WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 30 ( 30 ) K-18 M-12
NrLicencji: 1/LDZ/11

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNER Hanna
2004-12-17
Z/1476/20

TAK

100m pł K U18 I

Łódź (1)
2021-05-15
0e3 - DNF

(+3.7)

0 Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 17.63 (-1.1)
72 Łódź (1)
2021-05-29
1s1 - 17.59 (-1.7)
72
2
CHAŁADZIŃSKI Oskar
2004-06-11
Z/231/19

TAK

200m M U20 I 23.56/20

Łódź (1)
2021-05-15
2s5 - 23.34 (+0.4)
108 Bełchatów (1)
2021-05-22
3s1 - 23.43 (-0.9)
106 Łódź (1)
2021-05-29
2s2 - 22.89 (+1.7)
119 Łódź (1)
2021-06-06
3s3 - 22.90 (-0.2)
119
3
CZOŁNOWSKI Beniamin
2004-10-18
Z/230/19

TAK

400m M U20 I

Bełchatów (1)
2021-05-22
3s1 - 51.60
114 Toruń (M)
2021-06-02
3s2 - 51.26
118
4
DURAS Oliwia
2004-08-09
Z/825/18

TAK

100m K U20 I 13.89/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
1e5 - 13.77 (+0.2)
82 Bełchatów (1)
2021-05-22
6f2 - 13.87 (+0.6)
79 Łódź (1)
2021-05-29
5e3 - 14.98

(+2.3)

0
5
JACAK Julia
2004-08-29
Z/673/18

TAK

Trójskok K U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
4 - 10.82 (+1.5)
98 Łódź (1)
2021-05-15
7 - 10.60 (+1.3)
92 Bełchatów (1)
2021-05-22
4 - 10.38 (0.0)
85 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 10.92

(+2.1)

0 Łódź (1)
2021-06-06
15 - 10.56 (+0.2)
90 Aleksandrów Łódzki (1)
2021-06-17
11 - 10.29 (+0.9)
83
6
JACKOWSKA Amelia
2006-08-21
Z/5739/19

TAK

200m K U20 I 27.69/20

Łódź (1)
2021-05-15
3s7 - 27.39 (+0.2)
101 Bełchatów (1)
2021-05-22
3s4 - 27.75 (-0.4)
95 Łódź (1)
2021-06-06
4s3 - 27.38 (-1.2)
101
7
JAGUŚCIK Julia
2003-12-16
Z/3730/17

TAK

800m K U20 I 2:16.19/20

Warszawa (M)
2021-05-15
9s1 - 2:14.78
130 Gdańsk (M)
2021-05-22
6s1 - 2:17.34
123 Łódź (1)
2021-06-06
1s1 - 2:12.37
139 Poznań (M)
2021-06-13
9s1 - 2:17.61
122 Poznań (M)
2021-06-25
6e2 - 2:10.97
144 Lublin (M)
2021-07-02
1e4 - 2:16.62
125 Lublin (M)
2021-07-03
5 - 2:15.62
128
8
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
Z/3530/16

TAK

400m pł M U20 I 53.98/20

Łódź (1)
2021-06-13
1s1 - 53.57
149 Płock (1)
2021-06-19
1s1 - 53.86
146 Lublin (M)
2021-07-02
2e2 - 56.33
124 Lublin (M)
2021-07-03
2 - 53.21
152
9
KAZUBA Martyna
2005-01-04
Z/2636/19

TAK

800m K U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
5s1 - 2:52.76
56
10
KAŹMIERCZAK Weronika
2002-01-26
Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.72/20

Bełchatów (1)
2021-05-22
3 - 1.60
115 Gliwice (M)
2021-05-27
2 - 1.67
134 Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 1.70
141 Opole (M)
2021-06-12
3f2 - 1.65
130 Poznań (M)
2021-06-25
9 - 1.70
141 Lublin (M)
2021-07-02
5e2 - 1.62
121 Lublin (M)
2021-07-03
5 - 1.67
134
11
KOWALSKI Jędrzej
2002-12-27
Z/3553/16

TAK

100m M U20 I 11.84/19

Sieradz (1)
2021-05-09
2e2 - 11.54 (+0.5)
108 Bełchatów (1)
2021-05-22
5e1 - 11.70 (-0.1)
101 Bełchatów (1)
2021-05-22
5 - 11.70 (-0.9)
101 Łódź (1)
2021-05-29
6e2 - 11.62 (+1.6)
104
12
KUKAWSKI Jakub
2002-02-27
Z/7430/21

TAK

100m M U20 I 12.83/18

Łódź (1)
2021-05-15
2e12 - 12.03 (-0.2)
87 Bełchatów (1)
2021-05-22
2e2 - 12.07 (+0.6)
86 Bełchatów (1)
2021-05-22
6 - 12.01 (-0.9)
88
13
MARCINIAK Kalina
2004-06-28
Z/1477/20

TAK

Tyczka K U20 I 2.90/20

Łódź (1)
2021-05-15
6 - 2.82
118 Łódź (1)
2021-05-29
6 - 3.20
140 Łódź (1)
2021-06-06
14 - 3.21
140 Łódź (1)
2021-06-13
0 - NM
0
14
MARCINKOWSKI Dawid
2004-12-05
Z/1500/18

TAK

1500m M U20 I 4:55.22/20

Łódź (1)
2021-05-15
4s2 - 4:42.89
67 Bełchatów (1)
2021-05-22
4s1 - 4:38.91
69 Łódź (1)
2021-05-29
5s1 - 4:49.42
64
15
MORAWIEC Maja
2005-04-23
Z/464/19

TAK

400m K U20 I

Bełchatów (1)
2021-05-22
2s3 - 68.33
66 Łódź (1)
2021-05-29
7s2 - 68.65
65
16
MOTYKA Aleksandra
2003-02-10
Z/749/17

TAK

400m pł K U20 I 71.50/19

Łódź (1)
2021-05-15
6s1 - 78.68
69
17
OGRODOWCZYK Anna
2006-07-14
Z/4955/19

TAK

200m K U20 I 31.16/19

Łódź (1)
2021-05-15
3s12 - 28.73 (-2.1)
83 Łódź (1)
2021-06-06
7s4 - 28.12 (-1.2)
90
18
OWCZAREK Patrycja
2002-11-23
Z/4816/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.67/19

Opole (M)
2021-06-12
6f2 - 1.65
130 Lublin (M)
2021-07-02
0e1 - NM
0
19
PĘCZEK Piotr
2002-02-22
Z/3531/16

TAK

200m M U20 I 22.03/20

20
PIECH Maria
2003-12-12
Z/2253/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62/20

Sieradz (1)
2021-05-09
1 - 1.61
118 Łódź (1)
2021-05-15
4 - 1.59
112 Bełchatów (1)
2021-05-22
1 - 1.60
115 Gliwice (M)
2021-05-27
5 - 1.57
107 Włocławek (1)
2021-05-30
3 - 1.60
115 Łódź (1)
2021-06-06
6 - 1.56
105 Opole (M)
2021-06-12
7f2 - 1.60
115 Lublin (M)
2021-07-02
0e1 - NM
0
21
PIETRASIAK Igor
2002-05-09
Z/1502/20

TAK

100m M U20 I 12.08/20

Łódź (1)
2021-05-15
5e9 - 11.95

(+2.6)

0 Bełchatów (1)
2021-05-22
1e2 - 11.92 (+0.6)
91 Bełchatów (1)
2021-05-22
7 - 12.06 (-0.9)
86 Łódź (1)
2021-05-29
4e3 - 11.88 (+1.5)
92 Płock (1)
2021-06-19
4e3 - 12.41 (-2.8)
74
22
PIĘTA Sebastian
2004-06-30
Z/255/18

TAK

200m M U20 I 24.28/20

23
PLAK Malwina
2002-01-08
Z/3535/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.65/19

Łódź (1)
2021-05-15
1 - 3.52
155 Łódź (1)
2021-05-29
2 - 3.50
154 Łódź (1)
2021-06-06
8 - 3.41
150 Łódź (1)
2021-06-13
2 - 3.42
150 Aleksandrów Łódzki (1)
2021-06-17
3 - 3.60
158 Poznań (M)
2021-06-26
12 - 3.40
150 Lublin (M)
2021-07-02
2e1 - 3.30
145 Lublin (M)
2021-07-03
5 - 3.50
154
24
REMBOWSKA Zuzanna
2005-04-16
Z/5737/19

TAK

100m K U20 I

Sieradz (1)
2021-05-09
7e10 - 14.29 (-0.5)
69 Łódź (1)
2021-05-15
5e13 - 14.43 (-0.9)
66 Łódź (1)
2021-05-29
3e3 - 14.27

(+2.3)

0 Łódź (1)
2021-06-06
5e4 - 14.28 (-0.4)
69 Łódź (1)
2021-06-13
6e2 - 14.16

(+4.0)

0
25
ŚMIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
Z/2708/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.50/19

Łódź (1)
2021-05-15
4 - 3.32
146 Łódź (1)
2021-05-29
7 - 3.00
130 Łódź (1)
2021-06-06
15 - 3.01
130 Łódź (1)
2021-06-13
6 - 3.02
131 Aleksandrów Łódzki (1)
2021-06-17
5 - 3.20
140 Lublin (M)
2021-07-02
0e2 - NM
0
26
ŚWIERCZYŃSKA Julia
2006-07-06
Z/1246/20

TAK

100m K U20 I 13.69/20

Sieradz (1)
2021-05-09
3e5 - 13.41 (+1.6)
95 Łódź (1)
2021-05-15
4e9 - 13.07

(+2.2)

0 Bełchatów (1)
2021-05-22
1s1 - 13.40 (-0.1)
96 Łódź (1)
2021-05-29
1e1 - 13.30 (+0.9)
100 Łódź (1)
2021-05-29
4 - 13.37 (-1.3)
97 Płock (1)
2021-06-19
1e5 - 13.40 (-1.4)
96 Płock (1)
2021-06-19
1f3 - 13.38 (-0.3)
96
27
TROCIŃSKI Kacper
2003-11-24
Z/2205/19

TAK

1500m M U20 I

28
WIROWSKI Aleksander
2005-03-16
Z/229/19

TAK

400m M U20 I

Łódź (1)
2021-05-15
2s3 - 55.26
81 Bełchatów (1)
2021-05-22
5s2 - 56.25
74 Łódź (1)
2021-05-29
4s2 - 55.58
78
29
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja
2003-10-02
Z/4123/17

TAK

200m K U20 I 28.06/20

Łódź (1)
2021-06-06
7s3 - 28.53 (-1.2)
85 Łódź (1)
2021-06-13
3s2 - 27.98

(+2.5)

0 Płock (1)
2021-06-19
3s3 - 28.08 (-0.4)
91
30
WOJTANIA Łukasz
2004-11-12
Z/1946/21

TAK

110m M (91.4) U18 I

Łódź (1)
2021-05-29
5e1 - 17.81 (-2.0)
65