WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 25 ( 25 ) K-21 M-4
NrLicencji: 6/PDK/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Wiktoria
2003-08-02
Z/1763/17

TAK

800m K U20 I 2:18.22/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
5s1 - 2:20.33
114 Kraków (1)
2021-05-29
7s2 - 2:24.21
103 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1s1 - 2:20.46
114 Przemyśl (1)
2021-06-19
3s1 - 2:20.49
114 Lublin (M)
2021-07-02
5e3 - 2:23.38
105
2
CHAŁUPCZAK Julia
2005-03-23
Z/3422/20

TAK

200m K U20 I

Przemyśl (1)
2021-06-19
4s5 - 40.49 (+1.4)
0
3
CHMURA Anastazja
2003-10-11
Z/1225/20

TAK

3000m K U20 I 10:59.54/20

Stalowa Wola (1)
2021-06-13
5s1 - 11:20.36
89 Lublin (M)
2021-07-02
18s1 - 11:18.50
90
4
DZIURGOT Gabriela
2007-03-10
Z/3196/18

TAK

200m K U20 I

Przemyśl (1)
2021-06-19
2s5 - 31.74 (+1.4)
57
5
DZIURGOT Krzysztof
2002-07-04
Z/3143/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.80/20

6
FORYŚ Dominik
2005-09-16
Z/3204/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4 - 23.05
47 Przemyśl (1)
2021-06-19
5 - 28.02
67
7
GALIK Kinga
2006-03-15
Z/4630/18

TAK

W dal K U20 I 5.07/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
6 - 4.63 (-0.7)
66 Trzcinica (1)
2021-05-15
8 - 4.80 (+1.5)
71 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
6 - 4.66 (+0.6)
67 Tarnów (M)
2021-06-06
10 - 4.71 (+1.8)
68 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
3 - 4.81 (+1.9)
72 Przemyśl (1)
2021-06-19
3 - 5.01 (+1.2)
82
8
GANCARSKA Amelia
2005-12-02
Z/4631/18

TAK

W dal K U20 I 5.15 5.15/21

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
2 - 5.11 (-1.6)
89 Trzcinica (1)
2021-05-15
4 - 5.27 (+0.4)
102 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2 - 5.08 (+0.7)
87 Kraków (1)
2021-05-29
3f2 - 5.08 (-0.6)
87 Tarnów (M)
2021-06-06
5 - 5.24

(+2.9)

0 Tarnów (M)
2021-06-06
0 - 5.17 (+2.0)
93 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1 - 5.15 (-0.4)
92 Przemyśl (1)
2021-06-19
2 - 5.18 (+1.1)
94
9
JANORA Mateusz
2004-11-20
Z/3453/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 30.65/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
3 - 29.68
73 Trzcinica (1)
2021-05-15
2 - 30.48
76 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
3 - 28.19
67 Kraków (1)
2021-05-29
4 - 30.25
75 Przemyśl (1)
2021-06-19
4 - 30.48
76
10
LACHCIK Zofia
2006-06-22
Z/3198/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.25/19

Stalowa Wola (1)
2021-06-13
9 - 1.25
49
11
MADURA Wiktoria
2006-03-06
Z/3231/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
6f2 - 7.42
52 Trzcinica (1)
2021-05-15
5f2 - 7.48
53 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
6f2 - 7.56
54 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
8f2 - 7.58
54 Przemyśl (1)
2021-06-19
10 - 7.65
55
12
RAŚ Magdalena
2006-06-07
Z/3940/19

TAK

W dal K U20 I 4.96/20

13
ROJEK Piotr
2003-06-15
Z/1226/20

TAK

1500m M U20 I 4:06.88/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
4s1 - 4:17.94
90 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1s1 - 4:17.47
91 Kraków (M)
2021-06-13
4s1 - 4:15.71
94 Lublin (M)
2021-07-04
10s2 - 4:18.12
90
14
RYŚ Gabriela
2004-03-21
Z/3203/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 21.95/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4f2 - 20.39
59
15
RYŚ Izabela
2006-08-14
Z/3199/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2 - 18.54
52 Przemyśl (1)
2021-06-19
6f2 - 21.01
62
16
SMOLAK Maja
2005-08-14
Z/3423/20

TAK

Oszczep K U18 (500) I 26.58/20

Przemyśl (1)
2021-06-19
4 - 25.95
61
17
STEPANIAK Zuzanna
2005-12-27
Z/4632/18

TAK

400m pł K U20 I

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
2s2 - 68.62
107 Kraków (1)
2021-05-29
0s2 - DQ
0 Tarnów (M)
2021-06-06
2s2 - 67.54
112 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
2s2 - 68.58
107 Przemyśl (1)
2021-06-19
3s1 - 68.87
106
18
STRZAŁKA Aleksandra
2004-06-13
Z/3204/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 38.63/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
1 - 33.09
84 Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 35.54
92 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1 - 33.78
86 Przemyśl (1)
2021-06-19
1 - 36.38
95
19
STRZAŁKA Małgorzata
2006-02-21
Z/3200/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 8.36/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
4f2 - 7.86
58 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
8f2 - 7.47
53 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
5f2 - 7.77
57
20
SZCZĘDOR Natalia
2006-09-14
Z/3647/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 7.73/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-08
7f2 - 7.41
52 Stalowa Wola (1)
2021-05-22
7f2 - 7.47
53 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
3f2 - 8.38
64 Przemyśl (1)
2021-06-19
7 - 8.54
66
21
SZCZĘDOR Weronika
2004-11-11
Z/3205/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 20.10/19

22
SZYMASZEK Maria
2004-03-30
Z/3202/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.25/18

23
SZYMASZEK Wiktoria
2007-01-25
Z/3195/18

TAK

100m K U20 I 13.94/20

Stalowa Wola (1)
2021-05-22
4s2 - 14.18 (-1.9)
71 Przemyśl (1)
2021-06-19
7s2 - 13.80 (-0.5)
81
24
SZYMONA Izabela
2006-03-16
Z/3197/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 27.75/20

Kraków (1)
2021-05-29
6 - 25.13
58 Stalowa Wola (1)
2021-06-13
1f2 - 25.03
58
25
TUREK Zuzanna
2003-02-22
Z/2866/21

TAK

400m K U20 I

Kraków (1)
2021-05-29
1s6 - 58.60
125