WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 31 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABEL Patryk
2002-09-10
Z/547/19

TAK

800m M U20 I 2:00.82/20

Słupsk (1)
2021-05-23
6s1 - 2:03.95
87 Słubice (M)
2021-06-06
3s3 - 2:05.82
80
2
BORECKI Antoni
2005-10-11
Z/14/18

TAK

2000m prz.M U18 I

3
BORECKI Antoni
2005-10-11
Z/14/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Słupsk (1)
2021-05-23
2s1 - 7:32.77
65
4
CIBIŃSKA Hanna
2005-08-31
Z/4001/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 9.67/20

Słupsk (1)
2021-05-09
3 - 9.51
77 Pelpin (1)
2021-05-15
2 - 9.40
76 Słupsk (1)
2021-05-23
4 - 9.12
72
5
CZEPIEL Milena
2006-11-08
Z/4971/18

TAK

200m K U20 I 27.42/20

Słupsk (1)
2021-05-09
1s2 - 26.45 (+0.2)
117 Słupsk (1)
2021-05-23
3s1 - 25.95

(+2.3)

0 Gdańsk (1)
2021-05-29
6s1 - 26.14 (+1.3)
123
6
DEPTA Szymon
2004-01-02
Z/2545/18

TAK

200m M U20 I 23.07/20

Słupsk (1)
2021-05-09
5s1 - 23.05 (+0.1)
115 Słupsk (1)
2021-05-23
1s3 - 22.80

(+3.2)

0 Słubice (M)
2021-06-06
2s7 - 22.85 (+1.8)
120
7
GŁADIKOWSKA Melisa
2006-01-28
Z/4972/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.86/20

Słupsk (1)
2021-05-09
1f2 - 12.94
119 Chojnice (1)
2021-05-12
1 - 12.06
109 Pelpin (1)
2021-05-15
1f2 - 12.45
113 Słupsk (1)
2021-05-23
2 - 11.90
107 Gdańsk (1)
2021-05-29
1 - 12.27
111 Gdańsk (1)
2021-06-02
1 - 12.45
113
8
GOSTOMCZYK Jan
2005-01-03
Z/3217/19

TAK

400m M U20 I

Słupsk (1)
2021-05-09
2s3 - 52.53
105 Słubice (M)
2021-06-05
3s6 - 51.50
115
9
GRABOWSKA Hanna
2005-06-12
Z/15/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.72/20

Słupsk (1)
2021-05-09
1 - 1.70
141 Słupsk (1)
2021-05-23
2f2 - 1.70
141 Gdańsk (1)
2021-05-29
3 - 1.65
130 Słubice (M)
2021-06-05
1f2 - 1.75
151
10
HOŁOWIENKO Jan
2003-02-09
Z/4751/17

TAK

3000m M U20 I 9:11.57/20

Słupsk (1)
2021-05-23
2s1 - 9:21.88
102
11
JĘCHOREK Kinga
2007-06-05
Z/4295/20

TAK

100m K U20 I

Chojnice (1)
2021-05-12
2s6 - 13.90 (-1.9)
78 Słupsk (1)
2021-05-23
4s2 - 13.69

(+2.3)

0 Gdańsk (1)
2021-06-02
4s1 - 13.84 (+1.5)
80
12
KASPRZYK Kacper
2005-01-20
Z/16/18

TAK

200m M U20 I 23.90/20

13
KOŁODZIEJSKI Oliwier
2005-01-15
Z/4002/18

TAK

400m M U20 I

Słupsk (1)
2021-05-09
1s3 - 51.82
111 Słupsk (1)
2021-05-23
2s2 - 50.90
121 Słubice (M)
2021-06-05
4s5 - 50.67
124
14
KORNIAT Ludwika
2003-01-16
Z/122/17

TAK

800m K U20 I 2:18.82/20

15
KOZŁOWSKA Kinga
2006-01-07
Z/4983/19

TAK

100m K U20 I 13.41/19

Słupsk (1)
2021-05-09
2s4 - 13.18 (+0.2)
104 Chojnice (1)
2021-05-12
1s6 - 13.24 (-1.9)
102 Słupsk (1)
2021-05-23
3s2 - 12.99

(+2.3)

0 Gdańsk (1)
2021-05-29
3e1 - 12.97 (+0.7)
113
16
KSIĄŻEK Daria
2005-12-22
Z/17/18

TAK

800m K U20 I 2:19.16/20

Pelpin (1)
2021-05-15
4s1 - 2:18.43
120 Gdańsk (M)
2021-05-22
6s2 - 2:21.59
111 Słubice (M)
2021-06-06
5s3 - 2:16.74
125
17
KUCZEROWSKI Kamil
2005-06-08
Z/3794/18

TAK

400m M U20 I 55.54/20

Słupsk (1)
2021-05-09
4s1 - 53.62
95 Słupsk (1)
2021-05-23
5s2 - 52.68
103 Słubice (M)
2021-06-05
2s7 - 52.92
101
18
LITWIN Adrianna
2003-05-03
Z/38/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.72/20

Słupsk (1)
2021-05-09
2 - 1.65
130 Słupsk (1)
2021-05-23
1 - 1.67
134 Gdańsk (1)
2021-05-29
4 - 1.55
103 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 1.73
147
19
MAŁEK Kewin
2005-05-10
Z/18/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.90/20

Słupsk (1)
2021-05-09
2 - 1.95
125 Pelpin (1)
2021-05-15
1 - 1.85
108 Słupsk (1)
2021-05-23
2f3 - 1.92
120 Słubice (M)
2021-06-05
1f2 - 1.96
126
20
MICHALAK Karolina
2006-04-18
Z/19/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 39.45/20

Słupsk (1)
2021-05-09
2f2 - 38.37
102 Chojnice (1)
2021-05-12
2 - 39.82
109 Pelpin (1)
2021-05-15
2f2 - 41.02
114 Słupsk (1)
2021-05-23
2 - 38.06
101 Gdańsk (1)
2021-05-29
1 - 37.88
100
21
MICHALAK Piotr
2002-06-29
Z/2843/16

TAK

100m M U20 I 10.88/19

Słupsk (1)
2021-05-09
2s1 - 11.01 (0.0)
138 Pelpin (1)
2021-05-15
2e1 - 11.26 (-0.7)
123 Pelpin (1)
2021-05-15
2f2 - 11.01 (+0.1)
138 Słupsk (1)
2021-05-23
1e1 - 10.91 (+1.9)
143 Słupsk (1)
2021-05-23
1 - 10.80 (+1.6)
150 Słubice (M)
2021-06-05
1e3 - 11.11 (+0.6)
132 Słubice (M)
2021-06-05
3 - 10.81 (+1.9)
149
22
MIEDZIEWSKA Małgorzata
2006-09-28
Z/4918/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 41.87/20

Słupsk (1)
2021-05-09
1f2 - 44.10
127 Chojnice (1)
2021-05-12
1 - 40.22
110 Pelpin (1)
2021-05-15
1f2 - 44.18
128 Słupsk (1)
2021-05-23
1 - 39.15
106 Gdańsk (1)
2021-06-02
1 - 41.21
115
23
NIELUB Jakub
2003-09-09
Z/5098/19

TAK

Wzwyż M U20 I 2.02/20

Słupsk (1)
2021-05-09
3 - 1.95
125 Słupsk (1)
2021-05-23
1f2 - 2.04
142 Gdańsk (1)
2021-05-29
1 - 2.00
134 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 2.08
150
24
NOWAKOWSKA Katarzyna
2003-10-21
Z/2544/18

TAK

1500m K U20 I 4:46.25/20

Gdańsk (1)
2021-05-29
2s1 - 4:45.39
119 Słubice (M)
2021-06-05
3s1 - 4:45.78
118
25
OSIŃSKI Jan
2005-11-09
Z/930/20

TAK

200m M U20 I 24.01/20

Słupsk (1)
2021-05-09
3s3 - 24.11 (-0.9)
92 Słupsk (1)
2021-05-23
1s4 - 23.84

(+3.0)

0 Słubice (M)
2021-06-06
3s9 - 24.10 (-0.1)
93
26
PATEJUK Milena
2006-02-01
Z/20/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.65/20

Słupsk (1)
2021-05-09
4 - 1.60
115 Chojnice (1)
2021-05-12
1 - 1.60
115 Słupsk (1)
2021-05-23
1f2 - 1.75
151 Gdańsk (1)
2021-05-29
2 - 1.70
141 Gdańsk (1)
2021-06-02
1 - 1.70
141
27
PRUSS Magdalena
2006-03-25
Z/940/20

TAK

200m K U20 I 29.46/20

Słupsk (1)
2021-05-09
2s3 - 27.77

(+2.2)

0 Słupsk (1)
2021-05-23
4s1 - 27.49

(+2.3)

0 Gdańsk (1)
2021-05-29
2s3 - 27.74 (+2.0)
95
28
STĘPIEŃ Julia
2004-01-16
Z/4735/17

TAK

Trójskok K U20 I 10.00/20

Słupsk (1)
2021-05-09
3 - 10.61 (+1.7)
92 Pelpin (1)
2021-05-15
2 - 10.42 (-1.8)
86 Słupsk (1)
2021-05-23
2 - 10.80

(+2.8)

0 Słupsk (1)
2021-05-23
0 - 10.67 (+0.2)
94 Gdańsk (1)
2021-05-29
2 - 10.70 (-1.0)
95 Słubice (M)
2021-06-06
3f2 - 10.62 (+0.2)
92
29
WAWIEROWICZ Ignacy
2006-03-24
Z/2797/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 12.54/20

Słupsk (1)
2021-05-09
1f2 - 13.23
100 Chojnice (1)
2021-05-12
1 - 14.36
109 Pelpin (1)
2021-05-15
1f2 - 13.68
104
30
WILCZEWSKI Jakub
2006-02-25
Z/87/21

TAK

Wzwyż M U20 I 1.76/20

Słupsk (1)
2021-05-09
4 - 1.80
99 Chojnice (1)
2021-05-12
1 - 1.76
92 Pelpin (1)
2021-05-15
2 - 1.80
99 Słupsk (1)
2021-05-23
2 - 1.77
93 Gdańsk (1)
2021-06-02
1 - 1.80
99
31
ZAKRZEWSKI Marek
2005-12-18
Z/2543/18

TAK

100m M U20 I 10.89/20

Słupsk (1)
2021-05-09
1s1 - 10.99 (0.0)
139 Gdańsk (1)
2021-05-29
3e1 - 11.12 (+1.9)
131 Słubice (M)
2021-06-05
2e7 - 10.90 (+2.0)
144 Słubice (M)
2021-06-05
4f2 - 10.89 (0.0)
144