WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
 
Osobostarty wszystkie: 1907 ( 1887 ) K-1031 M-856
Wybierz klub:
 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 15 ( 14 ) K-5 M-9
NrLicencji: 35/POM/14

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena
2004-11-26
Z/3826/18

TAK

400m K U20 I 60.57/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
2s3 - 60.51
109 Słubice (M)
2021-06-05
2s6 - 58.19
128
2
CAŁA Krzysztof
2005-10-26
Z/263/19

TAK

800m M U20 I

3
GLAZIK Anna
2004-04-10
Z/1926/17

TAK

3000m K U20 I 10:13.83/20

Słupsk (1)
2021-05-23
3s1 - 10:49.77
104 Białogard (1)
2021-06-26
1s1 - 10:21.31
122
4
HARASIUK Jakub
2004-03-05
Z/50/18

TAK

W dal M U20 I 6.02/20

Słupsk (1)
2021-05-09
4 - 5.83 (+0.2)
74 Chojnice (1)
2021-05-12
2 - 5.86

(+2.7)

0 Chojnice (1)
2021-05-12
0 - 5.85 (+0.9)
75 Słupsk (1)
2021-05-23
2f2 - 5.92 (+2.0)
77 Słubice (M)
2021-06-05
11f2 - 5.78 (+0.3)
73 Gdańsk (1)
2021-06-19
6 - 5.72 (+0.2)
71
5
JANTA Dawid
2003-11-22
Z/2236/19

TAK

3000m M U20 I 8:58.65/20

Gdańsk (M)
2021-05-22
23s1 - 8:50.37
119 Lublin (M)
2021-07-02
7s1 - 8:50.17
119
6
JANTA LIPIŃSKI Maciej
2002-10-10
Z/789/16

TAK

200m M U20 I 24.40/19

7
JANTA Maciej
2005-04-25
Z/329/20

TAK

3000m M U20 I

Słupsk (1)
2021-05-23
3s1 - 9:37.63
96 Słubice (M)
2021-06-06
7s1 - 9:45.60
93 Gdańsk (1)
2021-06-19
1s1 - 9:32.42
98
8
MEGIER Adrian
2005-12-13
Z/4841/18

TAK

1500m M U20 I

9
PIECHOWSKA Regina
2003-01-27
Z/77/17

TAK

2000m prz.K U20 I 7:11.46/20

Słupsk (1)
2021-05-23
1s1 - 6:54.66
145 Lublin (M)
2021-07-03
3s1 - 6:58.62
141
10
PIECHOWSKA Roksana
2005-07-12
Z/40/18

TAK

1500m prz.K U18 I

Słupsk (1)
2021-05-23
1s1 - 5:16.97
117 Słubice (M)
2021-06-05
2s1 - 5:13.30
122
11
PRĄDZINSKA Malwina
2005-11-15
Z/269/19

TAK

W dal K U20 I 4.53/20

Słupsk (1)
2021-05-09
7 - 4.21 (+1.9)
52
12
PRĄDZYŃSKI Stanisław
2004-05-26
Z/1376/20

TAK

2000m prz.M U20 I

Słupsk (1)
2021-05-23
1s1 - 7:04.96
73 Słubice (M)
2021-06-05
0s2 - DNF
0 Gdańsk (1)
2021-06-19
8s1 - 7:14.09
70
13
PRĄDZYŃSKI Stanisław
2004-05-26
Z/1376/20

TAK

2000m prz.M U18 I

14
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
2005-02-17
Z/49/18

TAK

3000m M U20 I

Gdańsk (1)
2021-06-19
6s1 - 10:15.90
83
15
ZBLEWSKI Wojciech
2003-11-14
Z/874/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.80/20