WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Kacper
2004-08-10
Z/5368/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 55.38/20

Stargard (1)
2021-05-08
1 - 59.76
131 Chełmno (1)
2021-05-16
0 - NM
0 Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 62.04
136
2
BANACH Patrycja
2002-01-11
Z/2403/16

TAK

Kula K U20 (4kg) I 13.93/20

Piła (1)
2021-05-15
1 - 12.94
140 Włocławek (1)
2021-05-30
2f2 - 12.61
136
3
BOIŃSKI Dominik
2002-12-02
Z/178/20

TAK

100m M U20 I 11.17/20

Piła (1)
2021-05-15
2e6 - 11.74 (+0.9)
99 Słupsk (1)
2021-05-23
3e1 - 11.36 (+1.9)
118 Włocławek (1)
2021-05-30
2e2 - 11.12

(+3.2)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
4 - 11.29 (+0.5)
122
4
CHODYNICKA Katarzyna
2005-09-19
Z/5541/18

TAK

400m pł K U20 I

5
CIURKOT Noemi
2002-02-06
Z/71/15

TAK

100m K U20 I 12.59/19

Piła (1)
2021-05-15
2e11 - 12.76 (-0.5)
122 Piła (1)
2021-05-15
7 - 12.98 (-2.1)
113 Toruń (1)
2021-05-19
4s1 - 12.67 (+1.5)
126 Włocławek (1)
2021-05-30
3e2 - 12.81

(+2.1)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
2f2 - 12.79 (+0.9)
121
6
DROBCZYŃSKA Kinga
2004-01-24
Z/348/18

TAK

Trójskok K U20 I

Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 11.55 (+0.8)
120
7
FORC Wiktoria
2002-08-05
Z/82/16

TAK

400m K U20 I 55.63/19

Toruń (1)
2021-05-19
1s1 - 56.89
140 Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 58.20
128
8
FRĄTCZAK Jerzy
2003-04-14
Z/1845/20

TAK

800m M U20 I 2:00.17/20

9
GRZEGRZÓŁKA Jakub
2002-02-06
Z/440/19

TAK

100m M U20 I 11.04/20

Piła (1)
2021-05-15
1e4 - 11.04 (+0.9)
136 Piła (1)
2021-05-15
2 - 11.15 (-2.8)
130 Toruń (1)
2021-05-19
2s1 - 11.05 (+1.7)
135 Włocławek (1)
2021-05-30
1e3 - 10.98

(+3.3)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 11.01 (+0.5)
138
10
JUSTA Magdalena
2003-02-09
Z/2113/16

TAK

Młot K U20 (4kg) I

Stargard (1)
2021-05-08
1 - 49.30
148 Chełmno (1)
2021-05-16
1 - 49.44
148 Toruń (1)
2021-05-23
1 - 48.90
146 Włocławek (1)
2021-05-30
3f2 - 42.36
128
11
KABATA Filip
2003-01-17
Z/4078/17

TAK

800m M U20 I 1:59.96/20

12
KAŁUŻNA Zuzanna
2003-10-24
Z/3027/17

TAK

Młot K U20 (4kg) I

Stargard (1)
2021-05-08
4 - 47.32
142 Chełmno (1)
2021-05-16
0 - NM
0 Toruń (1)
2021-05-23
2 - 43.11
130
13
KANIA Malwina
2003-04-30
Z/4399/18

TAK

Tyczka K U20 I 3.30/19

Łódź (1)
2021-05-29
4 - 3.30
145
14
KOGUT Zuzanna
2002-03-04
Z/3297/17

TAK

200m K U20 I 25.07/19

Warszawa (M)
2021-05-15
6s2 - 25.05 (+0.2)
145 Toruń (1)
2021-05-19
3s1 - 24.74

(+2.3)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
2s1 - 24.4 r

(+9.9)

POMIAR RĘCZNY

0
15
KOŁODZIEJSKI Mateusz
2002-06-22
Z/3296/17

TAK

Wzwyż M U20 I 2.14/20

Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 2.13
159 Toruń (M)
2021-06-02
1 - 2.17
166 Łódź (1)
2021-06-06
1 - 2.21
174
16
KORALEWSKA Julia
2002-02-17
Z/3014/16

TAK

2000m prz.K U20 I 6:43.64/19

Oleśnica (M)
2021-05-26
10s1 - 7:04.60
136
17
KPORHOTOR Derrick
2006-10-20
Z/5473/19

TAK

100m M U20 I 11.61/20

Bydgoszcz (1)
2021-05-22
1s1 - 11.83 (-1.5)
95 Włocławek (1)
2021-05-30
2e1 - 11.20

(+2.9)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
6 - 11.39 (+0.5)
116
18
KRAWIEC Wiktoria
2004-03-03
Z/1978/18

TAK

100m K U20 I 13.45/20

Piła (1)
2021-05-15
2e7 - 13.02 (-1.2)
111
19
LATOCHA Krzysztof
2002-08-19
Z/3044/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 57.79/20

Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 55.14
123 Toruń (1)
2021-05-19
1 - 52.64
118
20
MALENDOWICZ Filip
2003-09-15
Z/4023/17

TAK

400m M U20 I 50.72/20

Toruń (1)
2021-05-19
1s1 - 48.96
142 Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 49.38
137
21
MAŁKOWSKA Dominika
2002-03-07
Z/674/16

TAK

100m K U20 I 11.89/19

Warszawa (M)
2021-05-15
6e2 - 12.35 (-0.8)
141 Włocławek (1)
2021-05-30
1e1 - 12.01

(+2.1)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 12.16 (-0.3)
149
22
MOSZCZYŃSKI Wiktor
2003-01-31
Z/1180/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:08.67/20

23
OSTROWSKA Anna
2004-09-06
Z/168/18

TAK

400m pł K U20 I 66.09/20

Chełmno (1)
2021-05-16
1s1 - 65.74
122 Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 65.07
126
24
PAWLICKI Szymon
2002-06-14
Z/4815/18

TAK

Tyczka M U20 I 4.10/20

Żary (1)
2021-05-23
9 - 4.00
122 Łódź (1)
2021-05-29
3 - 3.80
114
25
ROZMIAREK Piotr
2005-07-20
Z/4249/18

TAK

Tyczka M U20 I

26
SELERZYŃSKI Hubert
2004-01-31
Z/760/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.68/20

Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 14.47 (+1.2)
141
27
STOSIK Maciej
2004-08-03
Z/5022/19

TAK

3000m M U20 I 9:27.43/20

Włocławek (1)
2021-05-30
0s1 - DNF
0
28
SZCZEŚNIAK Wiktor
2003-08-27
Z/874/18

TAK

3000m M U20 I 9:28.58/20

Włocławek (1)
2021-05-30
2s1 - 9:12.68
105
29
WANKIEWICZ Natalia
2004-02-27
Z/4012/17

TAK

100m pł K U18 I

Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 14.56 (+0.6)
146
30
ZIÓŁKOWSKA Anastazja
2002-07-19
Z/284/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I 40.31/19

Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 38.71
119 Toruń (1)
2021-05-19
1 - 38.80
119