WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.radombiega.pl
RLTL Optima Radom Osobostarty: 32 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 18/MAZ/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia
2005-07-28
Z/1104/18

TAK

W dal K U20 I 5.83/20

Warszawa (1)
2021-05-23
1f2 - 5.85

(+2.2)

0 Warszawa (1)
2021-05-23
0f2 - 5.73 (+0.2)
138 Warszawa (1)
2021-05-29
1f2 - 5.90 (+1.1)
150 Toruń (M)
2021-06-02
3 - 5.65

(+2.4)

0 Toruń (M)
2021-06-02
0 - 5.60 (+0.2)
130 Słubice (M)
2021-06-05
1f2 - 5.82 (+1.6)
144
2
BAJORSKI Adam
2004-09-11
Z/4547/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
3s1 - 6:20.16
109 Słubice (M)
2021-06-05
2s2 - 6:17.61
113
3
BAJORSKI Adam
2004-09-11
Z/4547/18

TAK

2000m prz.M U18 I

4
BANACH Piotr
2005-03-30
Z/4543/18

TAK

100m M U20 I 11.94/20

Łódź (1)
2021-05-15
5e8 - 11.87 (+0.9)
93 Warszawa (1)
2021-05-23
7s2 - 11.95 (-0.1)
90
5
BROŻYNA Nikola
2005-12-27
Z/1554/18

TAK

100m pł K U18 I

Łódź (1)
2021-05-15
2e3 - 15.01

(+3.7)

0 Łódź (1)
2021-05-15
5 - 14.94 (+0.7)
139 Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 15.09 (-0.4)
136 Warszawa (1)
2021-05-30
2e1 - 14.69 (+1.7)
144 Warszawa (1)
2021-05-30
2 - 14.83 (+1.0)
141 Słubice (M)
2021-06-05
4e1 - 15.21 (+0.8)
134 Słubice (M)
2021-06-05
6 - 15.23 (-0.4)
134
6
FAŁDROWICZ Dorota
2003-07-12
Z/389/17

TAK

2000m prz.K U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 7:37.23
115 Słubice (M)
2021-06-05
3s1 - 7:35.44
116
7
FLISIŃSKA Natalia
2004-02-10
Z/1662/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62/18

Lublin (1)
2021-05-08
2 - 1.55
103 Warszawa (1)
2021-05-23
5 - 1.60
115 Warszawa (1)
2021-05-30
2 - 1.60
115 Słubice (M)
2021-06-05
5f2 - 1.65
130
8
GADAJSKA Wiktoria
2006-01-08
Z/1548/18

TAK

200m K U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
2s2 - 25.42 (+0.2)
137 Warszawa (1)
2021-05-30
1s4 - 25.47

(+2.1)

0
9
GĘBCZYK Przemysław
2003-12-30
Z/386/17

TAK

400m pł M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
0s1 - DNF
0
10
GIZICKI Tomasz
2004-06-14
Z/1092/19

TAK

100m M U20 I 11.26/20

Lublin (1)
2021-05-08
2s1 - 10.96

(+3.3)

0 Lublin (1)
2021-05-08
3s6 - 10.92 (+2.0)
143 Słubice (M)
2021-06-05
1e5 - 11.05 (+0.6)
135 Słubice (M)
2021-06-05
3f2 - 10.87 (0.0)
146
11
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj
2005-06-27
Z/4548/18

TAK

400m M U20 I 55.71/20

Łódź (1)
2021-05-15
7s2 - 57.40
69
12
GOS Mateusz
2002-06-07
Z/783/20

TAK

3000m M U20 I 8:47.95/20

13
GREGORCZYK Klaudia
2005-10-27
Z/9493/21

TAK

100m K U20 I

Lublin (1)
2021-05-08
3s6 - 14.05 (+1.8)
74 Łódź (1)
2021-05-15
6e12 - 14.02 (+0.6)
74 Warszawa (1)
2021-05-23
2s4 - 13.88 (-0.9)
79 Warszawa (1)
2021-05-29
4e6 - 13.92 (+1.4)
77 Warszawa (1)
2021-05-29
4f3 - 13.80 (-0.9)
81 Słubice (M)
2021-06-05
8e7 - 14.12 (-0.7)
72
14
JANDUŁA Wiktor
2005-01-22
Z/1552/18

TAK

2000m prz.M U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 6:18.73
111 Słubice (M)
2021-06-05
1s2 - 6:17.16
113
15
JANDUŁA Wiktor
2005-01-22
Z/1552/18

TAK

2000m prz.M U18 I

16
JEDYNAK Kacper
2004-10-08
Z/2004/18

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.73/20

Łódź (1)
2021-05-15
2 - 15.33 (+1.5)
121 Warszawa (1)
2021-05-23
2s1 - 15.03 (+1.5)
129 Warszawa (1)
2021-05-30
1e1 - 14.79

(+2.3)

0 Warszawa (1)
2021-05-30
1 - 14.74 (+0.2)
135 Słubice (M)
2021-06-05
2e1 - 14.83 (+0.7)
133 Słubice (M)
2021-06-05
7 - 15.32 (-1.1)
122
17
KIEŁBIOWSKI Szymon
2005-09-08
Z/5101/18

TAK

Oszczep M U18 (700) I

Warszawa (1)
2021-05-23
3 - 41.89
83 Warszawa (1)
2021-05-29
5 - 42.22
84 Słubice (M)
2021-06-05
10 - 38.07
72
18
KOLASIŃSKI Hubert
2003-01-03
Z/379/17

TAK

110m M (99.1) U20 I

Warszawa (1)
2021-05-23
0s1 - DNF (+1.5)
0 Warszawa (1)
2021-05-30
0e1 - DNF

(+3.6)

0 Warszawa (1)
2021-05-30
0 - DNF (+1.1)
0
19
KUCIEWICZ Amelia
2005-03-15
Z/4546/18

TAK

Trójskok K U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
10 - 10.18 (+1.8)
80 Warszawa (1)
2021-05-23
1 - 10.39 (-0.2)
86 Słubice (M)
2021-06-06
11f2 - 9.83 (-0.6)
72
20
KULA Przemysław
2003-04-23
Z/380/17

TAK

Kula M U20 (6kg) I

Łódź (1)
2021-05-15
1 - 14.33
123 Warszawa (1)
2021-05-23
1 - 14.83
130 Warszawa (1)
2021-05-29
2 - 14.73
129 Słubice (M)
2021-06-05
9 - 14.29
122
21
LASOTA Patrycja
2004-06-12
Z/3623/18

TAK

100m K U20 I 13.55/19

Warszawa (1)
2021-05-23
7s3 - 13.74 (-0.8)
83 Warszawa (1)
2021-05-29
7e5 - 13.60 (+1.1)
88 Warszawa (1)
2021-05-29
3f3 - 13.58 (-0.9)
89 Piaseczno (M)
2021-06-05
2e4 - 13.55 (-1.0)
90
22
MATUSZCZAK Jakub
2002-07-12
Z/2642/20

TAK

1500m M U20 I 4:16.69/20

Warszawa (M)
2021-05-15
12s1 - 4:07.86
108 Warszawa (1)
2021-05-29
6s1 - 4:03.96
116 Piaseczno (M)
2021-06-05
16s1 - 4:05.11
113
23
NOWAK Natalia
2004-09-06
Z/1551/18

TAK

400m K U20 I 61.62/18

Łódź (1)
2021-05-15
2s1 - 59.17
120 Warszawa (1)
2021-05-23
4s1 - 59.50
118 Warszawa (1)
2021-05-29
6s1 - 59.41
118
24
ORACZKO Denis
2003-09-10
Z/388/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:28.28/20

Warszawa (1)
2021-05-23
4s1 - 6:36.87
94 Warszawa (1)
2021-05-30
3s1 - 6:25.98
104 Słubice (M)
2021-06-05
0s1 - DNF
0
25
PRYGIEL Martyna
2003-02-05
Z/1664/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I

Warszawa (1)
2021-05-23
1 - 39.45
121 Warszawa (1)
2021-05-29
3 - 37.70
115 Słubice (M)
2021-06-05
5 - 39.74
122
26
SKALIŃSKI Miłosz
2003-07-15
Z/3126/20

TAK

1500m M U20 I 4:24.48/20

27
STAŃCZYK Julia
2005-08-14
Z/4941/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 32.42/20

Warszawa (1)
2021-05-23
1 - 35.23
91 Warszawa (1)
2021-05-29
2 - 35.49
92 Słubice (M)
2021-06-05
5 - 37.43
98
28
SZAJNER Wojciech
2003-03-18
Z/5753/18

TAK

400m M U20 I 50.13/20

Warszawa (1)
2021-05-29
5s1 - 51.16
119 Piaseczno (M)
2021-06-05
6s1 - 50.93
121
29
SZCZĘSNA Natalia
2004-01-22
Z/1105/18

TAK

100m pł K U18 I 14.01/20

30
URBAN Izabela
2004-01-07
Z/5083/18

TAK

1500m prz.K U18 I 6:05.27/20

31
WIETESKA Daria
2006-06-22
Z/4734/19

TAK

100m K U20 I 13.69/20

Łódź (1)
2021-05-15
0e10 - DNF (+1.9)
0
32
ŻUCHOWSKA Natalia
2003-04-26
Z/2880/20

TAK

Oszczep K U20 (600) I

Warszawa (1)
2021-05-23
2 - 34.51
102 Warszawa (1)
2021-05-29
5 - 30.64
84