WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
MKL Jarocin Osobostarty: 21 ( 21 ) K-12 M-9
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Karolina
2003-10-28
Z/1422/17

TAK

3000m K U20 I 10:34.73/20

2
BIELECKA Patrycja
2003-10-28
Z/1423/17

TAK

3000m K U20 I

Poznań (1)
2021-06-20
3s1 - 10:43.16
108
3
BOGACZYŃSKI Igor
2003-11-07
Z/1779/18

TAK

100m M U20 I 10.85/20

Toruń (M)
2021-06-02
1s3 - 10.77 (-0.9)
152 Łódź (1)
2021-06-06
1e2 - 10.89 (-1.8)
144 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
3e4 - 10.60

(+4.5)

0 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
3f2 - 10.73

(+3.1)

0 Lublin (M)
2021-07-02
1e2 - 10.55

(+2.9)

0 Lublin (M)
2021-07-02
3 - 10.56 (+1.7)
167
4
CHMIEL Maciej
2004-04-23
Z/5161/19

TAK

400m M U20 I 48.49/20

Słubice (M)
2021-06-05
1s5 - 49.49
136 Poznań (1)
2021-06-19
1s2 - 49.25
139 Poznań (M)
2021-06-24
8e2 - 50.60
125
5
CZAJKA Olga
2004-11-22
Z/4198/18

TAK

400m K U20 I 57.43/20

Słubice (M)
2021-06-05
3s4 - 57.57
134 Poznań (1)
2021-06-19
2s2 - 57.38
135 Warszawa (1)
2021-06-26
5s1 - 57.43
135
6
GOLA Daria
2006-04-03
Z/687/19

TAK

800m K U20 I 2:30.62/20

Żerków (1)
2021-05-22
6s2 - 2:30.31
85
7
GOŚCINIAK Marcelina
2004-07-12
Z/688/19

TAK

400m K U20 I 58.07/20

Słubice (M)
2021-06-05
4s4 - 57.73
132 Poznań (1)
2021-06-19
1s2 - 56.58
143
8
IDZIKOWSKA Julia
2006-07-31
Z/3510/18

TAK

800m K U20 I

9
JAKUBOWSKI Mateusz
2003-02-27
Z/2879/20

TAK

400m M U20 I 53.60/20

10
JĘDRASZAK Roksana
2002-05-28
Z/2912/16

TAK

W dal K U20 I 6.09/20

Warszawa (M)
2021-05-15
3 - 6.18

(+2.5)

0 Warszawa (M)
2021-05-15
0 - 6.01 (+0.8)
156 Żerków (1)
2021-05-22
1 - 6.40 (+1.8)
179 Poznań (1)
2021-06-19
1 - 6.15 (+1.5)
163 Poznań (M)
2021-06-26
5 - 6.17 (+0.9)
164 Lublin (M)
2021-07-02
1e2 - 5.81 (-0.9)
144 Lublin (M)
2021-07-02
2 - 6.23 (+0.3)
168
11
KRAWCZYK Wiktoria
2004-09-18
Z/3509/18

TAK

400m pł K U20 I 68.07/20

Słubice (M)
2021-06-06
3s5 - 68.61
107 Leszno (1)
2021-06-12
3s1 - 67.07
115 Poznań (1)
2021-06-20
5s2 - 67.64
112 Warszawa (1)
2021-06-26
2s2 - 66.18
120
12
KUBIAK Kacper
2004-01-03
Z/1776/18

TAK

3000m M U20 I 9:11.83/20

13
LIKE Tomasz
2006-08-19
Z/4240/20

TAK

1500m M U20 I

14
MAJEWSKI Mateusz
2004-08-21
Z/1754/19

TAK

400m M U20 I 55.52/20

Toruń (M)
2021-06-02
3s3 - 54.71
85 Leszno (1)
2021-06-12
2s1 - 54.98
83 Poznań (1)
2021-06-19
5s2 - 54.03
91
15
MAŃCZAK Emilia
2007-02-20
Z/135/21

TAK

800m K U20 I

16
MARZYŃSKI Paweł
2005-01-04
Z/3061/20

TAK

800m M U20 I

Poznań (1)
2021-06-20
5s3 - 2:05.30
82
17
MATUSZAK Piotr
2004-05-23
Z/1753/19

TAK

800m M U20 I 2:17.56/19

18
PAWEŁCZYK Julia
2002-03-26
Z/2910/16

TAK

2000m prz.K U20 I 7:07.41/20

Poznań (1)
2021-06-19
1s1 - 7:17.05
128 Lublin (M)
2021-07-03
10s1 - 7:52.59
107
19
PAWEŁCZYK Kamil
2005-11-12
Z/1854/20

TAK

800m M U20 I

Żerków (1)
2021-05-22
5s3 - 2:22.94
56 Poznań (1)
2021-06-20
9s3 - 2:20.38
59
20
PLUTA Daria
2003-01-06
Z/1869/19

TAK

400m K U20 I 57.36/20

Słubice (M)
2021-06-05
4s1 - 57.36
136 Poznań (1)
2021-06-19
4s1 - 58.35
127 Lublin (M)
2021-07-02
3e1 - 58.05
129 Lublin (M)
2021-07-03
2f2 - 57.96
130
21
WAŁĘSA Katarzyna
2006-02-04
Z/3507/18

TAK

W dal K U20 I 4.97/20

Żerków (1)
2021-05-22
3f2 - 4.90 (0.0)
75 Poznań (1)
2021-05-29
4 - 4.96 (+0.3)
79