WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
AZS Łódź Osobostarty: 22 ( 22 ) K-13 M-9
NrLicencji: 2/LDZ/11

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Zuzanna
2005-10-21
Z/238/18

TAK

200m K U20 I 27.21/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2s4 - 26.05

(+2.7)

0 Łódź (1)
2021-05-15
1s4 - 26.29 (-1.3)
120 Bełchatów (1)
2021-05-22
3s1 - 26.23 (+0.2)
121 Łódź (1)
2021-06-06
5s1 - 25.81 (+1.1)
129
2
BARCEWICZ Daria
2003-05-30
Z/3968/17

TAK

100m K U20 I 12.49/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1e10 - 12.44 (-0.5)
137 Łódź (1)
2021-05-15
2e2 - 12.20

(+2.5)

0 Łódź (1)
2021-05-15
3 - 12.07 (+1.6)
153 Bełchatów (1)
2021-05-22
2e3 - 12.42 (-0.1)
138 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 12.42 (-1.1)
138
3
BARCZ Weronika
2002-10-28
Z/2583/16

TAK

100m pł K U20 I 14.30/20

Łódź (1)
2021-05-15
1e1 - 13.68

(+2.3)

0 Łódź (1)
2021-05-15
2 - 13.79 (+0.7)
169 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 14.21 (-0.3)
157 Gliwice (M)
2021-05-27
6e1 - 13.91 (+1.7)
165 Gliwice (M)
2021-05-27
3 - 13.60 (-0.1)
176 Łódź (1)
2021-06-06
0e2 - DQ (+2.0)
0 Łódź (1)
2021-06-06
2 - 13.63 (-0.3)
174
4
DUDA Martyna
2004-05-26
Z/2427/20

TAK

200m K U20 I 29.48/20

Sieradz (1)
2021-05-09
4s7 - 29.07 (+0.5)
79 Łódź (1)
2021-06-06
3s5 - 28.95 (+0.2)
81
5
GAWIN Julia
2007-05-22
Z/1867/21

TAK

W dal K U20 I

Łódź (1)
2021-05-29
3 - 4.88 (+1.3)
74
6
JANKOWSKI Jakub
2005-03-16
Z/456/19

TAK

100m M U20 I 11.81/20

Łódź (1)
2021-05-29
7e2 - 11.68 (+1.6)
101
7
JUSZCZAK Gabriela
2004-03-29
Z/281/18

TAK

Trójskok K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-09
3 - 12.10 (-2.0)
136 Łódź (1)
2021-05-15
4 - 12.16 (+0.7)
138 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 12.16 (+0.4)
138
8
KLESZCZEWSKA Kornelia
2005-10-15
Z/5321/19

TAK

Trójskok K U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
9 - 10.26 (+1.3)
82 Bełchatów (1)
2021-05-22
5 - 10.20 (+0.1)
80
9
KŁOS Karina
2003-04-28
Z/3143/17

TAK

400m pł K U20 I 70.00/20

Łódź (1)
2021-05-15
2s1 - 69.72
102 Bełchatów (1)
2021-05-22
2s1 - 69.53
103 Toruń (M)
2021-06-02
2s2 - 68.33
108
10
KNOBLOCH Kacper
2006-01-08
Z/552/21

TAK

400m M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
2s4 - 54.79
85 Łódź (1)
2021-06-06
3s4 - 53.70
94
11
KOZIOROWSKA Jolanta
2005-02-23
Z/503/19

TAK

400m K U20 I 63.53/20

Łódź (1)
2021-05-15
3s2 - 61.95
99 Bełchatów (1)
2021-05-22
4s1 - 60.81
107 Łódź (1)
2021-05-29
4s1 - 61.64
101
12
KRAWCZYK Mateusz
2004-06-10
Z/2888/20

TAK

Trójskok M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
9 - 12.52 (0.0)
86 Bełchatów (1)
2021-05-22
7 - 12.37 (+0.7)
82
13
KRYSIAK Iwo
2003-09-02
Z/3975/17

TAK

100m M U20 I 11.43/20

Sieradz (1)
2021-05-09
3e12 - 11.70 (+1.6)
101 Łódź (1)
2021-05-15
4e5 - 11.42

(+2.2)

0 Bełchatów (1)
2021-05-22
4e1 - 11.65 (-0.1)
103 Bełchatów (1)
2021-05-22
4 - 11.63 (-0.9)
104
14
LUBIATOWSKA Małgorzata
2005-01-19
Z/457/19

TAK

100m K U20 I 12.93/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2e10 - 12.89 (-0.5)
117 Łódź (1)
2021-05-15
1e5 - 12.71 (-0.9)
125 Łódź (1)
2021-05-15
1f2 - 12.39

(+2.8)

0 Bełchatów (1)
2021-05-22
2e4 - 12.69 (+0.4)
126 Bełchatów (1)
2021-05-22
2f2 - 12.72 (+0.6)
124 Łódź (1)
2021-05-29
4e1 - 12.77

(+2.5)

0 Łódź (1)
2021-05-29
4 - 12.71 (+0.5)
125 Łódź (1)
2021-06-06
2e2 - 12.84 (+0.2)
119 Łódź (1)
2021-06-06
6 - 12.91 (-0.6)
116
15
MARCINIAK Julia
2004-06-28
Z/5319/19

TAK

400m K U20 I

Bełchatów (1)
2021-05-22
1s2 - 62.61
94 Łódź (1)
2021-05-29
5s1 - 62.17
97
16
MATERA Mateusz
2004-04-20
Z/658/18

TAK

400m M U20 I 50.00/20

Łódź (1)
2021-05-15
2s1 - 48.69
144 Bełchatów (1)
2021-05-22
2s1 - 49.24
139 Łódź (1)
2021-06-06
4s1 - 48.45
147
17
MURAWSKI Rafał
2004-03-21
Z/9667/21

TAK

Trójskok M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
12 - 11.90 (+0.6)
73 Bełchatów (1)
2021-05-22
8 - 12.29 (+0.8)
81
18
NOWAK Natalia
2004-10-16
Z/1955/21

TAK

100m K U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
2e4 - 12.93 (+0.9)
115 Łódź (1)
2021-05-15
2e6 - 12.82 (+2.0)
120 Łódź (1)
2021-05-15
5f2 - 12.65

(+2.8)

0 Bełchatów (1)
2021-05-22
3e4 - 12.91 (+0.4)
116 Bełchatów (1)
2021-05-22
4f2 - 13.00 (+0.6)
112 Łódź (1)
2021-05-29
1e2 - 12.49

(+2.2)

0 Łódź (1)
2021-05-29
3 - 12.56 (+0.5)
131 Łódź (1)
2021-06-06
7e1 - 12.81 (-0.6)
120
19
OLBORSKA Nikola
2004-07-20
Z/2428/20

TAK

400m K U20 I 67.74/20

Łódź (1)
2021-05-15
4s2 - 63.76
86 Bełchatów (1)
2021-05-22
6s1 - 63.89
85 Łódź (1)
2021-05-29
3s2 - 63.82
86
20
PIETRZAK Daniel
2004-10-13
Z/659/18

TAK

200m M U20 I 23.33/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
1s1 - 22.71 (-0.9)
124
21
SZWED Maks
2004-08-06
Z/459/19

TAK

400m M U20 I 52.63/20

Łódź (1)
2021-05-15
4s1 - 49.34
138 Bełchatów (1)
2021-05-22
1s1 - 48.63
145
22
WILIŃSKI Jakub
2004-06-02
Z/660/18

TAK

400m pł M (84) U18 I

Bełchatów (1)
2021-05-22
2s1 - 58.37
105