WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 10/SWK/12

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEŁCZEW Oliwia
2006-04-09
Z/3371/19

TAK

800m K U20 I 2:15.87/20

Warszawa (M)
2021-05-15
2s2 - 2:17.46
122 Kraków (1)
2021-05-29
5s3 - 2:16.49
125
2
BIAŁEK Wiktoria
2003-03-20
Z/4904/21

TAK

200m K U20 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
2s7 - 29.06 (+2.0)
79 Kraków (1)
2021-05-29
7s1 - 29.03 (0.0)
80 Tarnów (M)
2021-06-06
4s4 - 28.45 (+0.3)
86
3
BIAŁOGOŃSKI Karol
2007-05-16
Z/822/20

TAK

Tyczka M U20 I 2.73/20

Kielce (1)
2021-05-09
2 - 3.10
87 Kielce (1)
2021-05-22
1 - 2.20
41 Łódź (1)
2021-06-06
10 - 3.01
83
4
BISKUPSKA Natalia
2005-08-16
Z/483/19

TAK

Tyczka K U20 I 3.50/20

Kielce (1)
2021-05-09
1 - 3.50
154 Łódź (1)
2021-06-06
0 - NM
0
5
BOREK Alicja
2005-05-14
Z/5280/18

TAK

Trójskok K U20 I

Trzcinica (1)
2021-05-15
1 - 11.56 (-0.2)
120 Kraków (1)
2021-05-29
2 - 11.43 (+0.3)
116
6
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
Z/126/17

TAK

400m pł K U20 I

Kielce (1)
2021-05-22
1s1 - 67.49
112 Tarnów (M)
2021-06-06
1s3 - 64.45
130
7
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
Z/4775/17

TAK

Trójskok M U20 I 13.19/20

8
JASTRZĄB Zofia
2006-12-19
Z/2295/19

TAK

Tyczka K U20 I 3.10/20

Kielce (1)
2021-05-09
2 - 3.40
150 Kielce (1)
2021-05-22
0 - NM
0 Łódź (1)
2021-06-06
13 - 3.21
140
9
LENARTOWICZ Eryk
2003-04-07
Z/144/17

TAK

110m M (99.1) U20 I

10
ŁAKOMIEC Łukasz
2002-03-19
Z/1398/17

TAK

800m M U20 I 1:55.91/20

Warszawa (M)
2021-05-15
6s2 - 1:57.41
119 Kielce (1)
2021-05-22
0s2 - DNF
0 Kraków (1)
2021-05-29
3s2 - 1:56.06
125 Łódź (1)
2021-06-06
6s1 - 1:57.42
119
11
ŁOS Izabela
2003-08-05
Z/1399/17

TAK

400m pł K U20 I 67.53/20

Kielce (1)
2021-05-22
0s1 - DNF
0 Tarnów (M)
2021-06-06
2s3 - 66.32
119
12
MAKUŁA Adrianna
2005-06-08
Z/155/17

TAK

100m K U20 I 12.81/18

Trzcinica (1)
2021-05-15
3s1 - 12.89 (+0.9)
117 Kielce (1)
2021-05-22
1s4 - 12.87 (0.0)
118 Kraków (1)
2021-05-29
7s9 - 12.98 (+1.0)
113 Tarnów (M)
2021-06-06
6s4 - 12.83 (+0.7)
119
13
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
Z/156/17

TAK

Trójskok K U20 I 10.60/20

Trzcinica (1)
2021-05-15
0 - 10.47 (+1.3)
88 Trzcinica (1)
2021-05-15
6 - 10.52

(+2.2)

0
14
MICHALSKA Małgorzata
2005-06-13
Z/2298/19

TAK

800m K U20 I 2:29.93/19

Kielce (1)
2021-05-22
3s1 - 2:24.83
101 Tarnów (M)
2021-06-06
3s2 - 2:21.05
112
15
MIŚTA Dominika
2004-07-15
Z/3067/20

TAK

200m K U20 I 27.29/20

Kielce (1)
2021-05-22
2s4 - 27.13 (-0.1)
105 Kraków (1)
2021-05-29
1s5 - 27.15 (-0.4)
104 Tarnów (M)
2021-06-06
2s4 - 26.56 (+0.3)
114
16
PAŁYGA Zuzanna
2005-02-25
Z/485/19

TAK

Młot K U18 (3kg) I 51.01/20

Łódź (1)
2021-05-15
0 - NM
0 Kielce (1)
2021-05-22
1 - 54.36
142 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
2 - 56.39
146
17
PĄCZKIEWICZ Jakub
2002-06-13
Z/2229/19

TAK

800m M U20 I 1:56.48/20

Warszawa (M)
2021-05-15
2s3 - 1:59.10
111 Kielce (1)
2021-05-22
0s2 - DNF
0 Kraków (1)
2021-05-29
6s2 - 1:57.70
118 Łódź (1)
2021-06-06
1s2 - 1:57.97
116
18
PIETRZYKOWSKI Jakub
2003-05-06
Z/5507/18

TAK

1500m M U20 I 4:14.27/20

Kraków (1)
2021-05-29
2s1 - 4:07.05
109
19
POCHOPIEŃ Nikodem
2004-11-04
Z/146/17

TAK

Tyczka M U20 I 3.95/20

Kielce (1)
2021-05-09
1 - 4.30
134 Łódź (1)
2021-06-06
0 - NM
0
20
RADWAŃSKI Bartłomiej
2003-03-11
Z/5145/18

TAK

400m M U20 I 55.56/20

21
REGIEL Igor
2004-04-08
Z/4768/17

TAK

W dal M U20 I 5.95/20

Kielce (1)
2021-05-09
2 - 5.64 (-0.3)
69 Kielce (1)
2021-05-22
2 - 5.48 (-0.4)
65 Kraków (1)
2021-05-29
8f2 - 5.66 (+0.1)
70
22
SALUS Rafał
2005-01-25
Z/486/19

TAK

Oszczep M U18 (700) I

Kielce (M)
2021-05-09
1 - 26.26
38 Kielce (1)
2021-05-22
3 - 24.69
33
23
SKOWRON Wiktoria
2004-07-11
Z/487/19

TAK

800m K U20 I 2:28.75/20

Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 2:26.03
97
24
SKOWRONEK Anna
2004-02-12
Z/148/17

TAK

400m pł K U20 I 63.12/20

25
SKRZYNIARZ Oliwia
2003-11-24
Z/149/17

TAK

400m K U20 I 60.68/20

Kielce (1)
2021-05-22
1s2 - 60.11
113 Kraków (1)
2021-05-29
3s6 - 59.36
119
26
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
Z/1101/16

TAK

400m pł M U20 I 52.46/20

Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 52.17
161
27
ŚNIOCH Wiktor
2003-06-24
Z/2480/18

TAK

200m M U20 I 24.01/20

Kielce (1)
2021-05-22
2s2 - 23.80 (-0.3)
99 Kraków (1)
2021-05-29
1s1 - 23.57 (-0.9)
103 Tarnów (M)
2021-06-06
5s4 - 23.46 (+0.5)
105
28
WĄCHAŁA Adam
2004-01-07
Z/488/19

TAK

800m M U20 I 1:57.02/20

Kraków (1)
2021-05-29
11s2 - 2:02.34
95 Łódź (1)
2021-06-06
3s2 - 2:00.57
104
29
WIJAS Wiktoria
2003-02-06
Z/153/17

TAK

Młot K U20 (4kg) I 52.01 52.02/20

Łódź (1)
2021-05-15
1f2 - 48.80
146 Kielce (1)
2021-05-22
2 - 47.25
142 Łódź (1)
2021-06-06
5 - 48.70
146 Stalowa Wola (1)
2021-06-05
1f2 - 52.12
155
30
ZAJĄC Piotr
2004-01-24
Z/3513/19

TAK

100m M U20 I 11.50/20

Kielce (1)
2021-05-09
1s3 - 11.75 (+1.1)
98 Kielce (1)
2021-05-22
3s2 - 11.69 (+0.8)
101 Kraków (1)
2021-05-29
7s8 - 11.81 (+1.1)
96