WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Cyprian
2003-05-28
Z/845/17

TAK

400m M U20 I 49.09/20

2
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
Z/1055/18

TAK

W dal K U20 I 5.25/20

Piła (1)
2021-05-26
2f2 - 5.13 (+0.7)
90 Włocławek (1)
2021-05-30
4 - 5.35 (+1.7)
110 Słubice (M)
2021-06-05
9f2 - 4.87 (+0.6)
74
3
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
Z/1073/18

TAK

3000m M U20 I 8:51.14/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
19s1 - 8:45.14
123
4
BŁASZCZAK Karol
2005-04-02
Z/2369/20

TAK

200m M U20 I

Piła (1)
2021-05-26
1s3 - 24.50 (-2.0)
86 Słubice (M)
2021-06-06
1s9 - 23.51 (-0.1)
104
5
CHMIELARZ Jakub
2002-09-04
Z/692/19

TAK

800m M U20 I 1:51.91/20

Oleśnica (M)
2021-05-26
3s2 - 1:53.72
136 Słubice (M)
2021-06-06
1s1 - 1:55.81
126
6
CHMIELARZ Sandra
2005-04-25
Z/5023/19

TAK

3000m K U20 I

Częstochowa (1)
2021-05-22
7s1 - 11:33.12
84
7
DĄBRÓWKA Lena
2005-08-03
Z/1057/18

TAK

800m K U20 I

Włocławek (1)
2021-05-30
2s1 - 2:23.25
106
8
DROZDOWSKI Damian
2003-01-08
Z/1075/18

TAK

400m M U20 I 53.71/20

Piła (1)
2021-05-26
2s1 - 51.70
113 Słubice (M)
2021-06-05
4s2 - 51.03
120
9
GRZĄKA Dawid
2004-04-30
Z/168/20

TAK

100m M U20 I 11.03/20

Łódź (1)
2021-05-15
2e3 - 10.64

(+4.3)

0 Łódź (1)
2021-05-15
4 - 10.86 (+1.5)
146 Piła (1)
2021-05-26
2s1 - 11.97 (-0.5)
89 Włocławek (1)
2021-05-30
1e1 - 10.87

(+2.9)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 10.96 (+0.5)
140 Słubice (M)
2021-06-05
1e4 - 11.01 (+0.2)
138 Słubice (M)
2021-06-05
1f2 - 10.74 (0.0)
154
10
JOPEK Jakub
2003-12-17
Z/169/20

TAK

100m M U20 I 11.66/20

Łódź (1)
2021-05-15
5e6 - 11.57

(+2.2)

0 Piła (1)
2021-05-26
2e2 - 12.35 (-1.0)
76 Piła (1)
2021-05-26
4 - 12.33 (-1.8)
77 Włocławek (1)
2021-05-30
6e1 - 11.55

(+2.9)

0
11
JOPEK Michał
2005-07-28
Z/3104/19

TAK

200m M U20 I 24.02/20

Łódź (1)
2021-05-15
3s8 - 23.65 (-0.3)
102 Piła (1)
2021-05-26
2s1 - 23.64 (-1.4)
102 Słubice (M)
2021-06-06
3s7 - 22.88 (+1.8)
119
12
KANICKA Inga
2005-01-14
Z/1058/18

TAK

100m K U20 I 12.52/20

Łódź (1)
2021-05-15
1e3 - 12.29 (+1.3)
143 Łódź (1)
2021-05-15
4 - 12.21 (+1.6)
147 Piła (1)
2021-05-26
1e1 - 12.96 (-0.7)
114 Piła (1)
2021-05-26
1 - 12.83 (-1.8)
119 Włocławek (1)
2021-05-30
2e1 - 12.42

(+2.1)

0 Słubice (M)
2021-06-05
2e5 - 12.43 (+1.4)
137 Słubice (M)
2021-06-05
3f2 - 12.32 (+1.2)
142
13
KAROLEWSKI Marcin
2002-12-16
Z/690/19

TAK

200m M U20 I 21.72/20

Łódź (1)
2021-05-15
1s2 - 21.79 (+0.2)
148 Piła (1)
2021-05-26
1s1 - 22.92 (-1.4)
118 Słubice (M)
2021-06-06
2s1 - 21.68 (0.0)
153
14
KLAR Oliwia
2005-01-11
Z/1091/18

TAK

200m K U20 I 25.94/20

Łódź (1)
2021-05-15
3s2 - 25.68 (+0.2)
132
15
LOSY Anna
2003-05-23
Z/1076/18

TAK

1500m K U20 I 4:56.87/20

Piła (1)
2021-05-26
1s1 - 5:08.22
84 Włocławek (1)
2021-05-30
4s1 - 5:03.6 r

POMIAR RĘCZNY

0 Słubice (M)
2021-06-05
5s1 - 5:02.74
89
16
PIASZCZYŃSKA Ewa
2004-07-11
Z/1077/18

TAK

100m K U20 I 12.50/20

Łódź (1)
2021-05-15
4e1 - 12.57 (+1.7)
131 Łódź (1)
2021-05-15
8 - 12.47 (+1.6)
135 Włocławek (1)
2021-05-30
3e1 - 12.54

(+2.1)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
4 - 12.72 (-0.3)
124 Słubice (M)
2021-06-05
1e5 - 12.39 (+1.4)
139 Słubice (M)
2021-06-05
2f2 - 12.31 (+1.2)
142
17
PŁÓCIENNICZAK Amelia
2005-06-07
Z/650/19

TAK

400m K U20 I 64.79/19

Piła (1)
2021-05-26
1s1 - 62.65
94
18
PODRUCZNA Julia
2005-04-03
Z/4988/18

TAK

W dal K U20 I 5.36/20

Piła (1)
2021-05-26
5f2 - 4.92 (+1.4)
76 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 5.60 (+0.7)
130 Słubice (M)
2021-06-05
5f2 - 5.40 (+1.2)
114
19
ROBOTNIKOWSKI Jakub
2004-05-11
Z/1078/18

TAK

W dal M U20 I 6.66/20

Sieradz (1)
2021-05-09
3 - 6.38 (+2.0)
98 Piła (1)
2021-05-26
7f2 - 5.58 (+1.2)
68 Słubice (M)
2021-06-05
0f2 - NM (0.0)
0
20
RYBAK Daria
2005-11-11
Z/1066/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.56/19

Sieradz (1)
2021-05-09
4 - 1.50
92 Piła (1)
2021-05-26
3 - 1.50
92 Włocławek (1)
2021-05-30
5 - 1.55
103 Słubice (M)
2021-06-05
10f2 - 1.50
92
21
STAWICKI Kacper
2003-03-19
Z/5142/19

TAK

100m M U20 I 11.72/20

Łódź (1)
2021-05-15
1e7 - 11.49 (+0.8)
110 Piła (1)
2021-05-26
3e1 - 12.51 (-1.3)
73 Piła (1)
2021-05-26
3 - 12.11 (-1.8)
84 Włocławek (1)
2021-05-30
5e2 - 11.44

(+3.2)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
4f2 - 11.50

(+2.7)

0
22
STOJANOWSKI Piotr
2004-10-22
Z/649/19

TAK

W dal M U20 I 5.97/20

Piła (1)
2021-05-26
4f2 - 5.97 (+1.4)
80 Włocławek (1)
2021-05-30
7 - 5.89 (+1.1)
76
23
SZCZEPANIAK Paulina
2003-11-04
Z/1080/18

TAK

800m K U20 I 2:18.71/19

Włocławek (1)
2021-05-30
4s1 - 2:38.50
70 Słubice (M)
2021-06-06
5s2 - 2:26.74
95
24
SZLACHTA Olga
2006-08-08
Z/1061/18

TAK

W dal K U20 I 5.71/20

Poznań (1)
2021-05-29
1 - 5.61 (0.0)
130
25
SZTOK Zuzanna
2003-04-04
Z/173/20

TAK

1500m K U20 I 5:16.84/20

Włocławek (1)
2021-05-30
8s1 - 5:19.7 r

POMIAR RĘCZNY

0 Słubice (M)
2021-06-05
8s1 - 5:18.61
74
26
TUCZYŃSKI Jakub
2003-05-15
Z/1082/18

TAK

W dal M U20 I 6.94/20

Piła (1)
2021-05-26
1 - 7.00 (+1.6)
130
27
TWARDOWSKA Emilia
2005-08-31
Z/1059/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.70/20

Łódź (1)
2021-05-15
1 - 1.68
136 Piła (1)
2021-05-26
1 - 1.60
115 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 1.65
130 Słubice (M)
2021-06-05
3f2 - 1.65
130
28
UŁASIK Julia
2004-02-24
Z/4987/18

TAK

100m K U20 I 13.14/20

Łódź (1)
2021-05-15
3e8 - 12.92

(+2.5)

0 Piła (1)
2021-05-26
2e1 - 13.44 (-0.7)
94 Piła (1)
2021-05-26
3 - 13.42 (-1.8)
95 Włocławek (1)
2021-05-30
6e2 - 13.15

(+2.1)

0 Słubice (M)
2021-06-05
3e5 - 12.91 (+1.4)
116
29
ZIMNIAK Kacper
2004-04-19
Z/651/19

TAK

400m M U20 I 50.55/20

Piła (1)
2021-05-26
1s1 - 50.99
120 Słubice (M)
2021-06-05
2s5 - 50.21
129
30
ŻYŁKA Marta
2003-03-17
Z/1089/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.64/17