WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 21 ( 21 ) K-12 M-9
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGAŃSKA Gabriela
2005-04-19
Z/544/19

TAK

3000m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s1 - 12:00.11
73 Lubawka (1)
2021-06-26
3s1 - 12:21.16
69
2
BIELAK Natalia
2002-05-10
Z/442/16

TAK

2000m prz.K U20 I 6:44.90/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 6:41.82
159 Lublin (M)
2021-07-03
1s1 - 6:41.91
159
3
BIERNACIK Julia
2006-07-04
Z/1694/19

TAK

1500m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-06-20
6s1 - 5:28.30
70
4
CIEŚLIK Wiktoria
2004-03-08
Z/5048/18

TAK

800m K U20 I 2:19.01/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s2 - 2:22.55
108 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
4s1 - 2:20.56
114 Piaseczno (M)
2021-06-05
3s2 - 2:16.79
124
5
FRANCZAK Mateusz
2004-03-18
Z/3923/17

TAK

800m M U20 I 2:02.12/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s2 - 2:00.32
105 Oleśnica (M)
2021-05-26
6s3 - 1:59.31
110 Słubice (M)
2021-06-06
7s4 - 2:03.17
91
6
JABŁOŃSKA Julia
2007-03-18
Z/10500/21

TAK

200m K U20 I

7
JEWTUSZEK Franciszek
2006-03-31
Z/669/20

TAK

1500m M U20 I

8
KACPERCZYK Julia
2007-03-02
Z/10501/21

TAK

100m K U20 I

9
KLATKA Anna
2005-03-02
Z/2231/18

TAK

800m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s2 - 2:23.24
106 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
5s1 - 2:20.91
113 Słubice (M)
2021-06-06
3s4 - 2:21.47
111
10
KOŁODZIEJCZYK Igor
2007-03-23
Z/6785/21

TAK

400m M U20 I

11
KOROŚ Wojciech
2002-05-05
Z/5717/18

TAK

400m M U20 I 51.06/20

12
KÖSTER Nicole
2003-03-10
Z/959/17

TAK

200m K U20 I 26.71/17

Jelenia Góra (1)
2021-05-30
5s3 - 26.70 (+0.7)
112 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
2s3 - 26.80 (+0.3)
110
13
LAPS Zuzanna
2007-11-07
Z/10502/21

TAK

200m K U20 I

14
MOKRZYCKI Jan
2005-06-09
Z/4688/18

TAK

3000m M U20 I

Lubawka (1)
2021-06-26
3s1 - 9:20.82
102
15
PIECHOWICZ Katarzyna
2002-10-21
Z/5718/18

TAK

800m K U20 I 2:13.21/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-30
1s1 - 2:18.07
121 Słubice (M)
2021-06-06
6s1 - 2:19.61
116 Lublin (M)
2021-07-02
4e2 - 2:19.75
116
16
RYMUT Konrad
2003-07-21
Z/965/17

TAK

800m M U20 I 1:58.40/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 2:01.65
98 Oleśnica (M)
2021-05-26
5s3 - 1:58.32
115 Słubice (M)
2021-06-06
2s2 - 1:57.24
120 Chorzów (M)
2021-06-20
4s3 - 1:57.86
117 Lubawka (1)
2021-06-26
2s1 - 1:57.42
119
17
SKÓRKA Dominik
2002-11-25
Z/4675/18

TAK

3000m M U20 I 9:48.29/19

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s1 - 10:35.05
76
18
SZMIT Patryk
2003-02-28
Z/3933/17

TAK

1500m M U20 I 4:04.22/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 4:04.84
114 Lublin (M)
2021-07-04
7s1 - 3:57.38
129
19
SZOLIBA Lena
2007-11-23
Z/10506/21

TAK

100m K U20 I

Lubawka (1)
2021-06-26
4e6 - 16.93 (-2.0)
20
20
ŚCISŁOWSKA Julia
2003-01-26
Z/1198/17

TAK

1500m K U20 I 4:33.76/20

Oleśnica (M)
2021-05-26
5s1 - 4:21.18
160 Lublin (M)
2021-07-04
1s1 - 4:27.81
146
21
WALOSZCZYK Dominik
2005-06-30
Z/2696/20

TAK

800m M U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
5s2 - 2:19.08
61 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
5s1 - 2:18.45
61