WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 30 ( 30 ) K-18 M-12
NrLicencji: 1/MŁP/11

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Gabriel
2003-12-29
Z/2700/18

TAK

200m M U20 I 25.94/20

Tarnów (M)
2021-06-06
3s1 - 27.12 (+0.5)
60
2
BARCIK Jakub
2003-11-03
Z/74/17

TAK

800m M U20 I 2:01.94/20

Tarnów (1)
2021-05-23
3s1 - 2:02.89
92 Tarnów (M)
2021-06-06
1s1 - 1:59.51
109
3
BARSKA Aleksandra
2004-01-27
Z/3330/19

TAK

100m K U20 I 14.05/19

Tarnów (1)
2021-05-23
7e3 - 14.99 (-2.0)
56 Tarnów (1)
2021-05-23
4f2 - 14.77 (-0.8)
60 Kraków (1)
2021-05-29
7s6 - 14.54 (+1.0)
64
4
BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
Z/80/17

TAK

200m K U20 I 25.28/20

Tarnów (1)
2021-05-23
1s2 - 25.81 (-0.9)
129 Kraków (1)
2021-05-29
4s2 - 25.98 (+0.1)
126
5
BOGDAŃSKI Kacper
2005-09-17
Z/1046/18

TAK

1500m M U20 I

6
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
Z/276/18

TAK

110m M (91.4) U18 I 13.99/20

Tarnów (M)
2021-06-06
1s1 - 14.10

(+2.2)

0
7
GAWIN Wiktoria
2004-07-15
Z/3331/19

TAK

100m K U20 I 13.25/19

Kraków (1)
2021-05-08
3s2 - 13.27 (+0.8)
101 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
3e3 - 13.11 (+1.4)
107 Tarnów (1)
2021-05-23
2e3 - 13.50 (-2.0)
92 Tarnów (1)
2021-05-23
5 - 13.42 (0.0)
95 Kraków (1)
2021-05-29
4s8 - 13.15 (+1.0)
106
8
HAJDUK Zuzanna
2004-11-16
Z/2054/18

TAK

800m K U20 I 2:18.65/20

Tarnów (1)
2021-05-23
2s1 - 2:20.83
113 Kraków (1)
2021-05-29
2s2 - 2:17.29
123
9
JAKUBOWSKA Alicja
2005-02-02
Z/2157/20

TAK

800m K U20 I 2:17.17/20

Tarnów (1)
2021-05-23
1s1 - 2:17.48
122 Kraków (1)
2021-05-29
2s3 - 2:15.07
129
10
KAPUSTKA Anna
2002-02-20
Z/237/16

TAK

1500m K U20 I 4:34.12/20

Warszawa (M)
2021-05-15
15s1 - 4:42.22
123
11
KONOPKA Szymon
2004-04-16
Z/2438/20

TAK

1500m M U20 I 4:33.37/20

Tarnów (1)
2021-05-23
8s1 - 4:42.57
67
12
KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
Z/2155/20

TAK

100m K U20 I 13.15/19

13
KU¬NIAR Julia
2004-06-14
Z/3049/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62/20

Tarnów (1)
2021-05-23
2 - 1.62
121 Tarnów (M)
2021-06-06
3 - 1.58
110
14
ŁUKASIEWICZ Sebastian
2004-06-28
Z/1253/18

TAK

100m M U20 I 12.22/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
4s1 - 11.86 (+1.3)
93 Tarnów (1)
2021-05-23
4e1 - 12.09 (-2.5)
85 Tarnów (1)
2021-05-23
7f2 - 11.97 (-0.5)
89 Kraków (1)
2021-05-29
7s6 - 12.13 (-0.1)
84 Tarnów (M)
2021-06-06
4s3 - 11.62

(+2.3)

0
15
MACH Ewa
2003-03-16
Z/2026/20

TAK

3000m K U20 I

16
MAKOWSKI Maciej
2003-08-26
Z/3191/19

TAK

100m M U20 I 11.75/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
5s1 - 11.88 (+1.3)
92 Tarnów (1)
2021-05-23
5e2 - 12.18 (-1.9)
82 Tarnów (1)
2021-05-23
2f3 - 12.03 (-0.2)
87 Kraków (1)
2021-05-29
8s2 - 12.02 (+0.3)
87 Tarnów (M)
2021-06-06
3s3 - 11.53

(+2.3)

0
17
NAGIĘĆ Nikola
2005-04-26
Z/2156/20

TAK

400m K U20 I 58.70/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
5s1 - 58.43
126 Tarnów (1)
2021-05-23
1s4 - 58.85
123 Tarnów (M)
2021-06-06
6s3 - 57.68
133
18
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
Z/239/16

TAK

100m pł K U20 I 13.66/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
1s1 - 13.76 (+0.7)
170 Bielsko-Biała (M)
2021-05-21
1e3 - 13.75 (+0.6)
170 Bielsko-Biała (M)
2021-05-21
4 - 13.68 (-0.4)
172 Gliwice (M)
2021-05-27
4e1 - 13.83 (+1.7)
168 Gliwice (M)
2021-05-27
5 - 13.82 (-0.1)
168
19
NITSCH Karolina
2004-06-03
Z/3284/19

TAK

1500m K U20 I 4:50.25/20

Tarnów (1)
2021-05-23
3s1 - 5:11.77
80
20
ORMANIEC Łucja
2003-05-18
Z/3960/17

TAK

400m K U20 I 64.13/20

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
1s2 - 64.05
84 Kraków (1)
2021-05-29
5s4 - 65.01
78
21
PALARCZYK Maksymilian
2003-05-12
Z/141/17

TAK

400m M U20 I 51.93/19

Tarnów (1)
2021-05-23
4s2 - 52.49
105 Kraków (1)
2021-05-29
8s4 - 52.30
107
22
PRUSAK Mateusz
2003-10-08
Z/4052/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I

Tarnów (1)
2021-05-23
2 - 36.04
100 Kraków (1)
2021-05-29
3 - 35.91
99
23
SEREK Katarzyna
2004-08-18
Z/5229/18

TAK

800m K U20 I 2:15.30/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
4s1 - 2:19.87
116
24
SKIMINA Emilia
2004-02-19
Z/274/18

TAK

400m pł K U20 I 63.05/20

Tarnów (1)
2021-05-23
1s2 - 63.87
134 Kraków (1)
2021-05-29
5s4 - 63.50
136
25
SKRZYPEK Lena
2004-01-20
Z/1423/16

TAK

400m K U20 I 65.18/20

Tarnów (1)
2021-05-23
2s3 - 63.80
86 Tarnów (M)
2021-06-06
5s2 - 63.40
89
26
SKRZYPEK Patryk
2006-03-08
Z/3427/19

TAK

400m M U20 I 60.14/20

27
SROKA Mateusz
2005-01-16
Z/3428/19

TAK

100m M U20 I 11.71/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
2s1 - 11.62 (+1.3)
104 Tarnów (1)
2021-05-23
3e1 - 12.07 (-2.5)
86 Tarnów (1)
2021-05-23
8f2 - 11.99 (-0.5)
88 Kraków (1)
2021-05-29
8s8 - 11.91 (+1.1)
91 Tarnów (M)
2021-06-06
6s4 - 11.41

(+2.3)

0
28
¦LOŃSKA Bernadeta
2003-03-31
Z/7702/21

TAK

3000m K U20 I

29
ULIDOWSKA Alicja
2004-10-07
Z/277/18

TAK

1500m K U20 I 5:12.58/20

30
WĘDZICHA Wiktor
2004-12-05
Z/3050/18

TAK

800m M U20 I 2:07.32/20

Chorzów (1)
2021-05-15
4s1 - 2:10.37
71 Tarnów (1)
2021-05-23
6s1 - 2:12.06
69