WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 27 ( 26 ) K-19 M-7
NrLicencji: 32/WLKP/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODURA Szymon
2002-04-07
Z/1469/17

TAK

3000m M U20 I

2
HAGLAUER Paulina
2003-08-25
Z/3447/21

TAK

Dysk K U20 (1kg) I

Opole (1)
2021-05-08
6 - 21.55
64 Opole (1)
2021-05-15
3 - 25.77
82 Bełchatów (1)
2021-05-22
9 - 25.22
80 Piła (1)
2021-05-26
5 - 25.20
80 Łódź (1)
2021-06-06
7 - 23.93
74
3
JANICKI Dominik
2003-01-03
Z/2555/19

TAK

2000m prz.M U20 I 6:38.93/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
5s1 - 7:06.43
73
4
JANOWSKA Wiktoria
2002-12-13
Z/4813/19

TAK

100m K U20 I 13.32/20

Piła (1)
2021-05-26
2s1 - 13.88 (-0.5)
79
5
JURASIK Wiktoria
2005-03-25
Z/6249/21

TAK

400m K U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
6s2 - 72.60
53 Opole (1)
2021-05-15
4s1 - 71.83
55 Piła (1)
2021-05-26
1s2 - 72.78
52
6
KACZOR Honorata
2006-01-22
Z/2280/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I 7.98/20

Opole (1)
2021-05-08
12 - 7.18
50
7
KACZOR Jagoda
2004-11-07
Z/1697/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 38.48/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 40.42
111 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 39.97
109
8
KAPAŁA Anna
2007-06-14
Z/1811/21

TAK

Wzwyż K U20 I

Opole (1)
2021-05-08
6 - 1.40
68 Poznań (1)
2021-05-29
4 - 1.35
62
9
KĘDZIOR Oliwia
2004-08-25
Z/3363/18

TAK

200m K U20 I 27.73/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2s5 - 27.62 (+1.4)
97 Opole (1)
2021-05-15
4s5 - 27.59 (-1.1)
98 Piła (1)
2021-05-26
4s1 - 28.53 (-1.6)
85 Słubice (M)
2021-06-06
4s9 - 27.32 (-0.2)
102
10
KOWALCZYK Julia
2003-07-28
Z/1601/20

TAK

100m K U20 I 13.70/20

Opole (1)
2021-05-08
3s5 - 13.74 (+1.1)
83 Opole (1)
2021-05-15
4s4 - 14.04 (-1.7)
74
11
KOZŁOWSKA Nikola
2003-11-12
Z/1470/17

TAK

400m pł K U20 I 66.11/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
1s1 - 67.12
115 Słubice (M)
2021-06-06
2s2 - 65.54
124
12
KOZŁOWSKI Wojciech
2005-10-03
Z/1829/19

TAK

1500m M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
2s2 - 4:21.19
84 Bełchatów (1)
2021-05-22
2s1 - 4:26.20
76 Piła (1)
2021-05-26
2s1 - 4:18.02
90 Słubice (M)
2021-06-05
6s2 - 4:15.43
94
13
KRYŚ Kamil
2003-10-09
Z/4126/18

TAK

100m M U20 I 11.28/20

Sieradz (1)
2021-05-09
3e9 - 11.65 (+1.6)
103 Żerków (1)
2021-05-22
5s1 - 11.56 (+1.7)
107 Piła (1)
2021-05-26
1e2 - 11.99 (-1.0)
88 Piła (1)
2021-05-26
2 - 12.02 (-1.8)
87
14
MAZURKIEWICZ Kornelia
2006-03-15
Z/1812/21

TAK

W dal K U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
12 - 4.36 (+0.9)
57 Poznań (1)
2021-05-29
7w1 - 4.09 (+0.4)
48
15
MAZURKIEWICZ Marta
2006-03-04
Z/1899/21

TAK

200m K U20 I

Opole (1)
2021-05-15
3s1 - 31.22 (-1.3)
61
16
MICHALAK Marcelina
2006-04-27
Z/2371/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I 7.00/20

Opole (1)
2021-05-08
11 - 7.21
50
17
MIKOŚ Gabriela
2004-04-13
Z/4127/18

TAK

1500m prz.K U18 I 5:56.62/20

18
MISIAK Adam
2002-07-17
Z/2492/17

TAK

Oszczep M U20 (800) I 38.67/20

Sieradz (1)
2021-05-09
2 - 37.96
85 Opole (1)
2021-05-15
3 - 38.76
87 Żerków (1)
2021-05-22
6 - 35.92
78 Piła (1)
2021-05-26
2 - 36.60
80
19
NOWACKA Wiktoria
2003-11-01
Z/2465/20

TAK

Oszczep K U20 (600) I

Sieradz (1)
2021-05-09
1 - 24.65
63 Opole (1)
2021-05-15
4 - 27.41
72 Żerków (1)
2021-05-22
4 - 26.50
69 Piła (1)
2021-05-26
3 - 24.70
63
20
PLESNER Mateusz
2003-04-27
Z/4324/18

TAK

Oszczep M U20 (800) I

Opole (1)
2021-05-15
2 - 49.71
111 Żerków (1)
2021-05-22
1 - 49.27
110 Piła (1)
2021-05-26
1 - 46.00
104 Słubice (M)
2021-06-05
5 - 51.36
115
21
SIPURZYŃSKA Hanna
2006-10-23
Z/1669/20

TAK

800m K U20 I

Opole (1)
2021-05-15
4s1 - 2:30.66
84
22
SZUBIŃSKA Martyna
2004-01-13
Z/1600/20

TAK

Oszczep K U18 (500) I 28.09/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1 - 34.30
88 Opole (1)
2021-05-15
3 - 36.47
95 Żerków (1)
2021-05-22
2 - 32.14
81 Piła (1)
2021-05-26
1 - 35.95
93 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 39.89
109
23
ŚWIĄTEK Fabian
2004-06-08
Z/1158/18

TAK

2000m prz.M U18 I

24
ŚWIĄTEK Fabian
2004-06-08
Z/1158/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Bełchatów (1)
2021-05-22
1s1 - 6:38.28
93 Słubice (M)
2021-06-05
3s2 - 6:32.60
98
25
WALISZEWSKA Klaudia
2004-08-29
Z/1157/18

TAK

100m K U20 I 12.74/19

Sieradz (1)
2021-05-09
2e12 - 12.76 (+1.4)
122 Opole (1)
2021-05-15
2s5 - 12.88 (0.0)
117 Bełchatów (1)
2021-05-22
4e4 - 12.92 (+0.4)
115 Bełchatów (1)
2021-05-22
3f2 - 12.86 (+0.6)
118 Piła (1)
2021-05-26
1e2 - 13.41 (-1.1)
95 Piła (1)
2021-05-26
2 - 13.05 (-1.8)
110 Słubice (M)
2021-06-05
2e6 - 12.87 (-1.7)
118
26
WODNIK Agnieszka
2002-06-30
Z/2645/17

TAK

Kula K U20 (4kg) I 9.33/20

Opole (1)
2021-05-08
2 - 8.98
91
27
ŻWIRKO Sonia
2007-03-16
Z/337/20

TAK

200m K U20 I 31.20/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1s8 - 28.93 (+1.4)
81