WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 30 ( 29 ) K-14 M-15
NrLicencji: 18/KPO/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil
2004-06-04
Z/3656/17

TAK

Kula M U18 (5kg) I 13.33/20

Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 13.25
100 Włocławek (1)
2021-05-30
3 - 12.85
97
2
DOMAGALSKI Mateusz
2004-09-24
Z/4963/18

TAK

Oszczep M U18 (700) I 49.59/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
1 - 44.45
91 Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 48.84
100 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 49.40
101 Słubice (M)
2021-06-05
3 - 53.74
109 Gdańsk (1)
2021-06-19
5 - 48.75
100 Białe Błota (1)
2021-06-26
1 - 45.15
93
3
DURCZAK Nina
2004-11-25
Z/4454/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 14.69/20

4
FLIS Eryk
2005-07-15
Z/1565/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I 7.32/20

Białe Błota (1)
2021-05-08
5 - 11.11
76 Włocławek (1)
2021-05-30
5 - 11.07
75
5
FORNEY Agata
2005-08-28
Z/125/18

TAK

100m K U20 I 13.70/20

6
GŁOWACKA Martyna
2006-04-20
Z/145/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.95 11.95/21

Białe Błota (1)
2021-05-08
1 - 12.45
113 Chełmno (1)
2021-05-16
1 - 12.93
119 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
1 - 13.09
121 Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 13.35
127 Gdańsk (1)
2021-06-19
2 - 12.08
109 Włocławek (1)
2021-06-18
1 - 11.85
106 Sieradz (1)
2021-06-29
3 - 12.47
113
7
GRULA Magdalena
2005-02-28
Z/1593/19

TAK

Młot K U18 (3kg) I 45.16/20

8
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
Z/132/18

TAK

10000 m ch M U20 I 64:32.87/20

Słupsk (1)
2021-05-23
6s1 - 58:20.99
82 Słubice (M)
2021-06-05
2s2 - 60:47.23
71
9
KARULSKA Lena
2006-03-27
Z/586/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.65/20

Chełmno (1)
2021-05-16
1 - 1.60
115 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
1 - 1.66
132 Gdańsk (1)
2021-06-19
3 - 1.55
103
10
LATAŃSKI Kajetan
2003-08-20
Z/1037/17

TAK

10000 m ch M U20 I 53:38.42/20

Słupsk (1)
2021-05-23
5s1 - 56:06.67
91 Słubice (M)
2021-06-05
1s1 - 53:32.34
103 Lublin (M)
2021-07-03
8s1 - 55:26.51
94
11
LEWANDOWSKI Mateusz
2004-09-28
Z/590/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 37.98/20

Chełmno (1)
2021-05-16
8 - 35.62
82 Toruń (1)
2021-05-19
8 - 39.01
92 Włocławek (1)
2021-05-30
10 - 33.77
77 Toruń (M)
2021-06-02
3 - 37.00
86 Toruń (1)
2021-06-21
8 - 31.33
69
12
MAĆKOWSKI Karol
2004-05-11
Z/5138/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Włocławek (1)
2021-05-30
4s1 - 6:43.89
88 Słubice (M)
2021-06-05
4s2 - 6:35.71
95 Gdańsk (1)
2021-06-19
4s1 - 6:47.61
85
13
MAĆKOWSKI Karol
2004-05-11
Z/5138/18

TAK

2000m prz.M U18 I

14
MARCZAK Kamil
2005-02-22
Z/5137/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 51.10/20

Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 56.96
125 Toruń (1)
2021-05-19
5 - 53.71
119 Włocławek (1)
2021-05-30
3 - 54.45
120 Słubice (M)
2021-06-05
4 - 56.67
125 Toruń (1)
2021-06-21
4 - 51.66
115
15
MARGIEL Maja
2002-04-27
Z/9904/21

TAK

10000 m ch K U20 I

Lublin (M)
2021-07-03
0s1 - DNF
0
16
OSTAŁOWSKI Mateusz
2004-01-28
Z/4964/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 43.02/20

Chełmno (1)
2021-05-16
3 - 40.75
112 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 42.75
119 Gdańsk (1)
2021-06-19
2 - 41.44
114
17
PASIŃSKI Szymon
2002-01-16
Z/2941/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 39.79/20

Chełmno (1)
2021-05-16
0 - NM
0 Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 37.41
104 Gdańsk (1)
2021-06-19
1 - 38.31
107
18
PŁATEK Weronika
2005-06-15
Z/351/18

TAK

1500m K U20 I 4:46.56/20

Włocławek (1)
2021-05-30
2s1 - 4:55.3 r

POMIAR RĘCZNY

0 Słubice (M)
2021-06-05
7s2 - 4:55.18
102 Białe Błota (1)
2021-06-26
1s1 - 4:55.66
101
19
PUDLEWSKA Kornelia
2005-05-29
Z/131/18

TAK

100m K U20 I 13.76/19

Białe Błota (1)
2021-05-08
5e2 - 13.92 (+1.5)
77 Chełmno (1)
2021-05-16
3s2 - 13.94 (+1.2)
77 Gdańsk (1)
2021-06-19
4s4 - 13.92 (-1.8)
77
20
SCHIEDEL Karol
2002-07-05
Z/682/16

TAK

10000 m ch M U20 I 51:32.93/19

Słupsk (1)
2021-05-23
4s1 - 55:02.34
96 Słubice (M)
2021-06-05
2s1 - 53:33.80
102 Lublin (M)
2021-07-03
9s1 - 58:10.06
82
21
STENKA Kamil
2005-03-06
Z/3453/19

TAK

400m pł M (84) U18 I

Chełmno (1)
2021-05-16
1s1 - 59.52
99 Włocławek (1)
2021-05-30
3s1 - 60.19
96 Słubice (M)
2021-06-06
1s2 - 57.37
111 Białe Błota (1)
2021-06-26
2s1 - 58.94
102
22
STĘPIEŃ Dominik
2002-01-16
Z/2940/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 62.22/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
6 - 53.12
119 Lublin (M)
2021-07-02
6e1 - 54.88
123 Lublin (M)
2021-07-03
8 - 55.43
124
23
SZULC Kalina
2005-09-30
Z/587/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.60/20

Chełmno (1)
2021-05-16
4 - 1.55
103 Słubice (M)
2021-06-05
6f2 - 1.60
115
24
USOWSKA Klaudia
2004-07-07
Z/520/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 31.86/20

Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 30.56
101 Włocławek (1)
2021-05-30
2f3 - 30.01
99 Słubice (M)
2021-06-06
7f2 - 29.56
97 Gdańsk (1)
2021-06-19
10 - 31.00
102
25
USOWSKA Natalia
2005-10-04
Z/519/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

Chełmno (1)
2021-05-16
5 - 19.99
58 Włocławek (1)
2021-05-30
6f3 - 21.68
65
26
WAGNER Klara
2005-10-17
Z/1594/20

TAK

5000 m ch K U18 I

Włocławek (1)
2021-05-30
5s1 - 34:23.81
61
27
WISNIEWSKA Monika
2005-08-30
Z/352/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55/20

Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 1.55
103 Włocławek (1)
2021-05-30
8 - 1.50
92 Gdańsk (1)
2021-06-19
1 - 1.55
103
28
ZACHAREK Marika
2006-12-20
Z/2582/20

TAK

Młot K U18 (3kg) I 31.10/20

Chełmno (1)
2021-05-16
4f2 - 32.03
76 Bydgoszcz (1)
2021-05-22
6 - 32.72
77 Włocławek (1)
2021-05-30
0 - 33.04
77 Toruń (1)
2021-06-21
1f2 - 34.33
79
29
ZŁOTOWSKI Szymon
2006-02-24
Z/4966/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 36.41/20

Włocławek (1)
2021-05-30
4 - 37.50
101
30
ZŁOTOWSKI Wiktor
2004-08-07
Z/4965/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 57.98/20

Chełmno (1)
2021-05-16
1 - 59.68
131 Toruń (1)
2021-05-19
1 - 57.80
127 Włocławek (1)
2021-05-30
4 - 54.42
120 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 62.17
137 Toruń (1)
2021-06-21
2 - 54.74
121