WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 72 ( 70 ) K-34 M-36
NrLicencji: 2/POD/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Dominika
2005-08-07
Z/448/19

TAK

100m pł K U18 I 15.03/20

Łomża (1)
2021-05-20
1s1 - 14.67 (+0.7)
144 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
2s1 - 15.26 (+0.5)
133 Słubice (M)
2021-06-05
3e1 - 14.79 (+0.8)
142 Słubice (M)
2021-06-05
5 - 14.73 (-0.4)
143 Białystok (1)
2021-06-20
1s1 - 14.47 (-0.3)
148
2
BOGUSZEWSKA Klaudia
2005-04-03
Z/4815/19

TAK

W dal K U20 I 5.37/20

Białystok (1)
2021-05-08
3 - 5.26 (-0.5)
101 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 5.62 (-0.4)
131 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3 - 5.55 (+0.2)
126 Słubice (M)
2021-06-05
3f2 - 5.44 (+0.8)
117
3
CHARKIEWICZ Wiktoria
2003-03-28
Z/1458/20

TAK

Kula K U20 (4kg) I 10.96/20

Białystok (1)
2021-05-08
2 - 12.36
134 Łomża (1)
2021-05-20
2 - 13.12
142 Białystok (1)
2021-05-30
2 - 12.39
134 Słubice (M)
2021-06-05
3f2 - 12.30
133 Białystok (1)
2021-06-20
1 - 13.00
141 Lublin (M)
2021-07-02
2e1 - 12.32
133 Lublin (M)
2021-07-02
4 - 12.78
138
4
CHOROSZUCHA Amelia
2004-06-29
Z/1490/18

TAK

W dal K U20 I 5.37/20

Białystok (1)
2021-05-08
7 - 4.98 (-1.1)
80 Łomża (1)
2021-05-20
7 - 5.22 (+0.1)
98 Białystok (1)
2021-05-30
2 - 5.17 (+0.2)
93 Słubice (M)
2021-06-05
11f2 - 4.79 (+0.9)
71 Białystok (1)
2021-06-20
4 - 5.46 (-0.4)
118
5
FIEDORCZUK Dominik
2002-03-23
Z/3772/19

TAK

W dal M U20 I 6.46/20

Białystok (1)
2021-05-08
4 - 6.47 (-0.3)
103 Łomża (1)
2021-05-20
5 - 6.69 (0.0)
114 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
4 - 6.67 (-0.1)
113 Słubice (M)
2021-06-05
3 - 6.77 (+1.0)
118 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
8 - 6.54 (+0.1)
106 Lublin (M)
2021-07-02
5e2 - 6.50 (+0.6)
104 Lublin (M)
2021-07-02
0 - NM (0.0)
0
6
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
Z/2144/19

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I

Łomża (1)
2021-05-20
4 - 37.23
104 Białystok (1)
2021-05-30
3 - 38.08
106 Białystok (1)
2021-06-20
3 - 37.86
106 Lublin (M)
2021-07-03
9e1 - 37.08
103
7
HRYNIEWICKI Łukasz
2005-05-24
Z/4893/19

TAK

800m M U20 I 2:00.14/20

Łomża (1)
2021-05-20
4s1 - 2:00.88
102 Słubice (M)
2021-06-06
8s4 - 2:04.03
87 Białystok (1)
2021-06-20
3s1 - 2:02.60
94
8
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
Z/448/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.77/19

Białystok (1)
2021-05-08
1 - 1.65
130 Warszawa (M)
2021-05-15
7 - 1.55
103 Łomża (1)
2021-05-20
2 - 1.55
103 Białystok (1)
2021-05-30
1 - 1.65
130 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 1.60
115 Białystok (1)
2021-06-20
2 - 1.60
115 Lublin (M)
2021-07-02
1e2 - 1.62
121 Lublin (M)
2021-07-03
10 - 1.64
127
9
JAROMA Michał
2003-06-09
Z/2536/17

TAK

Oszczep M U20 (800) I

Białystok (1)
2021-05-08
3 - 52.30
117 Łomża (1)
2021-05-20
3 - 45.73
103 Białystok (1)
2021-05-30
1 - 45.49
102 Białystok (1)
2021-06-20
4 - 47.04
106 Lublin (M)
2021-07-02
10e2 - 46.21
104
10
KARPIUK Małgorzata
2003-01-04
Z/431/18

TAK

3000m K U20 I 10:00.92/20

Lublin (M)
2021-07-02
5s1 - 10:06.22
132
11
KONOPKA Dawid
2004-11-01
Z/4947/19

TAK

W dal M U20 I 6.35/20

Białystok (1)
2021-05-08
1 - 6.63 (-2.6)
111 Łomża (1)
2021-05-20
2 - 6.81 (+0.6)
120 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
5 - 6.60 (+1.5)
110 Słubice (M)
2021-06-05
4f2 - 6.61 (0.0)
110 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
7 - 6.55 (+1.9)
107 Białystok (1)
2021-06-20
3 - 6.60 (+0.9)
110
12
KSEPKO Katarzyna
2003-01-10
Z/5742/18

TAK

100m pł K U20 I

Białystok (1)
2021-05-08
2s1 - 16.30 (-0.5)
115 Łomża (1)
2021-05-20
2s1 - 16.10 (+0.7)
119 Białystok (1)
2021-05-30
3s1 - 16.15

(+2.3)

0 Słubice (M)
2021-06-05
6e2 - 16.11 (+1.8)
118 Białystok (1)
2021-06-20
2s1 - 16.14 (+0.1)
118 Lublin (M)
2021-07-04
3e1 - 15.52 (+1.9)
129 Lublin (M)
2021-07-04
7 - 15.65 (+1.5)
127
13
KUBEŁ Marek
2004-04-08
Z/4569/18

TAK

400m pł M (84) U18 I 58.36/20

Słubice (M)
2021-06-06
5s1 - 57.94
107 Białystok (1)
2021-06-20
1s1 - 58.23
106
14
KUSZNIER Adrian
2003-09-12
Z/1532/20

TAK

Oszczep M U20 (800) I

Łomża (1)
2021-05-20
2 - 49.22
110 Słubice (M)
2021-06-05
7 - 49.31
110 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
4 - 46.71
105 Białystok (1)
2021-06-20
3 - 47.28
106 Lublin (M)
2021-07-02
9e1 - 48.87
109
15
MICHALEC Marta
2004-01-02
Z/1493/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 11.76/20

Białystok (1)
2021-05-08
2 - 12.00
108 Łomża (1)
2021-05-20
2 - 12.59
115 Białystok (1)
2021-05-30
2 - 11.87
107 Słubice (M)
2021-06-05
3 - 12.43
113 Białystok (1)
2021-06-20
3 - 11.31
100
16
MOSZCZYŃSKI Sebastian
2003-09-25
Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U20 I 2.07/19

Białystok (1)
2021-05-08
2 - 2.04
142 Warszawa (M)
2021-05-15
5 - 2.05
144 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 2.08
150 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1 - 2.09
151 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 2.13
159 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
3 - 2.05
144 Chorzów (M)
2021-06-20
3 - 2.15
162 Poznań (M)
2021-06-25
7 - 2.03
140 Lublin (M)
2021-07-03
1e1 - 1.88
113 Lublin (M)
2021-07-04
4 - 2.06
146
17
PIELOCH Dawid
2002-04-14
Z/2719/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 59.60/20

Białystok (1)
2021-05-08
2 - 58.21
130 Warszawa (M)
2021-05-15
2 - 60.09
134 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 51.92
116 Słubice (M)
2021-06-05
4 - 55.35
124 Białystok (1)
2021-06-20
2 - 54.54
122 Lublin (M)
2021-07-02
4e1 - 56.55
126 Lublin (M)
2021-07-03
4 - 61.59
137
18
PIETRASZKO Szymon
2005-07-15
Z/4613/19

TAK

400m pł M (84) U18 I

Olecko (1)
2021-05-09
2s1 - 59.72
98 Słubice (M)
2021-06-06
2s2 - 58.10
106 Białystok (1)
2021-06-20
2s1 - 58.41
105
19
PRZECHOCKI Mateusz
2004-03-06
Z/4560/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 39.02/20

Białystok (1)
2021-05-08
1 - 40.90
113 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 40.87
112 Białystok (1)
2021-05-30
1 - 41.31
114 Białystok (1)
2021-06-20
1 - 40.31
111
20
SŁABIŃSKA Julia
2004-01-16
Z/1231/18

TAK

W dal K U20 I 5.42/20

Białystok (1)
2021-05-08
5 - 5.16 (-0.4)
92 Łomża (1)
2021-05-20
4 - 5.46 (-0.1)
118 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
5 - 5.42 (+1.0)
115 Słubice (M)
2021-06-05
4f2 - 5.41 (+1.2)
114 Suwałki (1)
2021-06-12
1 - 5.26 (+0.1)
101
21
STARAK Radosław
2003-02-28
Z/3133/17

TAK

Kula M U20 (6kg) I

Białystok (1)
2021-05-08
2 - 16.66
149 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 16.47
147 Białystok (1)
2021-05-30
2 - 15.69
139 Słubice (M)
2021-06-05
2 - 16.80
150 Białystok (1)
2021-06-20
1 - 16.73
150 Lublin (M)
2021-07-02
2 - 16.97
152
22
TOMCZYK Wojciech
2002-11-23
Z/2836/16

TAK

W dal M U20 I 7.03/19

Olecko (1)
2021-05-09
1 - 6.67 (+0.7)
113 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 7.00 (+0.1)
130 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
1 - 6.97 (0.0)
128 Słubice (M)
2021-06-05
1 - 7.20 (+0.7)
140 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
4 - 6.78

(+3.3)

0 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
0 - 6.77 (+1.0)
118 Lublin (M)
2021-07-02
1e1 - 7.05

(+3.6)

0 Lublin (M)
2021-07-02
1 - 7.11 (+0.9)
135
23
WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
Z/4782/17

TAK

Kula K U18 (3kg) I 12.89/20

Białystok (1)
2021-05-08
1 - 12.05
109 Łomża (1)
2021-05-20
1 - 12.68
116 Białystok (1)
2021-05-30
1 - 12.74
117 Białystok (1)
2021-06-20
1 - 13.08
121
24
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-04
Z/3886/17

TAK

100m pł K U20 I

Białystok (1)
2021-05-08
0s1 - DNF (-0.5)
0 Łomża (1)
2021-05-20
1s1 - 15.51 (+0.7)
129 Białystok (1)
2021-05-30
1s1 - 15.20

(+2.3)

0 Słubice (M)
2021-06-05
3e1 - 15.42 (-0.1)
131 Słubice (M)
2021-06-05
0 - DNF (+0.5)
0 Suwałki (1)
2021-06-12
1s1 - 15.02 (-0.4)
139 Lublin (M)
2021-07-04
4e2 - 15.43 (+1.7)
131 Lublin (M)
2021-07-04
6 - 15.49 (+1.5)
130
25
BALCEWICZ Szymon
2005-11-28
Z/4891/19

TAK

2000m prz.M U20 II

Olecko (1)
2021-05-09
2s1 - 7:13.71

PKT Z 2000prz. U18

0 Słubice (M)
2021-06-05
8s2 - 7:01.10

PKT Z 2000prz. U18

0
26
BALCEWICZ Szymon
2005-11-28
Z/4891/19

TAK

2000m prz.M U18 II

Białystok (1)
2021-05-30
2s1 - 6:46.83
80 Białystok (1)
2021-06-20
3s1 - 6:49.72
78
27
BUDZISZ Kinga
2007-07-06
Z/3837/21

TAK

W dal K U20 II

Białystok (1)
2021-05-08
12 - 3.99 (-0.1)
44 Białystok (1)
2021-05-30
11 - 3.72 (+0.2)
36 Białystok (1)
2021-06-20
13f2 - 3.93 (+1.0)
42
28
CHODAKOWSKI Mateusz
2006-03-20
Z/2806/20

TAK

Kula M U18 (5kg) II 13.83/20

Białystok (1)
2021-05-08
1 - 13.88
105 Białystok (1)
2021-05-30
1 - 14.74
113 Suwałki (1)
2021-06-12
1 - 13.16
99 Białystok (1)
2021-06-20
0 - NM
0
29
CZERWIŃSKA Natalia
2002-10-27
Z/3221/19

TAK

W dal K U20 II 5.52/20

Białystok (1)
2021-05-08
4 - 5.18 (-0.6)
94 Łomża (1)
2021-05-20
12 - 4.91 (+0.5)
75 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
7 - 5.40 (+2.0)
114 Słubice (M)
2021-06-05
7 - 5.22 (+0.8)
98 Białystok (1)
2021-06-20
0 - NM (0.0)
0 Lublin (M)
2021-07-02
12e2 - 4.52 (+0.8)
62
30
HOŁOWIENKO Marcin
2003-05-01
Z/5318/18

TAK

800m M U20 II 2:00.71/20

Łomża (1)
2021-05-20
6s1 - 2:04.84
84 Białystok (1)
2021-05-30
1s1 - 2:06.43
77
31
HREHOROWICZ Bartosz
2003-07-16
Z/3009/20

TAK

100m M U20 II 11.94/20

Białystok (1)
2021-05-08
3s1 - 12.06 (-0.9)
86 Białystok (1)
2021-05-08
3s1 - 12.06 (-0.9)
86 Łomża (1)
2021-05-20
1s2 - 11.72 (-0.2)
100 Białystok (1)
2021-05-30
5s1 - 11.86 (-0.2)
93 Słubice (M)
2021-06-05
5e1 - 11.66 (+0.8)
102 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
1e3 - 11.72 (+0.3)
100 Białystok (1)
2021-06-20
2e2 - 11.74 (+0.1)
99
32
KALINOWSKA Kamila
2005-06-15
Z/447/19

TAK

400m pł K U20 II

Białystok (1)
2021-05-08
2s1 - 77.45
72 Białystok (1)
2021-05-30
2s1 - 73.28
87 Suwałki (1)
2021-06-12
1s1 - 67.95
110 Białystok (1)
2021-06-20
3s1 - 68.11
109
33
KARWOWSKA Maja
2005-03-09
Z/4894/19

TAK

800m K U20 II 2:33.26/20

Białystok (1)
2021-05-08
5s1 - 2:30.16
85 Łomża (1)
2021-05-20
5s1 - 2:28.67
90 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
3s1 - 2:25.33
100 Białystok (1)
2021-06-20
1s1 - 2:27.07
94
34
KURZYNA Maciej
2005-08-14
Z/1963/19

TAK

Wzwyż M U20 II 1.85/20

Białystok (1)
2021-06-20
4 - 1.75
90
35
MACIOROWSKA Aleksandra
2005-02-22
Z/3243/21

TAK

100m K U20 II

Białystok (1)
2021-05-08
4s1 - 14.23 (-0.9)
70 Łomża (1)
2021-05-20
3s2 - 13.53 (0.0)
90 Białystok (1)
2021-05-30
4s1 - 13.56

(+2.8)

0 Suwałki (1)
2021-06-12
2s3 - 13.48 (-1.9)
92
36
MAKSYMIUK Piotr
2004-01-13
Z/452/19

TAK

100m M U20 II 11.90/20

Białystok (1)
2021-05-08
4s1 - 12.15 (-0.9)
83 Białystok (1)
2021-05-08
4s1 - 12.15 (-0.9)
83 Białystok (1)
2021-05-30
2s2 - 11.92 (+0.8)
91 Białystok (1)
2021-06-20
4e2 - 11.91 (+0.1)
91 Warszawa (1)
2021-06-26
2s6 - 11.84 (+1.4)
94 Białystok (1)
2021-06-28
2e2 - 12.08 (-0.9)
85 Białystok (1)
2021-06-28
3 - 12.13 (+0.1)
84
37
MARCISZEWSKA Klaudia
2005-12-15
Z/2313/19

TAK

1500m K U20 II 5:19.96/20

Łomża (1)
2021-05-20
2s1 - 5:08.40
84 Białystok (1)
2021-05-30
1s1 - 5:03.79
88 Białystok (1)
2021-06-20
5s1 - 5:03.26
88
38
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
Z/830/16

TAK

400m pł K U20 II 66.37/19

Białystok (1)
2021-05-30
3s1 - 75.78
77
39
MŁYNARCZYK Mateusz
2004-07-22
Z/2530/20

TAK

200m M U20 II 24.26/20

Białystok (1)
2021-06-20
1s2 - 23.70 (-0.2)
101
40
PIÓRKOWSKA Nikola
2004-12-05
Z/1545/18

TAK

100m K U20 II 13.79/19

Łomża (1)
2021-05-20
7s2 - 14.22 (0.0)
70
41
PONIATOWSKA Natalia
2004-07-18
Z/1489/18

TAK

Wzwyż K U20 II 1.55/19

Białystok (1)
2021-05-08
4 - 1.45
75 Łomża (1)
2021-05-20
5 - 1.50
92 Białystok (1)
2021-05-30
4 - 1.45
75 Słubice (M)
2021-06-05
10f2 - 1.50
92 Białystok (1)
2021-06-20
5 - 1.50
92
42
RAKOWICZ Martyna
2003-08-09
Z/3135/17

TAK

Kula K U20 (4kg) II 10.85/20

Białystok (1)
2021-05-08
4 - 9.92
105 Łomża (1)
2021-05-20
4 - 10.11
108 Białystok (1)
2021-05-30
5 - 10.04
107 Słubice (M)
2021-06-05
7f2 - 10.87
117 Białystok (1)
2021-06-20
3 - 10.62
114 Lublin (M)
2021-07-02
7e2 - 11.20
121 Lublin (M)
2021-07-02
12 - 11.05
119
43
SUPRANOWICZ Patrycja
2004-05-25
Z/1823/18

TAK

800m K U20 II

Łomża (1)
2021-05-20
9s1 - 2:40.50
68 Białystok (1)
2021-06-20
4s1 - 2:37.59
71
44
SUSZYŃSKA Patrycja
2004-04-17
Z/4300/19

TAK

100m K U20 II 13.60/20

Biała Podlaska (1)
2021-06-12
4e3 - 13.80 (+1.9)
81 Białystok (1)
2021-06-20
4e2 - 13.97 (-1.3)
76 Białystok (1)
2021-06-20
6 - 13.91 (-0.1)
78 Białystok (1)
2021-06-28
2e3 - 13.99 (-1.2)
75
45
TARANTA Jakub
2005-04-30
Z/2311/19

TAK

2000m prz.M U18 II

46
TARANTA Jakub
2005-04-30
Z/2311/19

TAK

2000m prz.M U20 II

47
TYNIEWICKA Emilia
2004-08-27
Z/450/19

TAK

100m pł K U18 II 15.80/20

Łomża (1)
2021-05-20
2s1 - 15.74 (+0.7)
124 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
3s1 - 15.61 (+0.5)
126 Słubice (M)
2021-06-05
6e2 - 15.45 (+0.9)
130 Suwałki (1)
2021-06-12
1s1 - 15.56 (-0.4)
127 Białystok (1)
2021-06-20
2s1 - 15.48 (-0.3)
129
48
ZALEWSKI Hubert
2003-04-16
Z/3640/17

TAK

Wzwyż M U20 II 1.88/20

Białystok (1)
2021-05-08
4 - 1.75
90 Łomża (1)
2021-05-20
4 - 1.75
90 Biała Podlaska (1)
2021-05-29
6 - 1.75
90 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
5 - 1.80
99 Białystok (1)
2021-06-20
3 - 1.85
108 Lublin (M)
2021-07-03
9e2 - 1.80
99
49
BITOWSKI Wiktor
2005-04-09
Z/4192/20

TAK

400m M U20 III

Białystok (1)
2021-05-08
4s1 - 54.05
91 Łomża (1)
2021-05-20
4s1 - 54.36
88 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
2s2 - 54.04
91 Białystok (1)
2021-06-20
4s1 - 53.32
98
50
CHOMICZEWSKA Emila
2005-02-08
Z/4235/20

TAK

Oszczep K U18 (500) III 20.54/20

Łomża (1)
2021-05-20
4 - 23.76
54 Białystok (1)
2021-05-30
3 - 20.17
42 Białystok (1)
2021-06-20
5 - 22.61
50
51
CZARNOCKI Maciej
2006-08-10
Z/3025/20

TAK

800m M U20 III

Białystok (1)
2021-05-30
4s1 - 2:19.64
60
52
DĘBOWSKI Szymon
2005-04-13
Z/4930/19

TAK

100m M U20 III 12.11/20

Białystok (1)
2021-05-08
5s1 - 12.42 (-0.9)
74 Białystok (1)
2021-05-08
5s1 - 12.42 (-0.9)
74 Łomża (1)
2021-05-20
5s2 - 12.14 (-0.2)
83 Białystok (1)
2021-05-30
4s2 - 12.33 (+0.8)
77 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
3e3 - 12.25 (+0.3)
80
53
DUCHNOWSKI Sebastian
2004-03-16
Z/4561/19

TAK

200m M U20 III 25.49/20

Białystok (1)
2021-06-20
5s2 - 25.81 (-0.2)
70
54
GAJEWSKI Oskar Daniel
2005-11-20
Z/9786/21

TAK

800m M U20 III

Białystok (1)
2021-05-08
2s1 - 2:25.76
53 Łomża (1)
2021-05-20
12s1 - 2:35.90
41
55
JABŁOŃSKI Jacek
2006-02-19
Z/2804/20

TAK

200m M U20 III 25.38/20

56
JANUSZKO Julia
2004-07-30
Z/1546/18

TAK

800m K U20 III 2:53.38/20

57
KASPERUK Aleksandra
2005-09-16
Z/4193/20

TAK

400m K U20 III

Olecko (1)
2021-05-09
5s2 - 70.43
59 Łomża (1)
2021-05-20
7s1 - 68.50
65 Białystok (1)
2021-06-20
4s2 - 67.67
68
58
KONDRAK Piotr
2003-05-03
Z/664/17

TAK

1500m M U20 III 4:25.77/19

59
LEWICKI Adam
2005-07-01
Z/5336/19

TAK

1500m M U20 III 4:44.72/20

Białystok (1)
2021-05-08
4s1 - 5:04.92
57
60
MACHELSKA Weronika
2005-12-11
Z/1966/19

TAK

100m pł K U18 III

Łomża (1)
2021-05-20
6s1 - 19.31 (+0.7)
51 Białystok (1)
2021-05-30
3s1 - 18.81

(+2.3)

0
61
MIELECH Gabriela
2007-07-28
Z/3296/20

TAK

Kula K U18 (3kg) III 8.26/20

Suwałki (1)
2021-06-12
3 - 9.37
75 Białystok (1)
2021-06-20
7 - 9.92
82
62
MIŁKOWSKI Gabriel
2002-03-25
Z/3841/17

TAK

200m M U20 III 26.08/17

Łomża (1)
2021-05-20
1s2 - 23.66 (-0.5)
101 Słubice (M)
2021-06-06
3s3 - 23.61 (+0.3)
102 Biała Podlaska (1)
2021-06-12
5s2 - 23.61 (+1.6)
102
63
OPOLSKA Paulina
2005-11-14
Z/2446/19

TAK

800m K U20 III

Białystok (1)
2021-05-30
3s1 - 2:41.90
67 Białystok (1)
2021-06-20
0s1 - DNF
0
64
PIASECKA Karolina
2007-10-23
Z/2309/21

TAK

100m K U20 III 13.73/20

65
POPOWSKI Piotr
2005-12-20
Z/451/19

TAK

110m M (91.4) U18 III

Białystok (1)
2021-05-08
1s1 - 18.49 (-1.2)
58 Łomża (1)
2021-05-20
1s1 - 17.43 (+0.1)
69 Białystok (1)
2021-05-30
2s1 - 16.47 (+1.6)
87 Suwałki (1)
2021-06-12
3s1 - 17.06 (-1.6)
73 Białystok (1)
2021-06-20
3s1 - 16.87 (-0.3)
76
66
STOJAK Cezary
2006-02-09
Z/7960/21

TAK

Kula M U18 (5kg) III

Białystok (1)
2021-05-22
3 - 9.80
63 Białystok (1)
2021-05-30
7 - 10.21
67 Suwałki (1)
2021-06-12
2 - 10.11
66
67
SZYSZKO Piotr
2007-01-01
Z/478/21

TAK

W dal M U20 III 4.87/20

68
TOMASZEWSKI Kacper
2006-04-30
Z/8334/21

TAK

Kula M U18 (5kg) III

Białystok (1)
2021-05-08
6 - 9.97
64 Białystok (1)
2021-05-22
1 - 10.21
67 Białystok (1)
2021-05-30
6 - 10.72
72 Suwałki (1)
2021-06-12
3 - 10.07
65 Białystok (1)
2021-06-20
8 - 9.72
62
69
WĄSIK Daniel
2005-10-03
Z/2805/20

TAK

100m M U20 III 12.41/20

70
WRÓBEL Olivia
2006-06-23
Z/4207/21

TAK

W dal K U20 III 3.92/19

71
ZUBRZYCKA Dominika
2005-10-26
Z/453/19

TAK

100m pł K U18 III

72
ŻUKOWSKA Julia
2004-03-04
Z/449/19

TAK

100m pł K U18 III 17.12/20

Łomża (1)
2021-05-20
3s1 - 17.06 (+0.7)
93 Białystok (1)
2021-05-30
1s1 - 17.15

(+2.3)

0 Suwałki (1)
2021-06-12
2s1 - 17.14 (-0.4)
89 Białystok (1)
2021-06-20
3s1 - 17.62 (-0.3)
72