WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JA¦KACZEK Julia
2004-10-26
Z/2094/17

TAK

1500m K U20 I 5:30.38/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
4s1 - 5:24.73
71 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2s1 - 5:23.17
72 Tarnów (1)
2021-05-23
5s1 - 5:21.24
73 Kraków (1)
2021-05-29
7s1 - 5:24.75
71 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
9s1 - 5:28.38
70 Gliwice (1)
2021-06-06
3s1 - 5:24.07
72
2
JA¦KACZEK Małgorzata
2006-10-18
Z/2093/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.60/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2 - 1.58
110 Trzcinica (1)
2021-05-15
2 - 1.55
103 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2 - 1.58
110 Tarnów (1)
2021-05-23
3 - 1.55
103 Kraków (1)
2021-05-29
1 - 1.58
110 Kraków (1)
2021-05-30
1f2 - 1.60
115 Bielsko-Biała (1)
2021-06-02
1 - 1.60
115 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
2 - 1.65
130 Gliwice (1)
2021-06-06
1 - 1.55
103
3
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.88/20

Sieradz (1)
2021-05-09
3 - 1.80
99 Trzcinica (1)
2021-05-15
3 - 1.85
108 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
1 - 1.75
90 Tarnów (1)
2021-05-23
1 - 1.85
108 Kraków (1)
2021-05-29
1 - 1.90
116 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
2 - 1.85
108 Gliwice (1)
2021-06-06
1 - 1.85
108
4
KURDZIEL Jeremiasz
2006-10-27
Z/4934/19

TAK

W dal M U20 I 4.49/20

Sieradz (1)
2021-05-09
17 - 4.83 (-0.3)
49 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
5f2 - 4.99 (-0.1)
53 Kraków (1)
2021-05-30
4 - 4.95

(+2.1)

0 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
5f2 - 4.99 (-0.1)
53
5
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
Z/2082/17

TAK

110m M (91.4) U18 I

6
PETKA Kamil
2006-04-17
Z/1916/17

TAK

W dal M U20 I 5.19/20

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
4f2 - 5.02 (-0.1)
54
7
SATERNUS Szymon
2004-03-17
Z/2620/19

TAK

100m M U20 I 11.66/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2e9 - 11.59 (+1.6)
105 Trzcinica (1)
2021-05-15
5s5 - 11.62

(+2.1)

0 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2e1 - 11.77 (+0.7)
97 Tarnów (1)
2021-05-23
3e2 - 11.69 (-1.9)
101 Tarnów (1)
2021-05-23
5f2 - 11.81 (-0.5)
96 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
2e6 - 11.56 (-1.2)
107 Gliwice (1)
2021-06-06
2s2 - 11.56 (-0.6)
107
8
¦LEDZIŃSKA Martyna
2006-06-22
Z/2224/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 9.32/20

Sieradz (1)
2021-05-09
5 - 8.90
70 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2 - 9.62
78 Kraków (1)
2021-05-22
2 - 8.82
69 Kraków (1)
2021-05-29
7 - 8.93
70 Kraków (1)
2021-05-30
4 - 9.68
79 Bielsko-Biała (1)
2021-06-02
3 - 9.91
82 Gliwice (1)
2021-06-06
3 - 9.85
81
9
WESTENHOLC Paulina
2006-05-07
Z/2614/19

TAK

100m K U20 I 14.02/20

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
2s12 - 13.57 (+1.5)
89 Kraków (1)
2021-05-22
2s17 - 13.60 (-0.2)
88 Kraków (1)
2021-05-29
2s7 - 13.37 (+1.7)
97 Kraków (1)
2021-05-30
6s12 - 13.72 (-0.1)
84 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
3s2 - 13.58 (-0.7)
89 Gliwice (1)
2021-06-06
7s2 - 13.63 (-2.3)
87
10
WIERZBA Amelia
2003-04-18
Z/2513/20

TAK

400m K U20 I 68.91/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
5s4 - 67.87
67 Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
3s2 - 67.05
70 Tarnów (1)
2021-05-23
4s3 - 66.16
72 Kraków (1)
2021-05-29
6s4 - 65.93
73 Bielsko-Biała (1)
2021-06-05
3s3 - 66.64
71