U20 I 11.75/20

Łódź (1)
2021-05-15
2e7 - 11.70 (+0.8)
101 Warszawa (1)
2021-05-23
3s2 - 11.61 (-0.1)
105 Warszawa (1)
2021-05-29
1e2 - 11.44 (+2.0)
113 Warszawa (1)
2021-05-29
2f2 - 11.44 (+1.8)
113 Piaseczno (M)
2021-06-05
4e3 - 11.47 (+0.2)
111
18
OLSZEWSKA Natalia
2004-12-15
Z/2262/18

TAK

Tyczka K U20 I 3.60/20

Warszawa (1)
2021-05-30
2 - 3.30
145 Łódź (1)
2021-06-06
12 - 3.21
140
19
PAVLOV Tymofej
2006-11-09
Z/963/21

TAK

Wzwyż M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-08
0 - NM
0 Warszawa (1)
2021-05-23
3 - 1.40
48 Warszawa (1)
2021-06-06
2 - 1.50
58
20
SOBCZYK Kamila
2002-04-27
Z/493/17

TAK

100m K U20 I 12.12/20

Warszawa (1)
2021-05-23
6s1 - 12.97 (-0.2)
113
21
SOBIECH Alicja
2003-01-18
Z/2760/19

TAK

1500m K U20 I 5:42.42/20

22
STASZEWSKA Zuzanna
2002-10-24
Z/5371/19

TAK

Tyczka K U20 I 2.90/20

Warszawa (1)
2021-05-30
12 - 2.60
104
23
SUCHENEK Aleksandra
2005-12-17
Z/3467/18

TAK

200m K U20 I 26.15/20

Warszawa (1)
2021-05-30
1s5 - 25.77 (+1.0)
130
24
TOKARZEWSKA Zuzanna
2004-07-27
Z/2707/20

TAK

Tyczka K U20 I 2.60/20

Warszawa (1)
2021-05-30
10 - 2.90
123
25
UŚCIŃSKI Kacper
2004-01-22
Z/4109/18

TAK

100m M U20 I 11.88/19

Łódź (1)
2021-05-15
0e7 - DQ (+0.8)
0 Warszawa (1)
2021-05-23
1s2 - 11.59 (-0.1)
105 Warszawa (1)
2021-05-29
4e4 - 11.60 (+0.2)
105 Warszawa (1)
2021-05-29
1f4 - 11.48 (+0.3)
111 Piaseczno (M)
2021-06-05
5e3 - 11.49 (+0.2)
110
26
WASIELEWSKA Roksana
2007-05-10
Z/993/20

TAK

800m K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
4s2 - 2:26.78
95
27
WIŚNIEWSKA Oliwia
2003-11-19
Z/4487/18

TAK

100m K U20 I 12.77/19

Warszawa (1)
2021-05-29
6e2 - 13.65

(+2.1)

0
28
WŁODARCZYK Paulina
2007-05-29
Z/2881/17

TAK

400m K U20 I

29
ZADRĄG Małgorzata
2005-01-05
Z/3466/18

TAK

5000 m ch K U18 I

Warszawa (1)
2021-05-16
4s1 - 28:07.10
108 Warszawa (1)
2021-05-30
2s1 - 27:09.10
118
30
ZEGAN Julia
2005-01-25
Z/3464/18

TAK

100m pł K U18 I 14.79/20

Łódź (1)
2021-05-15
1e3 - 13.79

(+3.7)

0 Łódź (1)
2021-05-15
1 - 13.75 (+0.7)
167 Warszawa (1)
2021-05-23
1s1 - 13.90 (-0.4)
163 Warszawa (1)
2021-05-30
1e1 - 14.06 (+1.7)
159 Warszawa (1)
2021-05-30
1 - 14.10 (+1.0)
158