WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-18 M-12
NrLicencji: 23/DOL/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Anna
2006-12-13
Z/1032/19

TAK

1500m K U20 I

2
BANASIAK Joanna
2004-11-03
Z/1031/19

TAK

800m K U20 I 2:34.67/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
5s2 - 2:27.75
92 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
6s1 - 2:34.15
74 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
2s1 - 2:30.99
83
3
BASIŃSKI Paweł
2005-01-09
Z/2658/20

TAK

200m M U20 I 25.30/20

Karpacz (1)
2021-05-16
1s4 - 23.75 (+1.8)
100
4
CZERNIAK Zuzanna
2005-06-06
Z/2921/19

TAK

Tyczka K U20 I 3.20/20

Opole (1)
2021-05-08
1 - 3.30
145 Karpacz (1)
2021-05-16
4 - 3.20
140 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1 - 3.40
150 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
2 - 3.20
140 Łódź (1)
2021-06-06
11 - 3.41
150 Oleśnica (1)
2021-06-12
1 - 3.20
140 Bydgoszcz (1)
2021-06-19
3fB - 3.40
150
5
DIDYK Mateusz
2005-06-10
Z/3314/19

TAK

200m M U20 I 25.70/20

Oleśnica (M)
2021-05-26
3s3 - 24.58 (-0.5)
85 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
5s4 - 24.84 (+0.2)
81 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
4s3 - 24.57 (-0.9)
85
6
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna
2004-06-15
Z/267/19

TAK

400m K U20 I

7
GÓRECZNA Julia
2003-12-21
Z/1924/17

TAK

100m pł K U20 I

Karpacz (1)
2021-05-16
1s1 - 14.35

(+2.5)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 14.41 (+1.9)
151 Żary (1)
2021-05-23
0s1 - DNF (+1.0)
0
8
JACKIEWICZ Oliwier
2004-01-18
Z/1068/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I

9
KADYŁO Adam
2003-07-07
Z/5139/18

TAK

400m M U20 I

Gdańsk (M)
2021-05-22
7s1 - 48.99
141 Gliwice (1)
2021-06-06
1s1 - 48.66
145 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
3s2 - 48.96
142
10
KAMIŃSKA Barbara
2005-10-11
Z/1476/21

TAK

Tyczka K U20 I

Opole (1)
2021-05-08
3 - 3.00
130 Karpacz (1)
2021-05-16
5 - 3.10
135 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2 - 3.00
130 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
3 - 3.20
140
11
KITTAY Jan
2005-11-25
Z/1313/21

TAK

100m M U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
3e7 - 11.71 (+2.0)
100 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
5e3 - 11.64 (+1.5)
103 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4f2 - 11.63 (+0.9)
104 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
3e3 - 11.73 (+0.4)
99
12
KORCZYŃSKI Tymon
2004-02-18
Z/2645/20

TAK

Tyczka M U20 I 3.00/20

Opole (1)
2021-05-08
1 - 3.10
87 Karpacz (1)
2021-05-16
2 - 3.50
102 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1 - 3.40
99 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
3 - 3.40
99
13
KRAUSE Wiktoria
2003-08-23
Z/1919/17

TAK

Trójskok K U20 I 11.55/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-30
7 - 9.39 (+1.3)
65
14
KRAUZE Martyna
2003-10-19
Z/2180/17

TAK

200m K U20 I 25.91/20

Sieradz (1)
2021-05-09
4s2 - 25.78 (+1.8)
130 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s2 - 25.23 (-0.5)
141 Oleśnica (M)
2021-05-26
3s2 - 25.33 (-0.6)
139 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
5s1 - 25.78 (0.0)
130 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
5s5 - 26.06 (+1.9)
124 Lublin (M)
2021-07-03
3e1 - 25.81 (+0.6)
129
15
KUNCEWICZ Tamara
2004-01-17
Z/722/17

TAK

200m K U20 I 26.90/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1s3 - 26.21 (-0.3)
121 Karpacz (1)
2021-05-16
3s2 - 26.26 (+1.9)
120 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s4 - 25.97

(+2.1)

0 Oleśnica (M)
2021-05-26
5s2 - 26.35 (-0.6)
119 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
4s3 - 26.18 (+0.7)
122 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
2s6 - 26.38 (+1.8)
118 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
2s2 - 26.12 (+0.3)
123
16
LÜDTKE Martyna
2003-02-13
Z/3446/17

TAK

100m K U20 I 12.61/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1e12 - 12.27 (+1.4)
144 Sieradz (1)
2021-05-09
5 - 12.29 (+0.1)
143 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2e2 - 12.31 (+0.2)
142 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2 - 12.08

(+2.4)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
6e1 - 12.20 (+1.8)
147 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
5 - 12.32 (+0.1)
142 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
4e2 - 12.15

(+3.7)

0 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
1e4 - 12.34 (+0.7)
141 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
3 - 12.25 (+1.1)
145 Lublin (M)
2021-07-02
5e3 - 12.27

(+2.2)

0 Lublin (M)
2021-07-02
4f2 - 12.27

(+2.3)

0
17
ŁOKIETKO Natalia
2004-02-22
Z/1260/18

TAK

100m pł K U18 I 14.93/20

18
PINKOSZ Julia
2004-08-31
Z/1335/19

TAK

400m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s3 - 63.80
86 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
2s2 - 62.69
94 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
4s1 - 63.68
87
19
PODWIKA Lena
2002-12-12
Z/4785/18

TAK

200m K U20 I 25.34/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s1 - 25.16 (+0.1)
142 Oleśnica (M)
2021-05-26
1s2 - 24.78 (-0.6)
150 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
4s1 - 25.21 (0.0)
141 Gliwice (1)
2021-06-06
4s1 - 24.82 (-1.0)
149 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
2s4 - 25.10 (+1.7)
144 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
1s1 - 25.00 (-0.7)
146 Lublin (M)
2021-07-03
2e2 - 24.90 (+0.5)
148 Lublin (M)
2021-07-04
1f2 - 24.64

(+2.1)

0
20
RADKOWSKA Julia
2004-09-26
Z/2644/20

TAK

Tyczka K U20 I 2.40/20

Opole (1)
2021-05-08
0 - NM
0 Karpacz (1)
2021-05-16
6 - 2.90
123 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3 - 2.80
116 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
4 - 2.70
110 Oleśnica (1)
2021-06-12
2 - 2.90
123
21
RYBA Kacper
2002-11-27
Z/2083/16

TAK

100m M U20 I 11.70/19

Sieradz (1)
2021-05-09
3e3 - 11.94

(+2.9)

0 Karpacz (1)
2021-05-16
6e3 - 12.06

(+2.9)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
6e2 - 12.03 (+0.6)
87 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
6 - 11.94 (+1.2)
90 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
7e3 - 12.09 (+0.4)
85 Oleśnica (1)
2021-06-12
4s1 - 12.16 (-0.5)
83 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
4e2 - 12.03 (+0.7)
87 Lubawka (1)
2021-06-26
4s2 - 12.21 (-0.9)
81
22
SAMIEC-TALAR Karolina
2004-01-17
Z/450/17

TAK

100m K U20 I 12.42/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
0e4 - DNF

(+2.6)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
7e3 - 12.89 (+1.0)
117 Gliwice (1)
2021-06-06
2s2 - 12.90 (-2.3)
116 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
6e3 - 12.52

(+6.0)

0 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
2e2 - 12.73 (-0.4)
124 Warszawa (1)
2021-06-26
3s5 - 12.82 (+1.4)
120
23
SITEK Zuzanna
2003-08-08
Z/1920/17

TAK

400m K U20 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s1 - 58.75
124 Gliwice (1)
2021-06-06
1s2 - 58.18
128 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1s1 - 58.00
130 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
1s2 - 57.84
131 Lublin (M)
2021-07-02
3e2 - 57.47
135 Lublin (M)
2021-07-03
8 - 58.21
128
24
SZARAPO Jakub
2006-02-13
Z/473/20

TAK

400m M U20 I 54.17/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-30
2s1 - 50.55
125
25
SZCZERBA Hubert
2004-10-13
Z/2104/20

TAK

400m pł M (84) U18 I

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 60.15
96 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
4s1 - 60.00
97 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
3s1 - 59.35
100 Lubawka (1)
2021-06-26
3s1 - 59.34
100
26
TABORSKI Andrzej
2003-04-24
Z/1262/18

TAK

200m M U20 I 23.03/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2s3 - 22.56 (-0.1)
128 Karpacz (1)
2021-05-16
2s2 - 22.62

(+2.8)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s2 - 22.81 (+1.7)
121 Oleśnica (M)
2021-05-26
4s1 - 22.72 (-0.6)
124 Jelenia Góra (1)
2021-05-30
5s1 - 22.74 (-0.1)
123 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
3s3 - 22.58 (+1.9)
127 Lublin (M)
2021-07-03
5e1 - 22.50

(+3.3)

0 Lublin (M)
2021-07-04
7f2 - 22.85

(+3.8)

0
27
TYLAK Martyna
2003-08-02
Z/839/17

TAK

100m pł K U20 I

Karpacz (1)
2021-05-16
2s1 - 15.08

(+2.5)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2s1 - 15.23 (+1.9)
135 Żary (1)
2021-05-23
2s1 - 15.14 (+1.0)
136
28
WOLAŃSKI Piotr
2007-08-25
Z/392/20

TAK

400m M U20 I

29
WOLIŃSKI Stanisław
2004-08-10
Z/1299/18

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.29/20

Jelenia Góra (1)
2021-06-20
1s1 - 14.44 (-1.2)
142 Poznań (1)
2021-06-19
2e1 - 14.45 (+0.1)
142 Poznań (1)
2021-06-19
3 - 14.64 (-1.0)
138 Lubawka (1)
2021-06-26
1s1 - 14.13 (+1.9)
149
30
ŻABSKA Emilia
2004-03-29
Z/1259/18

TAK

100m K U20 I 12.68/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1e14 - 12.40

(+2.6)

0 Sieradz (1)
2021-05-09
8 - 12.64 (+0.1)
128 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2e4 - 12.52

(+2.6)

0 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2f2 - 12.52 (+1.2)
133 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
6e2 - 12.51

(+3.7)

0 Jelenia Góra (1)
2021-06-20
2e5 - 12.50 (+0.1)
134 Warszawa (1)
2021-06-26
3s4 - 12.61 (+1.5)
129