WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 10/ZPO/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Marta
2004-01-08
Z/2593/18

TAK

100m K U20 I 12.78/20

2
AMBROZIEWICZ Aleks
2004-10-20
Z/4396/18

BRAK

Wzwyż M U20 I 1.65/20

Białogard (1)
2021-05-08
7 - 1.70
81 Warszawa (1)
2021-05-22
0w1 - NM
0 Poznań (1)
2021-06-19
5w1 - 1.67
76
3
BACHÓRSKI Anton
2002-07-18
Z/3853/18

TAK

100m M U20 I 10.80 10.75/20

Białogard (1)
2021-06-26
1e1 - 10.83 (+0.4)
148 Białogard (1)
2021-06-26
2 - 11.02 (+0.4)
137 Lublin (M)
2021-07-02
3e1 - 10.74 (+1.3)
154 Lublin (M)
2021-07-02
1f2 - 10.75

(+2.2)

0
4
BAŃKOWSKI Kacper
2002-04-15
Z/1765/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.95/20

Białogard (1)
2021-05-08
2 - 1.81
101 Piła (1)
2021-05-15
1 - 1.90
116 Szczecin (1)
2021-05-22
2 - 1.80
99 Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 1.85
108 Białogard (1)
2021-06-26
3 - 1.85
108 Lublin (M)
2021-07-03
6e2 - 1.84
106 Lublin (M)
2021-07-04
12 - 1.83
104
5
BŁASZCZYK Jakub
2005-07-14
Z/5011/19

TAK

200m M U20 I

Poznań (1)
2021-06-20
2s3 - 22.86 (-0.7)
120 Białogard (1)
2021-06-26
3s2 - 23.23 (+0.9)
110
6
DERKACH Viktoriia
2005-05-19
Z/3481/19

TAK

Oszczep K U18 (500) I 44.05/20

Białogard (1)
2021-05-08
1 - 43.93
126 Szczecin (1)
2021-05-23
1 - 45.74
134 Szczecin (1)
2021-05-29
1 - 42.63
121 Stargard (1)
2021-06-12
1 - 46.54
138 Białogard (1)
2021-06-26
1 - 44.14
127
7
GABORSKA Zofia
2004-08-04
Z/2600/18

TAK

Tyczka K U20 I 3.10/20

Szczecin (1)
2021-05-22
3 - 3.22
141 Szczecin (1)
2021-05-29
1f2 - 3.10
135 Poznań (1)
2021-06-19
2 - 3.30
145 Szczecin (1)
2021-06-23
2 - 3.00
130
8
GAWĘDA Wojciech
2002-01-22
Z/2965/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 55.23/20

Białogard (1)
2021-05-08
4 - 48.98
109 Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 57.56
129 Lublin (M)
2021-07-02
8e1 - 53.05
118 Lublin (M)
2021-07-03
12 - 49.41
110
9
GŁADKOWSKA Kornelia
2002-11-19
Z/1856/16

TAK

Kula K U20 (4kg) I 10.43/20

Białogard (1)
2021-05-08
1 - 11.68
126 Szczecin (1)
2021-05-22
1 - 11.51
124 Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 10.92
118 Stargard (1)
2021-06-12
1 - 11.38
123 Białogard (1)
2021-06-26
1 - 11.05
119 Lublin (M)
2021-07-02
6e1 - 11.07
119
10
KACPERSKI Wiktor
2002-03-14
Z/2024/17

TAK

W dal M U20 I 5.83/20

11
KOWAL Maja
2007-04-14
Z/5015/21

TAK

Tyczka K U20 I

Szczecin (1)
2021-05-22
5 - 2.62
105 Szczecin (1)
2021-05-29
4 - 2.60
104 Poznań (1)
2021-06-19
3 - 2.80
116
12
KOWALSKI Antoni
2003-07-14
Z/2014/17

TAK

Oszczep M U20 (800) I

Białogard (1)
2021-05-08
5 - 48.94
109 Szczecin (1)
2021-05-29
3 - 54.18
121 Stargard (1)
2021-06-12
1 - 44.92
101 Białogard (1)
2021-06-26
1 - 58.71
131 Lublin (M)
2021-07-02
4e2 - 52.22
117 Lublin (M)
2021-07-03
7 - 57.13
128
13
KULPA Zofia
2005-05-21
Z/5354/19

TAK

Tyczka K U20 I 2.41/20

Szczecin (1)
2021-05-22
0 - NM
0 Szczecin (1)
2021-05-29
0f2 - NM
0 Poznań (1)
2021-06-19
0 - NM
0
14
ŁOSIN Rafał
2002-07-08
Z/682/17

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.18/20

Kołobrzeg (1)
2021-06-13
1s1 - 15.41 (-2.9)
132 Poznań (1)
2021-06-19
1e1 - 14.91 (-0.4)
143 Poznań (1)
2021-06-19
1 - 14.83 (-1.3)
144 Białogard (1)
2021-06-26
1s1 - 14.67 (+0.4)
148 Lublin (M)
2021-07-04
3e1 - 14.52

(+2.2)

0 Lublin (M)
2021-07-04
4 - 14.38 (+0.9)
156
15
MALAK Łucja
2002-04-26
Z/1577/17

TAK

2000m prz.K U20 I 7:11.00/20

Poznań (1)
2021-06-19
5s1 - 7:30.69
119 Lublin (M)
2021-07-03
3s2 - 7:25.25
123
16
MARSZEWSKA Natalia
2005-09-04
Z/5022/18

TAK

100m K U20 I 12.60/20

Piła (1)
2021-05-15
1e10 - 12.74 (-0.6)
123 Piła (1)
2021-05-15
5 - 12.76 (-2.1)
122 Szczecin (1)
2021-05-22
2e2 - 12.53 (-1.7)
133 Szczecin (1)
2021-05-22
4 - 12.60 (-0.5)
130 Szczecin (1)
2021-05-29
1s3 - 12.26

(+2.8)

0 Kołobrzeg (1)
2021-06-13
2e1 - 13.08 (-4.9)
108 Poznań (1)
2021-06-19
1e4 - 12.55 (-1.0)
132 Poznań (1)
2021-06-19
2 - 12.46 (-0.4)
136 Białogard (1)
2021-06-26
3e1 - 12.62 (+0.7)
129 Białogard (1)
2021-06-26
1 - 12.44 (+0.3)
137
17
MATEL Allan
2004-11-09
Z/1842/20

TAK

Kula M U18 (5kg) I 14.21/20

Białogard (1)
2021-05-08
1 - 15.23
119 Szczecin (1)
2021-05-22
1 - 15.23
119 Szczecin (1)
2021-05-29
1 - 14.64
112 Stargard (1)
2021-06-12
1 - 15.02
116 Białogard (1)
2021-06-26
1 - 15.23
119
18
MAZUR Michał
2003-09-21
Z/3270/20

TAK

200m M U20 I 22.35/20

Szczecin (1)
2021-05-29
1s2 - 22.71

(+2.3)

0 Poznań (1)
2021-06-20
1s3 - 22.56 (-0.7)
128 Lublin (M)
2021-07-03
3e2 - 22.19

(+2.7)

0 Lublin (M)
2021-07-04
3f2 - 22.13

(+3.8)

0
19
OLEJNICZAK Magdalena
2002-05-17
Z/2019/17

TAK

1500m K U20 I 4:57.62/20

Szczecin (1)
2021-05-22
4s1 - 5:15.64
77 Szczecin (1)
2021-05-29
3s1 - 5:06.05
86 Poznań (1)
2021-06-19
11s1 - 5:08.13
84
20
PEITLER Alicja
2002-03-01
Z/2510/20

TAK

Oszczep K U20 (600) I 38.91/20

Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 36.51
111 Stargard (1)
2021-06-12
2 - 32.14
90 Białogard (1)
2021-06-26
2 - 35.85
109 Lublin (M)
2021-07-02
5e1 - 38.64
118 Lublin (M)
2021-07-03
9 - 39.00
120
21
PEITLER Antoni
2002-03-01
Z/4760/19

TAK

Tyczka M U20 I 3.81/20

Żary (1)
2021-05-23
10 - 3.60
106 Szczecin (1)
2021-05-29
1 - 3.80
114 Poznań (1)
2021-06-19
0 - NM
0 Szczecin (1)
2021-06-23
1 - 4.00
122
22
PIERÓG Agata
2003-03-07
Z/3326/15

TAK

200m K U20 I 25.94/18

Szczecin (1)
2021-05-23
2s1 - 25.55 (+1.6)
135 Szczecin (1)
2021-05-29
1s2 - 24.88

(+3.5)

0 Poznań (1)
2021-06-20
3s1 - 25.21 (-2.2)
141 Lublin (M)
2021-07-03
3e2 - 25.08 (+0.5)
144 Lublin (M)
2021-07-04
2f2 - 24.97

(+2.1)

0
23
PIERÓG Alicja
2003-03-07
Z/3327/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I

Białogard (1)
2021-05-08
3 - 33.80
98 Szczecin (1)
2021-05-23
1f2 - 31.14
86 Szczecin (1)
2021-05-29
4 - 33.78
98 Stargard (1)
2021-06-12
3 - 31.50
88 Kołobrzeg (1)
2021-06-13
2 - 33.30
96 Poznań (1)
2021-06-20
3 - 31.83
89 Białogard (1)
2021-06-26
5 - 30.87
85 Lublin (M)
2021-07-02
9e2 - 33.55
97
24
PIETRAS Mateusz
2004-06-13
Z/2595/18

TAK

100m M U20 I 11.85/20

Piła (1)
2021-05-15
4e7 - 11.77 (+0.4)
97 Szczecin (1)
2021-05-22
2e2 - 11.83 (-0.2)
95 Szczecin (1)
2021-05-22
5 - 11.85 (-1.6)
94 Poznań (1)
2021-06-19
4e2 - 11.76 (-0.9)
98 Białogard (1)
2021-06-26
1e3 - 11.65 (-0.1)
103
25
RYDELEK Alicja
2002-11-11
Z/1771/16

TAK

200m K U20 I 27.72/18

Szczecin (1)
2021-05-23
3s1 - 26.40 (+1.6)
118 Szczecin (1)
2021-05-29
3s2 - 26.02

(+3.5)

0 Poznań (1)
2021-06-20
2s2 - 26.13 (-1.3)
123 Białogard (1)
2021-06-26
3s1 - 26.31 (+0.6)
119
26
SWOBODA Dawid
2003-12-09
Z/3334/17

TAK

110m M (99.1) U20 I

27
SZCZĘSNY Michał
2005-01-30
Z/2200/20

TAK

100m M U20 I 11.47/20

Piła (1)
2021-05-15
2e4 - 11.10 (+0.9)
132 Piła (1)
2021-05-15
5 - 11.40 (-2.8)
115 Szczecin (1)
2021-05-22
1e5 - 11.09

(+2.1)

0 Szczecin (1)
2021-05-22
1 - 11.14 (-1.6)
130 Szczecin (1)
2021-05-29
1s3 - 11.08

(+2.9)

0 Poznań (1)
2021-06-19
3e2 - 11.30 (-0.9)
121
28
SZYNAL Patrycja
2003-09-20
Z/3530/18

TAK

100m K U20 I 12.78/19

Szczecin (1)
2021-05-22
3e1 - 13.37 (-0.4)
97 Szczecin (1)
2021-05-22
2f2 - 13.52 (-2.7)
91 Szczecin (1)
2021-05-29
7s2 - 12.98 (+1.9)
113 Złocieniec (1)
2021-06-05
3e1 - 12.93 (+0.7)
115 Złocieniec (1)
2021-06-05
1 - 12.74 (+0.4)
123 Kołobrzeg (1)
2021-06-13
5e1 - 13.57 (-4.9)
89
29
WINIARCZYK Wiktoria
2003-04-09
Z/2030/17

TAK

200m K U20 I 28.83/20

Szczecin (1)
2021-05-23
2s2 - 27.72 (+1.7)
96 Szczecin (1)
2021-05-29
4s2 - 26.92

(+3.5)

0 Poznań (1)
2021-06-20
4s2 - 27.07 (-1.3)
105
30
ZAWLIK Jakub
2004-11-25
Z/4147/18

TAK

200m M U20 I 23.53/20

Poznań (1)
2021-06-20
5s3 - 23.27 (-0.7)
109