WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 25 ( 24 ) K-12 M-12
NrLicencji: 2/KPO/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEGER Krystian
2006-09-13
Z/529/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I 7.21/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
11 - 9.75
62
2
BEMBNISTA Martyna
2002-06-01
Z/3439/16

TAK

200m K U20 I 26.75/20

3
DANKOWSKI Błażej
2005-01-08
Z/3449/19

TAK

800m M U20 I

Białe Błota (1)
2021-06-26
7s1 - 2:24.56
54
4
GIL Grzegorz
2003-04-13
Z/278/17

TAK

Młot M U20 (6kg) I

Piła (1)
2021-05-15
1 - 53.52
131 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 52.43
128 Słubice (M)
2021-06-05
3 - 55.37
135 Toruń (1)
2021-06-21
1 - 54.10
132 Lublin (M)
2021-07-03
7e2 - 53.23
130 Lublin (M)
2021-07-04
12 - 50.76
124
5
IGLEWSKA Żaneta
2003-08-27
Z/1531/18

TAK

800m K U20 I 2:26.09/20

Piła (1)
2021-05-15
2s1 - 2:26.01
97 Włocławek (1)
2021-05-30
3s1 - 2:33.67
75 Słubice (M)
2021-06-06
3s2 - 2:22.74
107 Gdańsk (1)
2021-06-19
6s1 - 2:30.11
86 Lublin (M)
2021-07-02
6e2 - 2:27.49
93
6
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
Z/534/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.58/19

Piła (1)
2021-05-15
1 - 1.63
124 Warszawa (1)
2021-05-23
1w2 - 1.64
127 Łódź (M)
2021-06-12
3w2 - 1.57
107
7
JANKOWSKA Joanna
2006-09-09
Z/533/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 34.13/20

Piła (1)
2021-05-15
5f2 - 35.34
81 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
5 - 34.95
80
8
KOŁODZIEJCZAK Eryk
2002-02-04
Z/33/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 74.07/20

Słupsk (1)
2021-05-09
1 - 72.80
168 Warszawa (M)
2021-05-15
1 - 74.77
175 Gliwice (M)
2021-05-27
4 - 74.01
172 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 71.45
163 Gdańsk (1)
2021-06-12
2 - 69.46
157 Poznań (M)
2021-06-24
7 - 70.71
161 Lublin (M)
2021-07-02
1e1 - 71.77
164 Lublin (M)
2021-07-03
1 - 70.21
160
9
KOŁODZIEJCZAK Patrycja
2006-04-11
Z/5672/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 33.94/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
1 - 35.70
92 Piła (1)
2021-05-15
1f2 - 37.35
98 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
1 - 36.90
96 Włocławek (1)
2021-06-18
1 - 38.74
104 Sieradz (1)
2021-06-29
3 - 38.39
103
10
KUNICKA Weronika
2007-05-29
Z/1198/18

TAK

1500m K U20 I

Gdańsk (1)
2021-06-19
9s1 - 5:22.90
72
11
KUNICKI Michał
2004-07-27
Z/1197/18

TAK

2000m prz.M U18 I

12
KUNICKI Michał
2004-07-27
Z/1197/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Włocławek (1)
2021-05-30
5s1 - 6:58.19
76 Słubice (M)
2021-06-05
10s2 - 7:04.37
73
13
KWAPICH Dorian
2006-06-19
Z/1374/19

TAK

800m M U20 I

14
LISIECKA Weronika
2006-09-22
Z/530/20

TAK

Młot K U18 (3kg) I 44.49/20

Piła (1)
2021-05-15
1f2 - 45.16
111 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
2 - 44.84
110
15
MOSZKOWICZ Oliwia
2007-08-31
Z/5671/19

TAK

100m K U20 I 14.13/20

Białe Błota (1)
2021-06-26
5e1 - 13.89 (+1.9)
78 Włocławek (1)
2021-06-18
3e6 - 14.48 (-2.7)
66
16
NOWACZEWSKA Aleksandra
2002-10-31
Z/6533/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 62.79/20

Piła (1)
2021-05-15
1 - 59.49
176 Toruń (1)
2021-05-19
1 - 57.03
169 Włocławek (1)
2021-05-30
1f2 - 59.19
175 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 54.51
162 Warszawa (1)
2021-06-12
2 - 59.79
177 Poznań (M)
2021-06-26
10 - 58.05
172 Lublin (M)
2021-07-02
1e2 - 54.73
163 Lublin (M)
2021-07-03
0 - NM
0
17
POWALISZ Szymon
2006-09-12
Z/1376/19

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.41/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
4 - 11.77
85 Włocławek (1)
2021-06-18
1 - 12.98
98 Sieradz (1)
2021-06-29
6 - 11.87
87
18
PYSZKA Mikołaj
2002-10-05
Z/579/16

TAK

400m M U20 I 51.80/20

Warszawa (1)
2021-05-23
1s2 - 49.12
140 Słubice (M)
2021-06-05
4s1 - 49.11
140 Lublin (M)
2021-07-02
3e1 - 48.84
143 Lublin (M)
2021-07-03
8 - 49.49
136
19
SOLETA Kajetan
2003-03-26
Z/282/17

TAK

Młot M U20 (6kg) I

Piła (1)
2021-05-15
4 - 43.94
108 Włocławek (1)
2021-05-30
4 - 44.59
110 Słubice (M)
2021-06-05
14 - 41.94
104 Toruń (1)
2021-06-21
2 - 42.72
106 Lublin (M)
2021-07-03
10e1 - 42.16
105
20
STRZELEWICZ Zuzanna
2002-03-21
Z/24/15

TAK

400m K U20 I 56.65/18

Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 58.60
125 Włocławek (1)
2021-05-30
2s1 - 59.41
118 Słubice (M)
2021-06-05
5s1 - 58.50
126 Gdańsk (1)
2021-06-19
3s1 - 58.45
126 Lublin (M)
2021-07-02
3e4 - 58.07
129 Lublin (M)
2021-07-03
3f2 - 57.99
130
21
SZCZEŚNIAK Julia
2006-11-29
Z/122/18

TAK

100m K U20 I 13.51/20

Piła (1)
2021-05-15
3e9 - 13.33 (-1.1)
98 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
2s1 - 13.30 (-0.1)
100 Białe Błota (1)
2021-06-26
1e2 - 12.80 (+2.0)
121 Białe Błota (1)
2021-06-26
3 - 13.06

(+3.0)

0
22
TRZCIŃSKI Dawid
2002-05-23
Z/1327/16

TAK

400m M U20 I 54.19/19

Warszawa (1)
2021-05-23
2s2 - 53.07
100 Słubice (M)
2021-06-05
1s3 - 50.86
122 Gdańsk (1)
2021-06-19
3s1 - 50.59
125 Lublin (M)
2021-07-02
6e2 - 50.95
121 Białe Błota (1)
2021-06-26
1s1 - 50.98
121
23
WANIAK Dominik
2004-02-09
Z/283/17

TAK

200m M U20 I

Gdańsk (1)
2021-06-19
2s2 - 24.41 (-1.0)
87
24
WINTROWICZ Zofia
2003-01-24
Z/119/18

TAK

200m K U20 I 31.57/19

25
ZAMOROWSKI Bartosz
2003-03-31
Z/208/16

TAK

Trójskok M U20 I

Piła (1)
2021-05-15
4 - 13.02 (+1.0)
97 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 13.76 (+0.4)
115 Słubice (M)
2021-06-06
2 - 13.43 (+0.1)
108 Lublin (M)
2021-07-03
4e2 - 13.60 (+0.3)
112 Lublin (M)
2021-07-04
8 - 13.15 (+1.0)
101