WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 11/WLKP/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia
2004-08-08
Z/3763/17

TAK

5000 m ch K U18 I 25:35.88/20

2
CIEŚLA Bartosz
2003-08-14
Z/1167/20

TAK

400m M U20 I 54.68/20

Żerków (1)
2021-05-22
2s2 - 55.70
77 Piła (1)
2021-05-26
4s1 - 55.50
79
3
CZWOJDRAK Magdalena
2003-02-07
Z/1239/17

TAK

10000 m ch K U20 I 53:42.05/20

4
DUBERT Martyna
2004-06-16
Z/1240/17

TAK

400m pł K U20 I 65.70/20

Poznań (1)
2021-05-08
2s1 - 68.84
106 Poznań (1)
2021-05-29
1s1 - 65.76
122 Słubice (M)
2021-06-06
1s5 - 64.96
127
5
FIBNER Jakub
2005-03-23
Z/2830/18

TAK

Trójskok M U20 I

Piła (1)
2021-05-15
6 - 12.20

(+2.1)

0 Piła (1)
2021-05-15
0 - 12.17 (+0.1)
78 Poznań (1)
2021-05-29
2 - 12.61 (-0.4)
87
6
GLINKA Jakub
2006-02-27
Z/2607/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I 12.28/20

Żerków (1)
2021-05-22
1f2 - 11.94
88 Poznań (1)
2021-05-29
1f2 - 12.42
93
7
GRALA Martyna
2004-02-03
Z/2240/20

TAK

5000 m ch K U18 I 33:39.28/20

Żerków (1)
2021-05-22
6s1 - 31:36.60
78 Słubice (M)
2021-06-06
7s2 - 31:21.48
80
8
JERZYNIAK Krzysztof
2005-09-01
Z/3511/20

TAK

Oszczep M U18 (700) I

Poznań (1)
2021-05-08
2 - 37.82
71 Żerków (1)
2021-05-22
1 - 32.98
57 Piła (1)
2021-05-26
1 - 34.85
63
9
KACZOR Marcin
2004-02-12
Z/4323/17

TAK

Trójskok M U20 I 13.56/20

Piła (1)
2021-05-15
3 - 13.25 (+1.0)
103 Słubice (M)
2021-06-06
3f2 - 12.90 (+0.1)
94
10
KADŁUBOWICZ Weronika
2004-04-25
Z/3764/17

TAK

100m pł K U18 I 15.01/20

Słubice (1)
2021-05-09
1s1 - 14.58 (+1.1)
146 Warszawa (1)
2021-05-22
1w1 - 14.60 (-1.3)
146
11
KOMINEK Igor
2004-07-29
Z/1168/20

TAK

200m M U20 I 24.98/20

Piła (1)
2021-05-15
1s4 - 24.16 (+0.2)
91 Żerków (1)
2021-05-22
2s2 - 24.13 (+0.1)
92 Piła (1)
2021-05-26
1s2 - 24.05 (-1.8)
94 Poznań (1)
2021-05-29
3s2 - 24.14 (-0.1)
92
12
KORCZ Julia
2002-02-08
Z/954/16

TAK

800m K U20 I 2:26.94/18

Piła (1)
2021-05-26
4s1 - 2:38.96
69
13
KOWALEWSKI Aleksander
2006-04-24
Z/2833/18

TAK

100m M U20 I 12.89/20

Poznań (1)
2021-05-08
1e6 - 12.33 (+1.0)
77 Piła (1)
2021-05-15
5e6 - 12.34 (+0.9)
77 Żerków (1)
2021-05-22
3s8 - 12.20 (+1.6)
81
14
LUDWICZAK Jolanta
2003-04-16
Z/1249/17

TAK

Kula K U20 (4kg) I 11.43/20

Żerków (1)
2021-05-22
1f2 - 11.87
128 Piła (1)
2021-05-26
1 - 12.27
133 Poznań (1)
2021-05-29
2 - 12.12
131 Słubice (M)
2021-06-05
2f2 - 12.32
133
15
MANICKI Patryk
2004-05-06
Z/4272/18

TAK

100m M U20 I 11.70/20

16
NALEŻYTA Michalina
2003-03-28
Z/3762/17

TAK

Kula K U20 (4kg) I

Poznań (1)
2021-05-08
2 - 7.86
73 Piła (1)
2021-05-15
3 - 8.48
83
17
PAŁUKA Agnieszka
2003-11-30
Z/2836/18

TAK

200m K U20 I 28.61/19

Piła (1)
2021-05-15
6s4 - 29.65 (-0.6)
73 Piła (1)
2021-05-26
1s2 - 30.08 (-2.1)
70
18
PIESZKE Marcel
2007-01-05
Z/2634/20

TAK

Oszczep M U18 (700) I

19
PIETRZKIEWICZ Amelia
2005-06-29
Z/2834/18

TAK

400m K U20 I 69.12/19

Piła (1)
2021-05-15
6s3 - 68.18
66 Piła (1)
2021-05-26
4s1 - 68.57
65
20
POLL Roksana
2002-04-23
Z/949/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.72/18

Żerków (1)
2021-05-22
1 - 1.60
115 Piła (1)
2021-05-26
2 - 1.60
115 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 1.60
115
21
PRZYBYLSKI Jakub
2003-01-18
Z/4274/18

TAK

800m M U20 I

Piła (1)
2021-05-15
2s1 - 1:58.88
112 Piła (1)
2021-05-26
2s1 - 2:03.08
91 Słubice (M)
2021-06-06
4s2 - 2:01.62
99
22
PRZYBYLSKI Jędrzej
2005-04-23
Z/5767/21

TAK

800m M U20 I

Piła (1)
2021-05-26
6s1 - 2:21.33
58
23
RAUHUT Damian
2007-02-02
Z/300/20

TAK

200m M U20 I 25.48/20

Żerków (1)
2021-05-22
1s3 - 24.33 (-2.3)
89
24
RODZIAK Damian
2003-01-27
Z/4273/18

TAK

Kula M U20 (6kg) I 16.76 16.76/21

Poznań (1)
2021-05-08
1 - 17.30
155 Piła (1)
2021-05-15
1 - 17.08
153 Piła (1)
2021-05-26
1 - 17.09
153 Szczytno (1)
2021-06-02
1 - 18.47
164 Poznań (1)
2021-05-29
1 - 17.60
157 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 17.53
157
25
RODZIAK Karol
2004-08-16
Z/4804/19

TAK

Kula M U18 (5kg) I 14.83/20

Poznań (1)
2021-05-08
1 - 15.13
118 Piła (1)
2021-05-15
1 - 15.32
120 Piła (1)
2021-05-26
2 - 14.48
110 Poznań (1)
2021-05-29
1 - 15.92
126 Słubice (M)
2021-06-05
3 - 16.16
129
26
SŁUPSKA Amelia
2005-07-12
Z/4803/19

TAK

Trójskok K U20 I

Piła (1)
2021-05-15
11 - 9.43 (-1.1)
66 Poznań (1)
2021-05-29
6 - 9.76 (+0.2)
71
27
SZYMKOWIAK Zofia
2003-06-11
Z/221/17

TAK

400m K U20 I 57.60/20

Słubice (M)
2021-06-05
3s2 - 59.61
117
28
WOJCIECHOWSKA Agata
2004-07-11
Z/3766/17

TAK

Trójskok K U20 I 10.82/20

Poznań (1)
2021-05-29
3 - 10.70 (+1.4)
95 Słubice (M)
2021-06-06
10f2 - 9.88 (-0.5)
73
29
WOLIŃSKA Zuzanna
2005-03-04
Z/398/20

TAK

Kula K U18 (3kg) I

Poznań (1)
2021-05-08
5 - 8.21
62 Piła (1)
2021-05-15
4 - 8.91
70 Piła (1)
2021-05-26
1 - 9.14
73 Poznań (1)
2021-05-29
3 - 9.14
73
30
WUJEK Marta
2005-02-24
Z/1831/19

TAK

800m K U20 I 2:30.17/20

Piła (1)
2021-05-15
5s1 - 2:27.61
93 Piła (1)
2021-05-26
1s1 - 2:29.75
87 Słubice (M)
2021-06-06
2s5 - 2:29.41
88