WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 60 ( 60 ) K-32 M-28
NrLicencji: 9/MAZ/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ASTRACHANCEW Konrad
2005-07-11
Z/271/19

TAK

1500m M U20 I

Warszawa (M)
2021-05-15
17s1 - 4:25.79
77 Warszawa (1)
2021-05-23
5s1 - 4:17.86
90 Warszawa (1)
2021-05-29
6s2 - 4:16.05
93
2
BARTOŚ Krzysztof
2003-12-17
Z/282/19

TAK

1500m M U20 I

Warszawa (M)
2021-05-15
16s1 - 4:15.33
95 Warszawa (1)
2021-05-29
2s2 - 4:13.31
98 Warszawa (1)
2021-06-13
4s1 - 4:15.62
94 Płock (1)
2021-06-19
1s1 - 4:16.41
93 Warszawa (1)
2021-06-26
7s1 - 4:09.94
104 Lublin (M)
2021-07-04
8s2 - 4:14.01
97
3
BURLEWICZ Barbara
2003-01-09
Z/311/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.70/19

Warszawa (1)
2021-05-09
1 - 1.65
130 Warszawa (1)
2021-05-15
6w2 - 1.56
105 Warszawa (1)
2021-05-30
3 - 1.60
115 Płock (1)
2021-06-19
3 - 1.60
115 Warszawa (1)
2021-06-26
2 - 1.60
115 Lublin (M)
2021-07-02
1e1 - 1.62
121 Lublin (M)
2021-07-03
2 - 1.72
145
4
CUDNA Magdalena
2003-04-21
Z/1244/20

TAK

800m K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
5s3 - 2:37.22
71 Warszawa (1)
2021-05-30
5s2 - 2:33.21
77
5
DZIADCZYK Antoni
2004-04-24
Z/2850/19

TAK

800m M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
1s4 - 2:05.96
79 Warszawa (1)
2021-05-30
6s1 - 2:01.52
99 Piaseczno (M)
2021-06-05
3s4 - 2:01.84
97
6
DZIOBA Jakub
2003-12-01
Z/4493/18

TAK

Młot M U20 (6kg) I 56.17 63.20/20

Kielce (M)
2021-05-09
2 - 60.53
148 Łódź (1)
2021-05-15
1 - 59.70
146 Lublin (1)
2021-05-23
2 - 65.13
156 Warszawa (1)
2021-05-29
4 - 60.29
148 Toruń (M)
2021-06-02
2 - 62.32
152 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2 - 62.19
152 Warszawa (1)
2021-06-12
0 - NM
0 Kielce (1)
2021-06-13
1 - 62.27
152 Kielce (1)
2021-06-19
3 - 62.07
151 Lublin (M)
2021-07-03
4e1 - 57.12
140 Lublin (M)
2021-07-04
7 - 62.54
152
7
GAŁUZA Marta
2003-03-19
Z/564/19

TAK

800m K U20 I 2:41.62/19

Warszawa (1)
2021-06-13
2s2 - 2:31.87
81 Warszawa (1)
2021-06-26
1s2 - 2:26.36
96
8
GRALEWSKI Marcin
2005-05-19
Z/5062/19

TAK

W dal M U20 I 5.56/20

9
JACKOWICZ Marta
2005-07-26
Z/848/20

TAK

200m K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
1s4 - 27.07 (+0.2)
105
10
JÓŹWICKA Małgorzata
2002-06-03
Z/2037/16

TAK

W dal K U20 I 5.61/20

Warszawa (1)
2021-05-29
3 - 5.54 (+0.9)
125 Łódź (1)
2021-06-06
1 - 5.99 (0.0)
154 Warszawa (1)
2021-06-13
3 - 5.57 (+0.7)
127 Białystok (1)
2021-06-20
1 - 5.76 (+1.2)
140 Poznań (M)
2021-06-26
12 - 5.76 (+0.5)
140 Lublin (M)
2021-07-02
2e2 - 5.67 (-0.2)
134 Lublin (M)
2021-07-02
4 - 5.80

(+2.1)

0 Lublin (M)
2021-07-02
0 - 5.59 (+0.1)
129
11
KAMIEŃ Monika
2003-06-06
Z/2419/17

TAK

Tyczka K U20 I 3.30/20

Warszawa (1)
2021-05-09
3 - 3.00
130 Warszawa (1)
2021-05-30
6 - 3.10
135 Warszawa (1)
2021-06-26
6 - 3.00
130 Lublin (M)
2021-07-02
6e2 - 3.10
135 Lublin (M)
2021-07-03
9 - 3.20
140
12
KOMUDA Kacper
2004-05-01
Z/2856/19

TAK

200m M U20 I 26.09/20

Warszawa (1)
2021-05-09
4s2 - 25.27 (-2.0)
74 Warszawa (1)
2021-05-23
7s4 - 25.76 (+0.1)
70 Warszawa (1)
2021-05-30
8s3 - 25.78 (+1.0)
70
13
KOŚCIANEK Daria
2003-03-28
Z/2635/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.64/20

Warszawa (1)
2021-05-15
3w2 - 1.59
112 Warszawa (1)
2021-05-30
4 - 1.60
115 Łódź (M)
2021-06-12
7w1 - 1.54
101 Lublin (M)
2021-07-02
10e2 - 1.48
85
14
KRAJEWSKA Karolina
2003-02-27
Z/1257/17

TAK

Młot K U20 (4kg) I

Warszawa (1)
2021-06-12
7 - 31.00
89
15
MAŁYCHA Szymon
2005-02-11
Z/517/19

TAK

100m M U20 I 12.22/19

Warszawa (1)
2021-05-23
2s4 - 11.83 (+0.3)
95 Warszawa (1)
2021-05-29
5e4 - 11.77 (+0.2)
97 Warszawa (1)
2021-05-29
3f4 - 11.67 (+0.3)
102 Warszawa (1)
2021-06-13
1s4 - 11.56 (+0.5)
107 Warszawa (1)
2021-06-26
3s5 - 11.61 (+1.2)
105
16
MARCINIEWICZ Bartosz
2002-11-24
Z/2627/16

TAK

Tyczka M U20 I 4.90/20

Warszawa (1)
2021-05-23
1 - 4.45
140 Warszawa (1)
2021-06-13
1 - 4.60
146 Warszawa (1)
2021-06-26
0 - NM
0
17
MAZUR Jakub
2004-08-01
Z/2636/21

TAK

100m M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-08
1e5 - 11.65 (+1.9)
103 Warszawa (1)
2021-05-08
1f2 - 11.56 (+0.7)
107 Warszawa (1)
2021-05-23
2s2 - 11.59 (-0.1)
105 Warszawa (1)
2021-05-29
3e4 - 11.59 (+0.2)
105 Warszawa (1)
2021-05-29
2f4 - 11.52 (+0.3)
109 Piaseczno (M)
2021-06-05
6e3 - 11.63 (+0.2)
104 Warszawa (1)
2021-06-13
6s3 - 11.57 (+1.8)
106
18
MC MAHON Oliwia
2003-08-02
Z/2700/17

TAK

Tyczka K U20 I 3.40/20

Warszawa (1)
2021-05-09
5 - 3.00
130 Warszawa (1)
2021-05-23
5 - 2.80
116 Warszawa (1)
2021-06-26
3 - 3.30
145 Lublin (M)
2021-07-02
4e1 - 3.30
145 Lublin (M)
2021-07-03
9 - 3.20
140
19
NAJMRODZKI Adam
2003-12-24
Z/3585/21

TAK

200m M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
2s6 - 23.72 (+0.2)
100 Warszawa (1)
2021-05-30
7s2 - 24.04 (+1.2)
94
20
NEUMANN Sophia
2004-12-21
Z/4187/19

TAK

200m K U20 I 28.56/20

Warszawa (1)
2021-05-23
1s3 - 27.66 (+0.5)
97 Warszawa (1)
2021-05-30
4s5 - 27.41 (+1.0)
100 Warszawa (1)
2021-06-13
8s4 - 27.47

(+2.4)

0 Płock (1)
2021-06-19
4s2 - 27.41 (-1.4)
100 Warszawa (1)
2021-06-26
4s4 - 27.62 (+0.2)
97
21
PAWLAK Aleksandra
2004-06-22
Z/336/18

TAK

Tyczka K U20 I 3.30/20

Warszawa (1)
2021-05-09
3 - 3.00
130 Warszawa (1)
2021-05-23
2 - 3.20
140 Warszawa (1)
2021-05-30
3 - 3.30
145 Warszawa (1)
2021-06-26
4 - 3.20
140
22
RATAJCZYK Tomasz
2002-09-20
Z/1648/16

TAK

Młot M U20 (6kg) I 67.21 75.74/20

Lublin (1)
2021-05-08
1 - 75.74
178 Warszawa (M)
2021-05-15
1 - NM
0 Lublin (1)
2021-05-23
1 - 76.83
182 Warszawa (1)
2021-05-29
2 - 73.50
171 Lublin (M)
2021-07-03
1e1 - 72.20
168 Lublin (M)
2021-07-04
1 - 75.28
176
23
ROBAKOWSKI Dawid
2004-06-23
Z/64/18

TAK

100m M U20 I 11.28/19

Warszawa (1)
2021-05-22
1w1 - 11.64 (-1.9)
103 Warszawa (1)
2021-06-26
1w1 - 11.53 (-0.1)
108
24
SADŁOWSKA Maja
2003-10-02
Z/10568/21

TAK

1500m K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
8s1 - 5:56.20
57 Warszawa (1)
2021-05-29
12s1 - 5:43.12
63 Warszawa (1)
2021-06-26
8s1 - 6:08.79
51
25
SIEWIERSKA Pola
2004-12-08
Z/2947/17

TAK

W dal K U20 I 5.11/20

Warszawa (1)
2021-05-23
5w1 - 4.76 (+0.5)
70 Warszawa (1)
2021-05-29
3f2 - 5.22 (+0.7)
98 Warszawa (1)
2021-06-13
3f2 - 5.03 (+1.7)
83
26
SKIERKOWSKI Paweł
2002-05-13
Z/3155/16

TAK

1500m M U20 I 4:13.88/20

Warszawa (1)
2021-05-23
4s1 - 4:17.21
91 Warszawa (1)
2021-05-29
9s1 - 4:12.81
99 Warszawa (1)
2021-06-13
8s1 - 4:27.77
74 Płock (1)
2021-06-19
3s1 - 4:28.43
74 Warszawa (1)
2021-06-26
10s1 - 4:18.67
89
27
SOBIESZCZAK Miłosz
2002-06-20
Z/2986/16

TAK

Młot M U20 (6kg) I 59.91/20

Lublin (1)
2021-05-08
2 - 55.47
136 Lublin (1)
2021-05-23
4 - 55.29
135 Warszawa (1)
2021-05-29
6 - 55.47
136 Toruń (M)
2021-06-02
3 - 56.35
138 Warszawa (1)
2021-06-12
2 - 57.80
142 Kielce (1)
2021-06-19
4 - 58.40
143 Lublin (M)
2021-07-03
3e1 - 57.57
141 Lublin (M)
2021-07-04
9 - 57.10
140
28
STRZEŻYSZ Małgorzata
2004-10-02
Z/5070/18

TAK

800m K U20 I 2:12.10/20

Warszawa (M)
2021-05-15
5s1 - 2:11.63
142 Piaseczno (M)
2021-06-05
4s1 - 2:11.86
141 Warszawa (1)
2021-06-26
2s1 - 2:11.52
142
29
WALCZAK Alicja
2003-05-22
Z/2464/20

TAK

Młot K U20 (4kg) I 42.09 42.09/21

Lublin (1)
2021-05-08
1 - 45.01
135 Łódź (1)
2021-05-15
3 - 45.82
138 Lublin (1)
2021-05-23
2 - 47.70
143 Warszawa (1)
2021-05-29
5 - 47.07
141 Łódź (1)
2021-06-06
7 - 46.00
138 Warszawa (1)
2021-06-12
4 - 46.91
141 Kielce (1)
2021-06-19
3 - 49.38
148 Lublin (M)
2021-07-02
4e1 - 44.30
133 Lublin (M)
2021-07-03
6 - 48.63
146
30
ZAWADZKI Tomasz
2002-06-07
Z/433/19

TAK

400m M U20 I 49.59/20

Warszawa (1)
2021-05-29
1s1 - 49.50
136
31
BABIK Jan
2004-01-28
Z/516/19

TAK

200m M U20 II 26.11/19

Warszawa (1)
2021-06-26
2s5 - 24.76 (+0.3)
82
32
BIENIECKI Stefan
2007-04-11
Z/2695/21

TAK

Tyczka M U20 II

33
BYCUL Jakub
2004-05-02
Z/1068/21

TAK

200m M U20 II

Warszawa (1)
2021-05-09
6s3 - 25.35 (-1.0)
74 Łódź (1)
2021-05-15
1s12 - 24.75 (+0.1)
82 Warszawa (1)
2021-05-30
3s5 - 24.92 (+0.5)
80 Piaseczno (M)
2021-06-05
2s6 - 24.14 (+0.9)
92 Warszawa (1)
2021-06-13
3s4 - 24.35 (+1.7)
88
34
DULNIAK Ryszard
2004-05-25
Z/745/20

TAK

400m M U20 II 62.39/20

35
EKES Katarzyna
2004-01-14
Z/2934/20

TAK

Tyczka K U20 II 2.40/20

Warszawa (1)
2021-05-09
2 - 3.10
135 Warszawa (1)
2021-05-30
4 - 3.20
140 Warszawa (1)
2021-06-26
5 - 3.20
140
36
FIDELUS Tymoteusz
2003-04-03
Z/4138/20

TAK

Kula M U20 (6kg) II

37
GAJOWIAK Zofia
2004-04-09
Z/3561/21

TAK

800m K U20 II 2:30.89/18

Warszawa (1)
2021-05-30
7s2 - 2:38.48
70 Warszawa (1)
2021-06-13
10s1 - 2:37.16
71
38
GRZESZEK Elwira
2004-05-13
Z/1180/18

TAK

200m K U20 II

39
HOFFMANN Julia
2002-02-06
Z/2345/16

TAK

Tyczka K U20 II 3.30/19

Warszawa (1)
2021-05-30
8 - 3.00
130
40
JAWORSKA Wiktoria
2006-02-03
Z/904/21

TAK

W dal K U20 II 4.85/20

Warszawa (1)
2021-05-23
7w2 - 4.64 (+0.9)
66 Warszawa (1)
2021-06-06
3 - 4.99 (-0.2)
81 Łódź (M)
2021-06-13
6w2 - 4.85

(+3.5)

0
41
KAZIMIERCZUK Franciszek
2002-11-06
Z/3577/21

TAK

800m M U20 II

42
ŁAGÓD Cyprian
2005-01-25
Z/2848/19

TAK

W dal M U20 II

Warszawa (1)
2021-05-29
10f2 - 4.80 (+0.7)
48
43
ŁUCZAK Iga
2005-01-25
Z/8091/21

TAK

200m K U20 II

Warszawa (1)
2021-06-13
2s8 - 28.37

(+2.7)

0
44
MICHALAK Olga
2005-09-09
Z/1323/21

TAK

100m pł K U18 II

45
MOSZCZYŃSKA Julia
2004-09-18
Z/2562/21

TAK

200m K U20 II

46
MRÓZ Natalia
2004-10-21
Z/5840/19

TAK

100m pł K U18 II

Warszawa (1)
2021-05-22
5w2 - 20.13 (-0.6)
41 Warszawa (1)
2021-06-26
4w2 - 19.96 (+0.4)
43
47
ORDYŁOWSKI Gustaw
2003-04-02
Z/802/20

TAK

Tyczka M U20 II 2.80/20

Warszawa (1)
2021-05-16
5w2 - 3.00
83 Łódź (M)
2021-06-13
7w1 - 3.20
92
48
OSTROWSKA Weronika
2004-12-14
Z/270/19

TAK

Wzwyż K U20 II 1.30/20

Warszawa (1)
2021-05-22
13w1 - 1.30
55
49
PERZAK Piotr
2004-08-02
Z/1249/20

TAK

200m M U20 II

50
SIDELNIK Jan
2005-10-27
Z/7676/21

TAK

800m M U20 II

Warszawa (1)
2021-05-23
10s4 - 2:34.81
42 Warszawa (1)
2021-05-30
9s3 - 2:30.78
47
51
SMOLARCZYK Julia
2005-07-13
Z/1121/18

TAK

Tyczka K U20 II 2.90/20

Warszawa (1)
2021-05-09
5 - 3.00
130 Warszawa (1)
2021-05-23
2 - 3.20
140 Warszawa (1)
2021-05-30
5 - 3.20
140 Warszawa (1)
2021-06-26
0 - NM
0
52
STACHERA Adam
2006-03-31
Z/5836/19

TAK

100m M U20 II 12.50/20

Warszawa (1)
2021-05-08
4e3 - 12.27

(+2.6)

0 Warszawa (1)
2021-05-08
2f3 - 12.43 (+1.2)
74 Warszawa (1)
2021-05-23
3s5 - 12.50 (+0.7)
73 Piaseczno (1)
2021-05-29
4s2 - 16.23 (+1.2)
5 Warszawa (1)
2021-06-06
4e1 - 12.12 (+1.8)
84 Warszawa (1)
2021-06-06
3 - 12.15 (+0.6)
83 Sieradz (1)
2021-06-29
5e5 - 12.14 (+1.3)
83
53
STEĆ Oliwier
2006-07-18
Z/5833/19

TAK

100m M U20 II 12.96/20

Warszawa (1)
2021-05-08
3e4 - 12.39

(+3.3)

0 Łódź (1)
2021-05-15
3e12 - 12.47 (-0.2)
73
54
SUSKA Eliza
2005-07-12
Z/2851/19

TAK

100m K U20 II

Warszawa (1)
2021-05-23
1s10 - 13.75 (-0.4)
83 Warszawa (1)
2021-05-29
3e6 - 13.90 (+1.4)
78 Warszawa (1)
2021-05-29
8f4 - 14.11 (+0.1)
72 Warszawa (1)
2021-06-13
7s3 - 13.79 (+1.5)
82 Płock (1)
2021-06-19
6e4 - 14.42 (-1.9)
67 Warszawa (1)
2021-06-26
1s8 - 13.37 (+1.4)
97
55
SZCZYPKOWSKA Aleksandra
2004-03-12
Z/5843/19

TAK

100m pł K U18 II

56
SZYMCZAK Karolina
2007-06-14
Z/3200/21

TAK

W dal K U20 II 4.40/20

Warszawa (1)
2021-05-29
11f3 - 4.11 (+0.6)
48 Warszawa (1)
2021-06-06
9 - 4.34 (-0.1)
56
57
ŚLIWKA Maria
2005-06-11
Z/840/18

TAK

100m K U20 II 12.89/19

58
WIEŚNIAK Zuzanna
2007-07-28
Z/874/21

TAK

100m K U20 II

Warszawa (1)
2021-06-06
4e4 - 14.97 (+0.6)
56
59
WÓJCICKI Szymon
2005-07-01
Z/752/20

TAK

W dal M U20 II

Warszawa (1)
2021-05-08
5f2 - 4.92 (+1.4)
51 Warszawa (1)
2021-05-23
8 - 4.70 (-0.6)
46
60
ZARYCKA Patrycja
2005-04-11
Z/1322/21

TAK

W dal K U20 II