WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 30 ( 30 ) K-19 M-11
NrLicencji: 4/ZPO/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRELIŃSKI Grzegorz
2004-08-17
Z/2983/20

TAK

Młot M U18 (5kg) I 41.61/20

Stargard (1)
2021-05-08
5 - 34.45
79 Piła (1)
2021-05-15
2 - 40.21
94 Szczecin (1)
2021-05-29
1 - 39.15
92
2
CHMURA Filip
2003-04-17
Z/3404/17

TAK

100m M U20 I 11.68 11.62/20

Białogard (1)
2021-05-08
2e1 - 11.52 (+0.6)
109 Białogard (1)
2021-05-08
3 - 11.61 (+0.6)
105 Piła (1)
2021-05-15
2e1 - 11.66 (-1.1)
102 Szczecin (1)
2021-05-29
2s2 - 11.29

(+2.4)

0 Złocieniec (1)
2021-06-05
2e1 - 11.33

(+2.8)

0 Złocieniec (1)
2021-06-05
2 - 11.41 (-0.1)
115
3
CHOMICZ Marcel
2006-02-07
Z/2748/19

TAK

Wzwyż M U20 I 1.60/20

Piła (1)
2021-05-15
7 - 1.65
73
4
DAWID Jan
2002-03-08
Z/3209/16

TAK

Kula M U20 (6kg) I 10.29 10.34/20

Złocieniec (1)
2021-06-05
1 - 10.91
83
5
DZWOLAK Ewa
2006-03-18
Z/2751/19

TAK

200m K U20 I 28.52/19

Piła (1)
2021-05-15
3s4 - 27.91 (-0.6)
93
6
GAŁGAŃSKI Jan
2002-08-14
Z/1747/16

TAK

400m M U20 I

Piła (1)
2021-05-15
1s2 - 51.62
114
7
GOŃCZAR Izabella
2006-06-15
Z/3287/19

TAK

5000 m ch K U18 I

8
HRYCYK Anna
2003-07-11
Z/1313/17

TAK

3000m K U20 I 9:53.63/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
8s1 - 9:40.96
150
9
JABŁOŃSKA Anna
2007-02-26
Z/2998/21

TAK

Wzwyż K U20 I 1.40 1.40/21

Białogard (1)
2021-05-08
2 - 1.40
68
10
JAKUBOWSKI Jan
2004-04-27
Z/4942/18

TAK

800m M U20 I 2:06.04/20

Szczecin (1)
2021-05-29
1s2 - 2:04.91
83
11
KAWA Aleksandra
2002-02-25
Z/2676/19

TAK

Oszczep K U20 (600) I 32.34 32.34/21

Białogard (1)
2021-05-08
4 - 30.23
83 Piła (1)
2021-05-15
2 - 33.50
97 Szczecin (1)
2021-05-29
5 - 30.27
83 Złocieniec (1)
2021-06-05
1 - 31.53
88
12
KORKUĆ Jakub
2003-01-30
Z/4481/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.71/19

Białogard (1)
2021-05-08
6 - 1.70
81 Piła (1)
2021-05-15
6 - 1.70
81
13
KRZESICKA Aleksandra
2005-01-17
Z/3286/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 33.50 33.50/21

Białogard (1)
2021-05-08
2 - 31.77
105 Szczecin (1)
2021-05-29
2f2 - 37.63
128 Złocieniec (1)
2021-06-05
1 - 37.23
126
14
LEMIESZEK Klara
2003-07-30
Z/4479/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 27.05/19

15
LIBERA Wojciech
2004-11-11
Z/2473/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 13.40 13.40/21

Białogard (1)
2021-05-08
3 - 13.46
102 Piła (1)
2021-05-15
2 - 13.83
105 Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 13.95
106
16
MARCHLEWSKA Julia
2006-06-13
Z/4331/19

TAK

100m pł K U18 I 17.25/20

17
MIŚCIUR Agnieszka
2002-04-06
Z/286/19

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55 1.55/20

Piła (1)
2021-05-15
2 - 1.55
103 Szczecin (1)
2021-05-29
3 - 1.50
92 Złocieniec (1)
2021-06-05
2 - 1.56
105
18
MOHAMAD Besna
2005-02-01
Z/2746/19

TAK

Trójskok K U20 I

Białogard (1)
2021-05-08
2 - 10.09 (+0.6)
77 Piła (1)
2021-05-15
0 - NM (0.0)
0 Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 10.10

(+2.8)

0
19
NIEWIADOMSKA Maja
2005-05-21
Z/2183/20

TAK

100m K U20 I 14.42/20

Białogard (1)
2021-05-08
4e4 - 14.44 (0.0)
66 Piła (1)
2021-05-15
6e10 - 14.56 (-0.6)
64 Szczecin (1)
2021-05-29
6s3 - 14.24

(+2.8)

0 Złocieniec (1)
2021-06-05
2e5 - 14.10 (+1.1)
73
20
PORADOWSKA Aleksandra
2005-02-08
Z/1197/20

TAK

800m K U20 I 2:34.39/20

Piła (1)
2021-05-15
7s1 - 2:35.41
73
21
PROŚNIEWSKA Kinga
2003-05-07
Z/1210/17

TAK

400m pł K U20 I 78.55/20

22
SAŁACH Aleksandra
2005-02-25
Z/2519/20

TAK

800m K U20 I 2:40.31/20

Piła (1)
2021-05-15
6s1 - 2:30.04
86 Szczecin (1)
2021-05-29
2s2 - 2:28.07
91
23
SŁOBODA Aleksandra
2003-05-08
Z/1323/19

TAK

10000 m ch K U20 I

24
SOBIŁO Julia
2002-08-08
Z/2674/19

TAK

Oszczep K U20 (600) I 24.63 26.44/20

25
SUDNIKOWICZ Joanna
2007-05-21
Z/2521/20

TAK

100m K U20 I 13.74 13.74/21

Białogard (1)
2021-05-08
5e2 - 13.75 (-0.3)
83 Piła (1)
2021-05-15
5e4 - 14.14 (-0.5)
72 Szczecin (1)
2021-05-29
3s1 - 13.67 (+2.0)
86 Złocieniec (1)
2021-06-05
1e2 - 13.53 (+0.5)
90 Złocieniec (1)
2021-06-05
5 - 13.57 (+0.4)
89
26
TOBIASZ Natalia
2004-01-15
Z/2885/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 43.06 43.06/21

Piła (1)
2021-05-15
1 - 42.80
122 Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 41.96
118 Złocieniec (1)
2021-06-05
1 - 43.36
124
27
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
Z/3207/16

TAK

10000 m ch K U20 I 54:08.15/20

Poděbrady (CZE) (M)
2021-05-16
19 - 53:43. r
129
28
WAŁĘGA Krystian
2002-02-27
Z/429/17

TAK

400m M U20 I 51.06/19

29
WŁODARSKI Wiktor
2005-05-15
Z/2750/19

TAK

Oszczep M U18 (700) I 43.12 43.12/21

Białogard (1)
2021-05-08
3 - 41.10
81 Piła (1)
2021-05-15
2 - 46.33
95 Szczecin (1)
2021-05-29
2 - 43.12
87 Złocieniec (1)
2021-06-05
3 - 45.27
93
30
ZIEGLER Wiktor
2005-10-19
Z/10195/21

TAK

Kula M U18 (5kg) I 10.15 10.15/21

Białogard (1)
2021-05-08
5 - 11.06
75 Szczecin (1)
2021-05-29
4 - 11.83
86