WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMUŁA Karol
2005-03-12
Z/3526/20

TAK

1500m M U20 I

Tarnów (1)
2021-05-23
3s1 - 4:19.37
87 Słubice (M)
2021-06-05
13s2 - 4:25.88
76 Kraków (1)
2021-06-18
13s1 - 4:17.73
90
2
DANIELAK Hanna
2004-05-16
Z/161/18

TAK

400m pł K U20 I

Kraków (1)
2021-05-29
5s1 - 78.64
69 Kraków (1)
2021-07-03
6s2 - 80.92
64
3
DYBCZAK Tamara
2006-12-27
Z/311/20

TAK

200m K U20 I

4
FORYŚ Mateusz
2004-05-26
Z/4584/17

TAK

800m M U20 I 2:06.62/20

Tarnów (1)
2021-05-23
4s1 - 2:02.95
92 Kraków (1)
2021-05-29
4s1 - 2:04.92
83 Słubice (M)
2021-06-06
3s5 - 2:03.12
91 Kraków (1)
2021-06-18
2s2 - 2:02.15
96 Częstochowa (1)
2021-06-27
6s1 - 2:01.69
98 Kraków (1)
2021-07-03
5s1 - 2:01.72
98
5
KUSTRA Zuzanna
2002-11-13
Z/4144/17

TAK

400m pł K U20 I 64.95/19

Kraków (1)
2021-06-18
7s3 - 69.23
104 Częstochowa (1)
2021-06-27
2s1 - 68.32
108 Lublin (M)
2021-07-02
5e4 - 69.19
104
6
MATEŃKO Anna
2006-04-14
Z/4231/19

TAK

100m K U20 I 13.81/20

Kraków (1)
2021-05-08
4s8 - 13.89 (+0.4)
78 Kraków (1)
2021-05-22
1s14 - 13.65 (+1.0)
86 Kraków (1)
2021-05-30
2s11 - 13.77 (+0.7)
82 Kraków (1)
2021-06-18
4e6 - 13.66 (-0.2)
86 Kraków (1)
2021-06-26
7s6 - 13.53 (+1.3)
90
7
MĘDRECKA Magdalena
2005-09-16
Z/2483/18

TAK

400m K U20 I 70.44/19

8
OLCHAWA Róża
2007-10-04
Z/3503/19

TAK

400m K U20 I

Kraków (1)
2021-06-18
1s1 - 59.72
116
9
OSUCH Joanna
2005-01-25
Z/3688/17

TAK

100m K U20 I 14.01/18

10
RYBIŃSKI Bartłomiej
2006-02-26
Z/2444/20

TAK

400m M U20 I

11
SERAFIN Katarzyna
2002-09-09
Z/63/16

TAK

800m K U20 I 2:15.45/20

12
SITEK Julia
2004-07-30
Z/4588/17

TAK

200m K U20 I

13
SKALSKA Maja
2005-11-18
Z/4178/19

TAK

400m pł K U20 I

Kraków (1)
2021-05-29
2s2 - 71.54
94 Kraków (1)
2021-06-18
2s1 - 69.97
101 Częstochowa (1)
2021-06-27
2s2 - 68.99
105 Kraków (1)
2021-07-03
4s2 - 69.91
101
14
SKIMINA Wiktor
2002-07-29
Z/79/17

TAK

800m M U20 I 1:59.99/19

Tarnów (1)
2021-05-23
1s1 - 2:00.91
102 Kraków (1)
2021-05-29
8s2 - 1:59.16
111 Słubice (M)
2021-06-06
3s2 - 1:58.07
116 Kraków (1)
2021-06-18
6s3 - 1:57.55
118 Lublin (M)
2021-07-02
7e2 - 2:01.27
100
15
SYDORCHUK Anna
2002-03-13
Z/1425/16

TAK

1500m K U20 I 4:42.55/20

Oleśnica (M)
2021-05-26
10s2 - 4:56.19
100
16
ZABAGŁO Paweł
2002-02-15
Z/1440/16

TAK

800m M U20 I 1:55.09/20

Sucha Beskidzka (1)
2021-05-16
5s1 - 1:54.61
131 Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
3s7 - 1:56.56
123 Oleśnica (M)
2021-05-26
6s2 - 1:55.76
126 Słubice (M)
2021-06-06
3s1 - 1:56.72
122 Kraków (1)
2021-06-18
11s4 - 1:55.80
126 Lublin (M)
2021-07-02
4e1 - 1:56.68
122