WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.prefbetsniadowo.pl
KS Prefbet-Sonarol Osobostarty: 22 ( 21 ) K-7 M-14
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Paweł
2003-07-13
Z/4658/18

TAK

100m M U20 I 11.21/19

Olecko (1)
2021-05-09
4s1 - 11.43 (-2.5)
114 Warszawa (M)
2021-05-15
4e2 - 11.22 (+1.2)
126 Łomża (1)
2021-05-20
1s1 - 11.16 (+0.4)
129 Warszawa (1)
2021-05-23
3s1 - 11.20 (-0.4)
127 Białystok (1)
2021-05-30
1s1 - 11.18 (-0.2)
128 Słubice (M)
2021-06-05
2e1 - 11.04 (+0.8)
136 Słubice (M)
2021-06-05
5 - 10.91 (+1.9)
143
2
DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
Z/987/17

TAK

400m M U20 I 49.21/20

Warszawa (M)
2021-05-15
2s2 - 49.52
136 Warszawa (1)
2021-05-23
3s1 - 50.14
130 Białystok (1)
2021-05-30
3s1 - 50.42
127 Lublin (M)
2021-07-02
4e1 - 48.89
142 Lublin (M)
2021-07-03
6 - 48.93
142
3
DŁUGOZIMA Agata
2003-12-04
Z/4994/18

TAK

100m K U20 I 13.69/20

Olecko (1)
2021-05-09
4s2 - 13.76 (-1.7)
83 Warszawa (M)
2021-05-15
6e3 - 13.46 (-0.3)
93 Słubice (M)
2021-06-05
5e1 - 13.37 (-0.4)
97
4
DUCHNOWSKI Igor
2003-07-06
Z/1589/17

TAK

400m M U20 I 49.87/20

Warszawa (1)
2021-05-23
1s1 - 49.30
138 Białystok (1)
2021-05-30
2s1 - 50.04
131 Lublin (M)
2021-07-02
4e3 - 49.80
133 Lublin (M)
2021-07-03
1f2 - 49.14
140
5
DZWONKOWSKA Karolina
2003-03-21
Z/986/17

TAK

2000m prz.K U20 I

Łomża (1)
2021-05-20
1s1 - 8:13.22
95 Warszawa (1)
2021-05-23
3s1 - 7:39.41
114 Słubice (M)
2021-06-05
4s1 - 7:51.16
107 Lublin (M)
2021-07-03
8s2 - 7:47.94
109
6
FOLGA Bartłomiej
2003-11-08
Z/984/17

TAK

800m M U20 I 1:56.93/20

Olecko (1)
2021-05-09
4s1 - 1:59.93
107 Warszawa (1)
2021-05-23
7s1 - 2:01.24
101 Słubice (M)
2021-06-06
5s2 - 2:03.73
88
7
JAMIOŁKOWSKI Jakub
2005-01-14
Z/4997/18

TAK

800m M U20 I 2:19.07/20

Białystok (1)
2021-05-08
1s1 - 2:23.66
55 Białystok (1)
2021-06-20
6s1 - 2:20.04
59
8
JURAK Bartosz
2003-03-11
Z/4754/18

TAK

400m M U20 I 49.49/20

Warszawa (M)
2021-05-15
5s2 - 51.04
120 Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 49.68
134 Białystok (1)
2021-05-30
1s1 - 49.98
131 Słubice (M)
2021-06-05
1s2 - 50.06
130 Lublin (M)
2021-07-02
5e2 - 49.91
132 Lublin (M)
2021-07-03
3f2 - 49.25
139
9
KOŁAKOWSKI Marek
2003-10-01
Z/5391/18

TAK

1500m M U20 I 4:25.00/20

10
KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
Z/4033/18

TAK

800m K U20 I 2:11.06/20

Warszawa (M)
2021-05-15
8s1 - 2:14.47
131 Białystok (1)
2021-05-30
1s1 - 2:13.95
133 Słubice (M)
2021-06-06
4s3 - 2:13.65
134
11
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
Z/3643/16

TAK

1500m M U20 I 4:02.05/20

Piaseczno (M)
2021-06-05
9s1 - 3:58.08
127 Lublin (M)
2021-07-04
12s1 - 4:03.28
117
12
LIPSKA Weronika
2005-03-31
Z/2267/20

TAK

400m K U20 I

Białystok (1)
2021-05-08
5s1 - 73.83
49 Białystok (1)
2021-05-30
3s1 - 68.17
66
13
ŁAPSZYS Dominika
2004-11-11
Z/5393/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.50/19

Olecko (1)
2021-05-09
1 - 1.50
92 Łomża (1)
2021-05-20
3 - 1.55
103 Warszawa (1)
2021-05-23
6 - 1.50
92 Białystok (1)
2021-05-30
2 - 1.55
103 Warszawa (1)
2021-06-26
8w1 - 1.50
92
14
ŁYSKOWKA Maja
2004-01-01
Z/4909/19

TAK

100m K U20 I 12.51/20

Łódź (1)
2021-06-13
2e2 - 12.61

(+4.0)

0 Łódź (1)
2021-06-13
2 - 12.60

(+3.3)

0 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
2e6 - 12.65 (+0.7)
127 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
5 - 12.64 (+1.1)
128 Poznań (1)
2021-06-19
2e8 - 12.90 (-1.0)
116 Poznań (1)
2021-06-19
3f3 - 12.75 (-0.4)
123 Warszawa (1)
2021-06-26
4s4 - 12.68 (+1.5)
126 Białystok (1)
2021-06-28
2e1 - 12.72 (-1.3)
124 Białystok (1)
2021-06-28
1 - 12.58 (+2.0)
130
15
MACIOCH Szymon
2003-05-23
Z/1848/20

TAK

800m M U20 I 2:03.69/20

Olecko (1)
2021-05-09
7s1 - 2:10.35
71
16
OLEKSIEWICZ Kacper
2004-09-13
Z/5008/19

TAK

Kula M U18 (5kg) I 11.65/19

Białystok (1)
2021-05-08
2 - 12.46
94 Łomża (1)
2021-05-20
5 - 11.51
82
17
PORUCZNIK Łukasz
2005-06-24
Z/984/19

TAK

100m M U20 I 11.98/20

18
ROGIŃSKI Bartosz
2006-05-04
Z/10643/21

TAK

200m M U20 I 24.31/20

Olecko (1)
2021-05-09
3s2 - 25.09 (-1.0)
77 Łomża (1)
2021-05-20
4s2 - 24.35 (-0.5)
88 Białystok (1)
2021-05-30
5s1 - 23.97

(+2.5)

0
19
STEFAŃCZYK Jakub
2004-03-15
Z/5352/18

TAK

2000m prz.M U18 I

Białystok (1)
2021-05-30
3s1 - 6:48.71
79 Białystok (1)
2021-06-20
2s1 - 6:43.52
83
20
STEFAŃCZYK Jakub
2004-03-15
Z/5352/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Słubice (M)
2021-06-05
12s2 - 7:06.41

PKT Z 2000prz. U18

0
21
WOŁYNIEC Dawid
2005-01-18
Z/5007/19

TAK

Oszczep M U18 (700) I 47.94/20

Olecko (1)
2021-05-09
1 - 44.41
91 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 48.29
99 Białystok (1)
2021-05-30
3 - 45.44
93 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1 - 48.92
100 Białystok (1)
2021-06-20
1 - 40.97
81
22
WYGNAŁ Marta
2004-05-18
Z/5312/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I 9.70/19

Białystok (1)
2021-05-08
4 - 10.53
90 Łomża (1)
2021-05-20
5 - 10.44
89 Białystok (1)
2021-05-30
4 - 11.16
98 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1 - 11.54
103 Białystok (1)
2021-06-20
2 - 11.51
102