WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 17 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Mikołaj
2004-10-02
Z/10623/21

TAK

100m M U20 I

2
CIBOROWSKI Jakub
2007-02-25
Z/958/20

TAK

200m M U20 I

3
DWOJAK Natalia
2007-02-24
Z/3742/19

TAK

W dal K U20 I 3.93/20

Łódź (1)
2021-05-15
2w1 - 4.25 (+0.6)
53 Warszawa (1)
2021-05-23
16w2 - 4.03 (-4.4)
46 Łódź (M)
2021-06-13
12w3 - 3.93

(+4.2)

0
4
JANKOWSKA Lena
2006-08-06
Z/2603/20

TAK

100m K U20 I 15.47/20

5
KLIMOWICZ Hanna
2007-11-12
Z/3743/19

TAK

Wzwyż K U20 I

6
KLONOWSKI Andrzej
2005-05-23
Z/3744/19

TAK

800m M U20 I 2:08.28/20

Łódź (1)
2021-05-15
2s2 - 2:10.82
70 Warszawa (1)
2021-05-23
2s2 - 2:04.10
87 Warszawa (1)
2021-05-30
8s1 - 2:02.44
94 Warszawa (1)
2021-06-13
6s1 - 2:03.80
88 Warszawa (1)
2021-06-26
6s1 - 2:01.83
98
7
MAGRYTA Natalia
2007-12-04
Z/3746/19

TAK

W dal K U20 I 4.09/20

Łódź (1)
2021-05-15
1w1 - 4.35 (+1.8)
56 Warszawa (1)
2021-05-23
10w2 - 4.43 (0.0)
59 Warszawa (1)
2021-05-29
10f3 - 4.11 (+0.6)
48 Łódź (M)
2021-06-13
8w3 - 4.28 (+1.9)
54 Częstochowa (1)
2021-06-27
11 - 4.20 (+0.2)
51
8
MAŁECKI Mateusz
2005-01-20
Z/3485/19

TAK

2000m prz.M U20 I

9
MAŁECKI Mateusz
2005-01-20
Z/3485/19

TAK

2000m prz.M U18 I

10
MICHALAK Oliwia
2007-01-24
Z/8059/21

TAK

Kula K U18 (3kg) I

11
MIKOŁAJCZYK Kacper
2007-07-17
Z/3519/19

TAK

100m M U20 I 14.71/19

Warszawa (1)
2021-05-29
2e8 - 12.67 (+1.5)
70 Poznań (M)
2021-06-24
7r2 - 12.65 (-0.4)
70
12
MISZCZYSZYN Bartosz
2004-03-08
Z/3750/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.56/20

13
PIEKARSKI Filip
2007-08-24
Z/3210/21

TAK

800m M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
2s3 - 2:21.68
58 Warszawa (1)
2021-05-23
10s3 - 2:23.94
55 Warszawa (1)
2021-05-30
7s3 - 2:22.66
56 Warszawa (1)
2021-06-13
8s2 - 2:21.02
58 Częstochowa (1)
2021-06-27
6s2 - 2:14.59
66
14
SKORUPA Natalia
2006-03-30
Z/228/20

TAK

Wzwyż K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-09
8 - 1.40
68 Łódź (1)
2021-05-15
13 - 1.35
62 Warszawa (1)
2021-05-23
13 - 1.35
62 Warszawa (1)
2021-05-30
13 - 1.35
62 Warszawa (1)
2021-06-13
8 - 1.35
62 Białystok (1)
2021-06-20
8 - 1.35
62
15
ŚLADEWSKI Stanisław
2004-04-14
Z/10620/21

TAK

800m M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
9s1 - 2:36.62
40
16
ZIÓŁEK Zofia
2006-05-04
Z/2015/21

TAK

200m K U20 I

17
ŻULIŃSKA Kamila
2005-03-20
Z/3484/19

TAK

1500m prz.K U18 I