PZLA SZKOLENIOWCY ZGŁOSZENI DO IMPREZY PZLA
38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
LP SZKOLENIOWIEC LICENCJA KLUB ZGŁASZAJĄCY WOJ Os.STARTY ZAWODNICY
1. ADAMEK Marek [ PZLA/0812/2021 ] WKS Śląsk Wrocław DOL 3 2
2. BAŁDYKA Jakub [ PZLA/1368/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 2 1
3. BIELA Marek [ PZLA/1113/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 3 1
4. BLAUSZ Henryka [ PZLA/0895/2021 ] AZS Łódź LDZ 1 1
5. BŁASIŃSKI Artur [ PZLA/0826/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 8 3
6. BUKOWIECKI Maciej [ PZLA/0847/2021 ] MKL Jurand Szczytno WMZ 4 2
7. BUTKIEWICZ Jacek [ PZLA/0397/2021 ] MKL Toruń KPO 3 2
8. BYTNIEWSKI Szymon [ PZLA/0723/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 6 3
9. CHMIELARZ Lucyna [ PZLA/0538/2021 ]
10. CHMIELEWSKI Krzysztof [ PZLA/0507/2021 ] MKL Szczecin ZPO 1 1
11. CZARNECKI Mateusz [ PZLA/0857/2021 ] UMKS Iskra Wolsztyn WLP 1 1
12. DAMSZEL Tomasz [ PZLA/0031/2021 ] AKL Ursynów Warszawa MAZ 2 2
13. DANIELCZUK Paweł [ PZLA/1081/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 1
14. DĄBROWSKI Tomasz [ PZLA/1013/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 4 1
15. DŁUGOSZ Ryszard [ PZLA/1144/2021 ] KS Komunalni Sanok PDK 2 2
16. DUDEK Bartosz [ PZLA/1498/2021 ] MKS Juvenia Białystok POD 4 2
17. DZIDO Dariusz [ PZLA/0449/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 3 2
18. DZIUBA Jacek [ PZLA/0741/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 4 2
19. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena [ PZLA/0674/2021 ] OKS Start Otwock MAZ 1 1
20. GASSOWSKI Janusz [ PZLA/0033/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
21. GDAŃSKI Andrzej [ PZLA/0708/2021 ] KS Agros Zamość LBE 2 1
22. GIZA Andrzej [ PZLA/1123/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 20 7
23. GIZA Maciej [ PZLA/0551/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 10 3
24. GOLJANEK Janusz [ PZLA/1311/2021 ] KS Warszawianka W-wa MAZ 1 1
25. GOŚCINIAK Marcin [ PZLA/0940/2021 ] 2 1
26. GÓRA Marcin [ PZLA/0521/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 3 1
27. GÓRSKA Hanna [ PZLA/0355/2021 ] UKS Achilles Leszno WLP 1 1
28. GÓRSKI Dariusz [ PZLA/0363/2021 ] UKS Achilles Leszno WLP 1 1
29. GRABARCZYK Jozef [ PZLA/1361/2021 ] ULKS Tychowo ZPO 1 1
30. GRABOLUS Marek [ PZLA/0057/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 2 2
31. GRENDA Jan [ PZLA/0606/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 3 1
32. GRYNIEWICZ Wiktor [ PZLA/0669/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 3 1
33. GRZEGOROWSKA Kamila [ PZLA/0016/2021 ] KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP 4 3
34. HELBIK Joachim [ PZLA/1044/2021 ] LKS Pszczyna SLK 1 1
35. HELBIK Marzanna [ PZLA/1017/2021 ] LKS Pszczyna SLK 2 1
36. HOŁUB Grzegorz [ PZLA/1349/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 1
37. HOMA Wioleta [ PZLA/1015/2021 ] MKS Czechowice-Dziedzice SLK 1 1
38. HULISZ Robert [ PZLA/1191/2021 ] MKL Toruń KPO 1 1
39. IWIŃSKI Jerzy [ PZLA/0972/2021 ] MKL Szczecin ZPO 3 2
40. JADCZAK Bożena [ PZLA/0999/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 12 4
41. JAROS Marek [ PZLA/0803/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 11 3
42. JOACHIMIAK Robert [ PZLA/0281/2021 ] MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 1 1
43. JOBT Andrzej [ PZLA/1174/2021 ] MKS Polonia Warszawa MAZ 13 5
44. JÓŹWIK Krzysztof [ PZLA/1239/2021 ] KKL Kielce SWK 2 1
45. JUNIEWICZ Jakub [ PZLA/1034/2021 ] STS Pomerania Szczecinek ZPO 3 1
46. JUSZCZAK Stanisław [ PZLA/1071/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
47. KALINICZENKO Wiaczesław [ PZLA/1068/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 2 2
48. KAMIŃSKI Damian [ PZLA/1124/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 4 2
49. KAŹMIERCZAK Daniel [ PZLA/0890/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 2 1
50. KECLER Szymon [ PZLA/0869/2021 ] MLUKS Mokasyn Płoty ZPO 2 1
51. KENSIK Jan [ PZLA/0693/2021 ] MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 3 2
52. KĘDRA Stanislaw [ PZLA/1375/2021 ] KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE 3 1
53. KĘDZIORA Robert [ PZLA/0996/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 16 5
54. KITLIŃSKI Piotr [ PZLA/0537/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 8 4
55. KOBIAŁKA Kamil [ PZLA/0288/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 5 2
56. KOKOT Zdzisław [ PZLA/0453/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 2 1
57. KOTUŁA Krzysztof [ PZLA/0935/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 12 4
58. KOTWICA Czesław [ PZLA/1002/2021 ] WKS Śląsk Wrocław DOL 1 1
59. KOWAL Piotr [ PZLA/0702/2021 ] CWKS Resovia Rzeszów PDK 3 3
60. KOWALSKI Zenon [ PZLA/1072/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 5 3
61. KOZŁOWSKI Robert [ PZLA/0908/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 2
62. KRÓL Zbigniew [ PZLA/1110/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 5 2
63. KRUKOWSKI Michał [ PZLA/1128/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 1 1
64. KRZEWIŃSKI Ignacy [ PZLA/0272/2021 ] PLKS Gwda Piła WLP 3 2
65. KURDZIEL Andrzej [ PZLA/0287/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 2 2
66. KUŚ Tomasz [ PZLA/0278/2021 ] LKS MOSiR Sieradz LDZ 8 3
67. LESZCZYŃSKI Damian [ PZLA/0760/2021 ] MKS Agros Chełm LBE 9 2
68. LUDWICHOWSKA Bronisława [ PZLA/0845/2021 ] KS AZS UWM Olsztyn WMZ 7 3
69. ŁOŚ Dariusz [ PZLA/0464/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 5 4
70. ŁUKASIAK Michał [ PZLA/0740/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 10 5
71. ŁYP Jacek [ PZLA/0102/2021 ] KKS Victoria Stalowa Wola PDK 2 2
72. MAJEWSKI Zbigniew [ PZLA/0649/2021 ] MKS Bank BS Płońsk MAZ 3 2
73. MAKARUK Tadeusz [ PZLA/0776/2021 ] KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE 9 5
74. MAKOWSKI Leszek [ PZLA/0640/2021 ] LUKS Orneta WMZ 2 1
75. MAŃKA Bogumił [ PZLA/0482/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 1 1
76. MARCINIAK Roman [ PZLA/0498/2021 ] KS Gwardia Piła WLP 4 2
77. MARKOWSKI Jacek [ PZLA/0297/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 2 1
78. MARKOWSKI Tomasz [ PZLA/0495/2021 ] MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 3 2
79. MARMUR Stanisław [ PZLA/1253/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 1 1
80. MARUSZEWSKI Piotr [ PZLA/0985/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 1
81. MAZERSKI Bartosz [ PZLA/1219/2021 ] LKS Zantyr Sztum POM 2 1
82. MAZUREK Marek [ PZLA/0451/2021 ] MKS Agros Chełm LBE 4 1
83. MICHALSKI Włodzimierz [ PZLA/0072/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 3 3
84. MIERZEJEWSKI Marek [ PZLA/1096/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 1 1
85. MIGDA Leszek [ PZLA/0995/2021 ] Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM 1 1
86. MIREK Andrzej [ PZLA/1165/2021 ] MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK 1 1
87. MIREK Wacław [ PZLA/0477/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 11 4
88. NABIAŁEK Łukasz [ PZLA/0143/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 7 3
89. NADARZYŃSKI Szymon [ PZLA/0748/2021 ] STS Pomerania Szczecin ZPO 1 1
90. NALEPA Marek [ PZLA/0667/2021 ] LKS Orkan Ostrzeszów WLP 2 2
91. NAZARKIEWICZ Robert [ PZLA/0448/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 3 2
92. NIEBUDEK Sylwester [ PZLA/1102/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 2 2
93. NIEDŹWIECKI Wojciech [ PZLA/1091/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 11 3
94. NIEMCZYN Dariusz [ PZLA/1194/2021 ] LKS Fenix Słupsk POM 1 1
95. NIESTATEK Szymon [ PZLA/0964/2021 ] KS AZS UWM Olsztyn WMZ 3 1
96. NOWAKOWSKA Agnieszka [ PZLA/0598/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 3 2
97. NOWAKOWSKI Marian [ PZLA/0809/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 2 1
98. OBROCKI Bogdan [ PZLA/0161/2021 ] AKL Ursynów Warszawa MAZ 22 7
99. OLSZAR Michał [ PZLA/1058/2021 ] TL ROW Rybnik SLK 2 1
100. OLSZEWSKI Radosław [ PZLA/0178/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 4 2
101. OSIK Tadeusz [ PZLA/0356/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 3 1
102. OSTOJSKI Piotr [ PZLA/0506/2021 ] UKS 55 Łódź LDZ 1 1
103. PAPUGA Sebastian [ PZLA/0750/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 2 1
104. PARADOWSKA Renata [ PZLA/0214/2021 ] SRS Kondycja Piaseczno MAZ 1 1
105. PARADOWSKI Wiesław [ PZLA/1005/2021 ] SRS Kondycja Piaseczno MAZ 2 1
106. PASZTA Wiesław [ PZLA/0865/2021 ] MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 2 1
107. PEPLIŃSKI Tadeusz [ PZLA/0561/2021 ] RKS Rumia POM 2 1
108. PROKOP Wojciech [ PZLA/0039/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM
109. PRZYBYCIN Bogdan [ PZLA/0446/2021 ] MOSM Tychy SLK 2 2
110. RĄCZKA Paweł [ PZLA/1212/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 12 5
111. ROSTEK William [ PZLA/0309/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 17 6
112. ROŻEJ Marek [ PZLA/0304/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 4 2
113. RUDNIK Damian [ PZLA/1070/2021 ] BKS Bydgoszcz KPO 2 1
114. RUDZIK Grzegorz [ PZLA/0335/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 2 1
115. RZEPKA Marek [ PZLA/0656/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 3 1
116. SADACH Aneta [ PZLA/0683/2021 ] AZS Łódź LDZ 3 2
117. SASKA Tomasz [ PZLA/0727/2021 ] ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU 19 6
118. SĘKOWSKA Anna [ PZLA/0293/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 1 1
119. SITARSKI Michał [ PZLA/1019/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 2 1
120. SKORUPSKI Szymon [ PZLA/0006/2021 ] AKL Ursynów Warszawa MAZ 3 2
121. SKRZYPACZ Adrian [ PZLA/0049/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 2 1
122. SKWIERZYŃSKI Jacek [ PZLA/1038/2021 ] UMKS Iskra Wolsztyn WLP 2 1
123. SOBCZYK Tomasz [ PZLA/1003/2021 ] MKS Siechnice DOL 2 1
124. SOWÓL Bogusław [ PZLA/0719/2021 ] UKS Technik Augustów POD 1 1
125. STANKIEWICZ Zbigniew [ PZLA/0792/2021 ] WKS Śląsk Wrocław DOL 1 1
126. STOLARCZYK Grzegorz [ PZLA/0542/2021 ] UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL 2 1
127. SUDOŁ Grzegorz [ PZLA/0252/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 1 1
128. SUPROŃ Jarosław [ PZLA/0725/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 7 2
129. SZAŁACH Krzysztof [ PZLA/1127/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 3 2
130. SZUSTER Katarzyna [ PZLA/0443/2021 ] OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ 1 1
131. SZUSTER Konrad [ PZLA/0442/2021 ] OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ 2 1
132. ŚCIGAŁA Jarosław [ PZLA/0882/2021 ] ULKS Talex Borzytuchom POM 4 3
133. ŚWITAŁA Aldona [ PZLA/0471/2021 ] MUKS Kadet Rawicz WLP 2 1
134. THIEL Adam [ PZLA/1427/2021 ] LKS Fenix Słupsk POM 1 1
135. TITTINGER Michał [ PZLA/0549/2021 ] CWKS Resovia Rzeszów PDK 2 2
136. TOPOLEWSKI Maciej [ PZLA/1180/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
137. TORBA Tomasz [ PZLA/0785/2021 ] LKS Stal Mielec PDK 2 1
138. TRZONKOWSKA Beata [ PZLA/0618/2021 ] UKS Liceum sportowe Łomża POD 1 1
139. TRZOS Leszek [ PZLA/1295/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 7 3
140. URBANIAK Mateusz [ PZLA/0374/2021 ] LKS Omega Kleszczów LDZ 2 1
141. URBATZKA Natalia [ PZLA/1221/2021 ] SL GKS Olsza Olszyna DOL 2 1
142. WALCZAK Leszek [ PZLA/0788/2021 ] LUKS Start Nakło KPO 1 1
143. WALCZAK Marek [ PZLA/0184/2021 ] KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP 1 1
144. WAŁASZEK Jarosław [ PZLA/1046/2021 ] KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP 1 1
145. WASIAK Jarosław [ PZLA/0298/2021 ] MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ 3 2
146. WAŚNIEWSKI Marcin [ PZLA/0369/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 2 1
147. WIŚNIEWSKI Paweł [ PZLA/0624/2021 ] MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 2 2
148. WOJNA Cezary [ PZLA/0647/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 2 2
149. WOJTKOWSKI Maciej [ PZLA/1278/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 11 4
150. WOŁKOWYCKI Andrzej [ PZLA/0592/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 5 3
151. WOŹNIAK Jacek [ PZLA/0052/2021 ] MKL Toruń KPO 1 1
152. WOŹNIAK Jerzy [ PZLA/0928/2021 ] UKS Azymut Pabianice LDZ 2 1
153. WÓJCIK Teodor [ PZLA/0734/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 1 1
154. WRONA Grzegorz [ PZLA/1108/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 2 1
155. WRÓBLEWSKI Jarosław [ PZLA/0295/2021 ] MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM 2 1
156. ZABAWSKI Przemysław [ PZLA/0468/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
157. ZALESKA-POSMYK Izabela [ PZLA/0733/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 7 5
158. ZAPART Stanisław [ PZLA/0398/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 3 3
159. ZGRZEBNICKI Ireneusz [ PZLA/0261/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ
160. ZIEMBA Krzysztof [ PZLA/0420/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 5 3
161. ZIĘCINA Kazimierz [ PZLA/0490/2021 ] MLKL Płock MAZ 2 1