WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 30 ( 30 ) K-12 M-18
NrLicencji: 14/DOL/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BINCZAROWSKI Maciej
2003-04-08
Z/2825/20

TAK

400m pł M U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3s1 - 64.91
72 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s1 - 64.58
73
2
BUTRA Tobiasz
2005-06-29
Z/3035/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.87/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1f2 - 1.80
99 Słubice (M)
2021-06-05
3f2 - 1.85
108
3
CZERNIAK Antonina
2005-11-14
Z/436/19

TAK

Kula K U18 (3kg) I 9.41/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2w1 - 10.66
92 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2 - 10.64
92
4
DURASIEWICZ Anna
2006-02-14
Z/591/20

TAK

100m K U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s9 - 14.27 (+0.8)
69
5
GRUZD Wiktor
2002-06-30
Z/2442/16

TAK

400m M U20 I 47.90/20

Słubice (M)
2021-06-05
3s1 - 48.79
143
6
GRZYWACZ Jakub
2003-07-30
Z/680/18

TAK

Młot M U20 (6kg) I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2 - 48.71
119 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3 - 46.74
115 Słubice (M)
2021-06-05
8 - 46.59
114
7
HORODECKI Arkadiusz
2002-05-23
Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.85/19

8
JAGUCAK Mikołaj
2004-09-11
Z/2824/20

TAK

1500m M U20 I 4:25.40/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4s1 - 4:18.78
88 Słubice (M)
2021-06-05
8s2 - 4:17.03
91
9
JĘDRZEJCZYK Tomasz
2002-07-03
Z/1037/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 56.79 56.79/21

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3 - 55.61
124 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1 - 55.37
124 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 60.08
134
10
KAMIŃSKI Mateusz
2005-02-03
Z/3559/19

TAK

100m M U20 I 12.37 12.11/20

11
KORDASIEWICZ Filip
2002-07-07
Z/3471/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 44.96/20

Zgorzelec (1)
2021-05-09
3w2 - 37.08
82 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3 - 43.01
98 Słubice (M)
2021-06-05
8 - 45.04
102
12
KOWALSKA Joanna
2003-11-15
Z/4338/18

TAK

Kula K U20 (4kg) I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3 - 9.05
92 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4 - 9.60
101 Słubice (M)
2021-06-05
10f2 - 8.55
84
13
LINIEWICZ Patryk
2004-06-15
Z/528/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 35.40/20

Zgorzelec (1)
2021-05-09
2w1 - 35.98
95 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
4 - 34.97
91
14
LIP Wiktoria
2004-01-27
Z/533/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 39.59/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
3 - 35.91
93 Karpacz (1)
2021-05-16
2 - 39.33
107 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2 - 33.96
87 Słubice (M)
2021-06-05
6 - 37.09
97
15
MATJEJÓS Anna
2003-07-02
Z/2883/18

TAK

Młot K U20 (4kg) I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
4 - 30.58
88 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
5 - 30.51
88 Słubice (M)
2021-06-05
10 - 31.92
91
16
MENCEL Natalia
2002-06-17
Z/2798/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I 35.65/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
4 - 33.62
97 Karpacz (1)
2021-05-16
2 - 39.67
122 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3 - 38.00
116 Słubice (M)
2021-06-05
6 - 39.33
121
17
MI¦KÓW Kasjan
2003-10-14
Z/2885/18

TAK

110m M (99.1) U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-09
2w1 - 15.97 (-2.7)
116 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3s1 - 15.12 (+1.9)
138
18
MROK Radosław
2004-03-23
Z/529/19

TAK

400m pł M (84) U18 I 61.48/20

19
PRZYBYLSKI Oliwier
2004-04-15
Z/1347/18

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.83 15.83/21

Zgorzelec (1)
2021-05-09
2w1 - 15.57 (-2.9)
115 Słubice (M)
2021-06-05
4e1 - 15.08 (+0.7)
128 Słubice (M)
2021-06-05
6 - 15.18 (-1.1)
125
20
RADAWIEC Martyna
2002-05-17
Z/2161/16

TAK

Młot K U20 (4kg) I 52.23/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1 - 49.27
147 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1 - 50.00
150 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 50.96
152
21
ROZMYSŁOWICZ Karol
2005-08-23
Z/614/20

TAK

Młot M U18 (5kg) I 39.43/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2 - 41.41
96 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2 - 41.15
95 Słubice (M)
2021-06-05
0 - NM
0
22
RZE¬NICZAK Nina
2003-10-10
Z/2812/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I 47.11 47.11/21

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1 - 44.32
141 Słubice (M)
2021-06-05
4 - 40.33
124
23
SENKOWSKA Karolina
2002-02-08
Z/2924/17

TAK

Młot K U20 (4kg) I 45.00/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2 - 47.06
141 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
2 - 46.48
139 Słubice (M)
2021-06-05
4 - 47.84
143
24
SZELIGA Kinga
2006-01-04
Z/596/20

TAK

100m K U20 I 13.62/20

Karpacz (1)
2021-05-16
1e7 - 13.11 (+1.7)
107
25
SZELIGA Sandra
2002-04-13
Z/3772/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 34.55/20

Jelenia Góra (1)
2021-05-22
3 - 36.48
123 Słubice (M)
2021-06-06
0 - NM
0
26
UZAREK Aleksander
2003-07-04
Z/2749/17

TAK

400m pł M U20 I

Zgorzelec (1)
2021-05-08
2s1 - 62.03
88 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 57.65
113 Słubice (M)
2021-06-06
4s1 - 56.98
118
27
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
Z/1036/16

TAK

110m M (99.1) U20 I 14.95/20

Zgorzelec (1)
2021-05-09
1w1 - 15.32 (-2.7)
134 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1s1 - 14.56 (+1.9)
151 Słubice (M)
2021-06-05
1e2 - 14.76 (+1.1)
146 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 14.49 (+1.3)
153
28
WI¦NIEWSKI Kryspin
2003-04-21
Z/2586/19

TAK

400m M U20 I 56.53/20

29
ZAWROTNIAK Marcin
2002-07-28
Z/2190/17

TAK

Młot M U20 (6kg) I 56.50/20

Zgorzelec (1)
2021-05-08
1 - 55.19
135 Jelenia Góra (1)
2021-05-22
1 - 52.23
128 Słubice (M)
2021-06-05
4 - 52.16
128
30
ZDANOWICZ Bianka
2006-07-14
Z/595/20

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40/20

Legnica (1)
2021-06-05
4 - 1.45
75