PZLA SZKOLENIOWCY ZGŁOSZENI DO IMPREZY PZLA
53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
LP SZKOLENIOWIEC LICENCJA KLUB ZGŁASZAJĄCY WOJ Os.STARTY ZAWODNICY
1. ANDRYSZCZYK Andrzej [ PZLA/0745/2021 ] UKS Filipides Teresin MAZ 4 4
2. ANDRZEJCZAK Paweł [ PZLA/0080/2021 ] 6 6
3. ASMOLOV Maksym [ PZLA/1248/2021 ] MKL Szczecin ZPO 1 1
4. BALCERZAK Piotr [ PZLA/0021/2021 ] OKS Skra Warszawa MAZ 3 3
5. BANASZEK Grzegorz [ PZLA/0431/2021 ] LKS Górnik Wałbrzych DOL 2 2
6. BARTOSZ Bartłomiej [ PZLA/0327/2021 ] UMKS Nadir Jędrzejów SWK 1 1
7. BENKOWSKI Henryk [ PZLA/0320/2021 ] GKS Start Długołęka DOL 6 5
8. BIELA Marek [ PZLA/1113/2021 ] MKS Iskra Pszczyna SLK 1 1
9. BIELAWA Przemysław [ PZLA/0644/2021 ] MKS Piast Głogów DOL 1 1
10. BIERŁA Władysław [ PZLA/0948/2021 ] UKS Przełaj Żerków WLP 1 1
11. BIERNACKI Jacek [ PZLA/0593/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 2 2
12. BIESIADA Ryszard [ PZLA/1089/2021 ] MKST Astra Nowa Sól LBU 1 1
13. BIKOWSKI Wojciech [ PZLA/0361/2021 ] KS Agros Zamość LBE 2 1
14. BLAUSZ Henryka [ PZLA/0895/2021 ] AZS Łódź LDZ 10 4
15. BŁASIŃSKA Aneta [ PZLA/0825/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 4 4
16. BŁASIŃSKI Artur [ PZLA/0826/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 11 7
17. BOGUCKI Michał [ PZLA/1130/2021 ] UKS Orzełki Warszawa MAZ 1 1
18. BONK Stanisław [ PZLA/0416/2021 ] MKS-MOS Katowice SLK 1 1
19. BOROŃ Adam [ PZLA/1075/2021 ] UKS LA Basket Warszawa MAZ 6 5
20. BOROŃ Aldona [ PZLA/1077/2021 ] UKS LA Basket Warszawa MAZ 2 2
21. BUKIS-OWSIAK Anna [ PZLA/0088/2021 ] OKS Skra Warszawa MAZ 2 2
22. BUKOWIECKI Maciej [ PZLA/0847/2021 ] MKL Jurand Szczytno WMZ 6 3
23. BUSZTA Stanisław [ PZLA/1231/2021 ] GKS Wilga Garwolin MAZ 7 7
24. BUŚKO Przemysław [ PZLA/0418/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 4 2
25. CHMIELARZ Lucyna [ PZLA/0538/2021 ] MKS Juvenia Puszczykowo WLP 2 2
26. CHMIELEWSKI Krzysztof [ PZLA/0507/2021 ] MKL Szczecin ZPO 3 2
27. CHOJECKA-LEANDRO Lidia [ PZLA/0294/2021 ] WLKS Nowe Iganie MAZ 3 3
28. CHORZĘPA Przemysław [ PZLA/0427/2021 ] SL GKS Olsza Olszyna DOL 1 1
29. CHRIST Marek [ PZLA/0101/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 4 4
30. CHWAŁEK Jarosław [ PZLA/0966/2021 ] KS Gwardia Piła WLP 2 1
31. CIEŚLICKA Elżbieta [ PZLA/0447/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 1 1
32. CYNOWSKI Wojciech [ PZLA/0607/2021 ] KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ 1 1
33. CZERNIAK Przemysław [ PZLA/0780/2021 ] SL Olimpia Poznań WLP 1 1
34. CZUBAK Tomasz [ PZLA/0300/2021 ] AML Słupsk POM 19 6
35. CZYŻ Maciej [ PZLA/0977/2021 ] UKS Herkules Sulejówek MAZ 3 3
36. CZYŻ Radosław [ PZLA/0923/2021 ] WKS Wawel Kraków MLP 3 2
37. DAKINIEWICZ Wojciech [ PZLA/0604/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
38. DAMSZEL Tomasz [ PZLA/0031/2021 ] AKL Ursynów Warszawa MAZ 1 1
39. DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna [ PZLA/0432/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
40. DĄBKOWSKI Przemysław [ PZLA/0969/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 1 1
41. DIAK Mateusz [ PZLA/0739/2021 ] AML Słupsk POM 1 1
42. DŁUGOSZ Ryszard [ PZLA/1144/2021 ] 2 2
43. DOBIJA Katarzyna [ PZLA/0586/2021 ] KS Sprint Bielsko-Biała SLK 2 2
44. DOBROSIELSKA Martyna [ PZLA/0690/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 3 3
45. DOMIN Adam [ PZLA/0927/2021 ] LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL 3 2
46. DUDAŁA Piotr [ PZLA/0939/2021 ] MKS-MOS Katowice SLK 2 2
47. DZIAMSKI Krzysztof [ PZLA/1243/2021 ] SL Olimpia Poznań WLP 1 1
48. DZIUBA Jacek [ PZLA/0741/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 8 6
49. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena [ PZLA/0674/2021 ] OKS Start Otwock MAZ 2 2
50. FIJAK Krystyna [ PZLA/0095/2021 ] MKS Żywiec SLK 1 1
51. FILIPOWSKI Krzysztof [ PZLA/0579/2021 ] ZLKL Zielona Góra LBU 5 4
52. FROŃCZUK Rafał [ PZLA/0642/2021 ] MKS Żak Biała Podlaska LBE 2 2
53. FURMANEK Grzegorz [ PZLA/1047/2021 ] KKL Kielce SWK 2 1
54. GAJEWSKI Wojciech [ PZLA/0732/2021 ] MKS Ustroń SLK 1 1
55. GAWENDA Andrzej [ PZLA/0759/2021 ] OKS Skra Warszawa MAZ 3 3
56. GĘBSKI Adam [ PZLA/0860/2021 ] KS Warszawianka W-wa MAZ 1 1
57. GIERYSZEWSKI Andrzej [ PZLA/1157/2021 ] LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ 1 1
58. GIZA Maciej [ PZLA/0551/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 15 8
59. GŁOWACKI Leszek [ PZLA/0619/2021 ] LUKS Namysłów OPL 2 1
60. GOLEC Bartłomiej [ PZLA/0663/2021 ] MLUKS Tarnów MLP 1 1
61. GOLEC Dominik [ PZLA/0299/2021 ] SSMKS Parasol Wrocław DOL 5 5
62. GOLJANEK Janusz [ PZLA/1311/2021 ] UKS Otrębusy MAZ 1 1
63. GOŁAWSKA Agnieszka [ PZLA/1199/2021 ] WLKS Nowe Iganie MAZ 1 1
64. GOŁAWSKI Janusz [ PZLA/1200/2021 ] WLKS Nowe Iganie MAZ 1 1
65. GOŁDYN Bartosz [ PZLA/0894/2021 ] LLKS Pomorze Stargard ZPO 1 1
66. GOS Piotr [ PZLA/0222/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 2 2
67. GOŚCINIAK Marcin [ PZLA/0940/2021 ] MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1 1
68. GOŚCINIAK Mateusz [ PZLA/0578/2021 ] MKL Jarocin WLP 3 3
69. GÓRA Marcin [ PZLA/0521/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
70. GÓRSKA Hanna [ PZLA/0355/2021 ] UKS Achilles Leszno WLP 1 1
71. GRABARCZYK Jozef [ PZLA/1361/2021 ] ULKS Tychowo ZPO 1 1
72. GRAŚ Jarosław [ PZLA/1036/2021 ] KS Gwardia Piła WLP 1 1
73. GRECKA Ewa [ PZLA/0670/2021 ] 2 2
74. GRENDA Jan [ PZLA/0606/2021 ] KS Energetyk Poznań WLP 6 6
75. GRUCHEL Marzena [ PZLA/1163/2021 ] TS AKS Chorzów SLK 1 1
76. GRZEGOROWSKA Kamila [ PZLA/0016/2021 ] KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP 2 1
77. HELBIK Marzanna [ PZLA/1017/2021 ] LKS Pszczyna SLK 2 2
78. HOMA Wioleta [ PZLA/1015/2021 ] MKS Czechowice-Dziedzice SLK 2 2
79. HULISZ Robert [ PZLA/1191/2021 ] MKL Toruń KPO 2 2
80. IWIŃSKA Anna [ PZLA/0973/2021 ] MKL Szczecin ZPO 12 6
81. JAGACIAK Jarosław [ PZLA/1076/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 5 3
82. JAKUBOWSKI Ryszard [ PZLA/0434/2021 ] LKS Stal Mielec PDK 2 2
83. JANCIK Mariusz [ PZLA/0480/2021 ] UKS Gepard Warszawa MAZ 1 1
84. JANKOWSKI Marcin [ PZLA/1175/2021 ] LUKS Start Nakło KPO 1 1
85. JARCZOK Miłosz [ PZLA/1155/2021 ] MKS Czechowice-Dziedzice SLK 1 1
86. JAROS Urszula [ PZLA/0801/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 1 1
87. JASICZ Ryszard [ PZLA/1101/2021 ] MLUKS Tarnów MLP 2 1
88. JASIŃSKI Cyprian [ PZLA/0487/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 6 3
89. JASKUŁKA Teresa [ PZLA/0961/2021 ] LKS Ziemi Puckiej Puck POM 3 2
90. JASZCZYK Krzysztof [ PZLA/0751/2021 ] LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ 1 1
91. JESIEŃ Anna [ PZLA/0611/2021 ] LKS Masuria Jęcznik WMZ 1 1
92. JOACHIMIAK Robert [ PZLA/0281/2021 ] MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 5 3
93. JÓŹWIK Krzysztof [ PZLA/1239/2021 ] KKL Kielce SWK 1 1
94. JUNIEWICZ Jakub [ PZLA/1034/2021 ] STS Pomerania Szczecin ZPO 1 1
95. JURGA Łukasz [ PZLA/1250/2021 ]
96. JUSZCZAK Stanisław [ PZLA/1071/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 4 4
97. KACZOR Mieczysław [ PZLA/1211/2021 ] UKS Orkan Środa Wlkp. WLP 9 6
98. KADUSZKIEWICZ Jerzy [ PZLA/0626/2021 ] WKS Wawel Kraków MLP 6 5
99. KAMIEŃ Mirosław [ PZLA/1330/2021 ] MKS Unia Hrubieszów LBE 2 2
100. KAŃSKI Ryszard [ PZLA/0512/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 1 1
101. KARNAS Zbigniew [ PZLA/1010/2021 ] UKS Czapla Białe Błota KPO 10 8
102. KARPIŃSKI Franciszek [ PZLA/0429/2021 ] LKS Górnik Wałbrzych DOL 4 2
103. KARPOWICZ Tadeusz [ PZLA/0321/2021 ] MKS Piast Głogów DOL 4 3
104. KASZUBA Tomasz [ PZLA/0566/2021 ] KL Gdynia POM 1 1
105. KAŹMIERCZAK Daniel [ PZLA/0890/2021 ] BKS Bydgoszcz KPO 4 3
106. KECLER Szymon [ PZLA/0869/2021 ] MLUKS Mokasyn Płoty ZPO 3 3
107. KENSIK Jan [ PZLA/0693/2021 ] MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 9 8
108. KIEDROWICZ Piotr [ PZLA/0934/2021 ] LKS Lubusz Słubice LBU 1 1
109. KISIEL Krzysztof [ PZLA/1178/2021 ] UKS 12 Kalisz WLP 1 1
110. KITLIŃSKI Piotr [ PZLA/0537/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 2
111. KOBĘDZA Jan [ PZLA/0858/2021 ] MKS Czechowice-Dziedzice SLK 2 2
112. KOBIAŁKA Kamil [ PZLA/0288/2021 ] WLKS Wrocław DOL 13 7
113. KOBIERSKI Andrzej [ PZLA/1181/2021 ] UKS Orkan Środa Wlkp. WLP 2 1
114. KOHUTEK Artur [ PZLA/1177/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 3 3
115. KOŁODZIEJ Tomasz [ PZLA/0291/2021 ] MUKS Gim 2 Nysa OPL 2 2
116. KOŁODZIEJSKI Leszek [ PZLA/0565/2021 ] LKS Lubawa WMZ 2 1
117. KOPEĆ Bernadeta [ PZLA/0276/2021 ] AML Słupsk POM 3 3
118. KORDASIEWICZ Damian [ PZLA/0800/2021 ] MKS Osa Zgorzelec DOL 2 2
119. KORSAK Przemysław [ PZLA/0077/2021 ] MLKS Agros Żary LBU 3 2
120. KORYTKOWSKI Andrzej [ PZLA/0968/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 4 4
121. KOS Kamil [ PZLA/1228/2021 ] SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK 2 2
122. KOTOWSKI Jan [ PZLA/0513/2021 ] LKS Narew Kurpiewski Łomża POD 1 1
123. KOTUŁA Krzysztof [ PZLA/0935/2021 ] MKS-MOSM Bytom SLK 2 1
124. KOWAL Piotr [ PZLA/0702/2021 ] CWKS Resovia Rzeszów PDK 2 2
125. KOWALSKI Zenon [ PZLA/1072/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 3 2
126. KOWNATKE Rafał [ PZLA/0953/2021 ] LKS Ziemi Puckiej Puck POM 2 1
127. KOZANECKA Anna [ PZLA/0691/2021 ] MLKS Echo Twardogóra DOL 2 1
128. KOZERA Piotr [ PZLA/0580/2021 ] MKS Bank BS Płońsk MAZ 1 1
129. KOZIARSKI Cezary [ PZLA/1049/2021 ] UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD 1 1
130. KOZŁOWSKI Robert [ PZLA/0908/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 6 5
131. KRASICKI Adam [ PZLA/1445/2021 ] MKL Tlen Mogilno KPO 1 1
132. KRASKOWSKI Tomasz [ PZLA/1236/2021 ] UKS Lipusz POM 3 2
133. KRAWCZAK Andrzej [ PZLA/1229/2021 ] MKS Pułtusk MAZ 3 2
134. KRAWCZAK Tomasz [ PZLA/0378/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 2 1
135. KRAWCZYKIEWICZ Józef [ PZLA/0657/2021 ] 1 1
136. KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja [ PZLA/0391/2021 ] MKL Jarocin WLP 2 2
137. KRUPA Iwona [ PZLA/0986/2021 ] UKS Czwórka Żory SLK 1 1
138. KRYSIAK Sławomir [ PZLA/1324/2021 ] MKS Pułtusk MAZ 1 1
139. KRZEWIŃSKI Ignacy [ PZLA/0272/2021 ] PLKS Gwda Piła WLP 4 3
140. KRZYSIEK Zbigniew [ PZLA/0756/2021 ] WMLKS Pomorze Stargard ZPO 3 3
141. KUBALA Magdalena [ PZLA/0835/2021 ] MKS Ustroń SLK 1 1
142. KUBEŁ Stanisław [ PZLA/1078/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 3 1
143. KUCZKOWSKI Piotr [ PZLA/0736/2021 ] AZS Łódź LDZ 2 1
144. KUDŁA Jacek [ PZLA/0177/2021 ] 4 4
145. KUKLA Rafał [ PZLA/0778/2021 ] 2 1
146. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna [ PZLA/0685/2021 ] LKS Jantar Ustka POM 1 1
147. KULIG Marzena [ PZLA/0517/2021 ] LKS Stal Mielec PDK 2 2
148. KURDZIEL Andrzej [ PZLA/0287/2021 ] MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 7 4
149. KWIATKOWSKI Lech [ PZLA/1083/2021 ] 2 2
150. LACH Magdalena [ PZLA/0412/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 2 1
151. LAMCH Czesław [ PZLA/0499/2021 ] CKS Budowlani Częstochowa SLK 5 5
152. LATAŃSKI Grzegorz [ PZLA/0462/2021 ] MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 2 2
153. LECHOWICZ Arkadiusz [ PZLA/1182/2021 ] 1 1
154. LEWANDOWSKA Dorota [ PZLA/0018/2021 ] MKS Syrena Warszawa MAZ 1 1
155. LEWANDOWSKI Jacek [ PZLA/1129/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 2 2
156. LUDWICHOWSKA Bronisława [ PZLA/0845/2021 ] KS AZS UWM Olsztyn WMZ 13 7
157. LUZAK Andrzej [ PZLA/0884/2021 ] KSLZS Kruszwica KPO 1 1
158. ŁAPACZ Zbigniew [ PZLA/0273/2021 ] PLKS Gwda Piła WLP 1 1
159. ŁOMAŃSKI Dariusz [ PZLA/0496/2021 ] MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 1 1
160. ŁOŚ Dariusz [ PZLA/0464/2021 ] MKS MOS Wrocław DOL 7 5
161. ŁUCZAK Bernadeta [ PZLA/0782/2021 ] MKS Juvenia Puszczykowo WLP 1 1
162. ŁUNIEWSKI Grzegorz [ PZLA/0362/2021 ] LKS Maków Mazowiecki MAZ 1 1
163. MACIEJEWSKI Janusz [ PZLA/0096/2021 ] MKS Pogoń Siedlce MAZ 1 1
164. MAGDZIAK Tomasz [ PZLA/1486/2021 ] MKS Unia Hrubieszów LBE 2 1
165. MAJ Marlena [ PZLA/0837/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 2 2
166. MAJCHER Elżbieta [ PZLA/0311/2021 ] LUKS Boguszyce LDZ 2 2
167. MAJEWSKI Zbigniew [ PZLA/0649/2021 ] MKS Bank BS Płońsk MAZ 5 3
168. MAKARUK Tadeusz [ PZLA/0776/2021 ] KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE 1 1
169. MAKSYMIUK Zbigniew [ PZLA/0396/2021 ] WMLKS Pomorze Stargard ZPO 4 2
170. MAŁECKI Waldemar [ PZLA/1244/2021 ] UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń SLK 1 1
171. MAŃKOWSKI Gabriel [ PZLA/0851/2021 ] MKL Toruń KPO 2 1
172. MAŃKOWSKI Mariusz [ PZLA/0162/2021 ] UKS Cyprianka KPO 1 1
173. MARCINÓW Józef [ PZLA/1189/2021 ] MKS Osa Zgorzelec DOL 1 1
174. MARCINÓW Ryszard [ PZLA/0814/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 1 1
175. MARGULEWICZ Wojciech [ PZLA/1084/2021 ] 2 2
176. MARKOWICZ Eugeniusz [ PZLA/0536/2021 ]
177. MARKOWSKI Jacek [ PZLA/0297/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 1 1
178. MARKOWSKI Tomasz [ PZLA/0495/2021 ] MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL 4 3
179. MARYSIAK Adam [ PZLA/0677/2021 ] MKST Astra Nowa Sól LBU 1 1
180. MASTALERZ Janusz [ PZLA/0285/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 5 5
181. MATACZYŃSKI Grzegorz [ PZLA/0638/2021 ] UKS Olimpia Zabrze SLK 3 3
182. MAZERSKI Bartosz [ PZLA/1219/2021 ] LKS Zantyr Sztum POM 1 1
183. MAZUR Janusz [ PZLA/0956/2021 ] CWKS Resovia Rzeszów PDK 4 3
184. MAZUREK Marek [ PZLA/0451/2021 ] MKS Agros Chełm LBE 2 2
185. MICHALSKA Alicja [ PZLA/0371/2021 ] CKS Budowlani Częstochowa SLK 3 2
186. MICHALSKI Henryk [ PZLA/0419/2021 ] 2 2
187. MICHNIAK Jan [ PZLA/0954/2021 ] WKS Wawel Kraków MLP 5 4
188. MIESZKOWSKI Piotr [ PZLA/0274/2021 ] MUKS Płock MAZ 2 1
189. MIRA Krzysztof [ PZLA/1404/2021 ] GKS Olimpia Grudziądz KPO 2 2
190. MIREK Wacław [ PZLA/0477/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 1 1
191. MORKA Piotr [ PZLA/0637/2021 ] MKS-SMS Victoria Racibórz SLK 9 6
192. MURAT Tomasz Sławomir [ PZLA/0654/2021 ] KS Wisła Puławy LBE 2 1
193. NADARZYŃSKI Szymon [ PZLA/0748/2021 ] STS Pomerania Szczecin ZPO 7 7
194. NALEPA Marek [ PZLA/0667/2021 ] LKS Orkan Ostrzeszów WLP 6 5
195. NAMIOTKO Stanisław [ PZLA/0653/2021 ] KS Agros Zamość LBE 6 2
196. NAZARKIEWICZ Robert [ PZLA/0448/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
197. NIEBUDEK Sylwester [ PZLA/1102/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 2 2
198. NISZTOR Kinga [ PZLA/0202/2021 ] MLKL Płock MAZ 2 1
199. NISZTOR Mirosław [ PZLA/0696/2021 ] MLKL Płock MAZ 2 1
200. NOWAKOWSKA Agnieszka [ PZLA/0598/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 2 2
201. NOWICKI Sebastian [ PZLA/0059/2021 ] OKL Oborniki WLP 1 1
202. OLSZAŃSKI Paweł [ PZLA/0766/2021 ] MLKS Echo Twardogóra DOL 2 1
203. OLSZAR Michał [ PZLA/1058/2021 ] TL ROW Rybnik SLK 3 2
204. ORŁOWSKI Andrzej [ PZLA/0821/2021 ] LLKS Osowa Sień LBU 2 1
205. ORZESZEK Krzysztof [ PZLA/0612/2021 ] UKS Gepard Warszawa MAZ 1 1
206. OSTANEK Aneta [ PZLA/0267/2021 ] Orka Iława Athletics WMZ 2 2
207. PALISZEWSKI Maciej [ PZLA/1079/2021 ] UKS 55 Łódź LDZ 1 1
208. PALUCH Krystian [ PZLA/0445/2021 ] UKS Sokół Węgorzewo WMZ 3 2
209. PAPUGA Sebastian [ PZLA/0750/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 1 1
210. PARADOWSKA Renata [ PZLA/0214/2021 ] SRS Kondycja Piaseczno MAZ 1 1
211. PASZTA Anna [ PZLA/0864/2021 ] UKS Chromik Mysłowice SLK 1 1
212. PASZTA Wiesław [ PZLA/0865/2021 ] MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 3 3
213. PAWŁOWSKA Maria [ PZLA/0131/2021 ] OKS Skra Warszawa MAZ 1 1
214. PEPLIŃSKI Tadeusz [ PZLA/0561/2021 ] RKS Rumia POM 3 3
215. PIASECKI Grzegorz [ PZLA/0064/2021 ] MKS Osa Zgorzelec DOL 1 1
216. PIECYK Józef [ PZLA/0807/2021 ] LLKS Pomorze Stargard ZPO 1 1
217. PILAREK Sławomir [ PZLA/0952/2021 ] UKS Miotacz Sosnowiec SLK 2 2
218. PLISZKA Julia 2 1
219. PLUCIŃSKI Krzysztof [ PZLA/1342/2021 ] UKS Olimp Duszniki WLP 1 1
220. PODLEŚNY Jan [ PZLA/0275/2021 ] MKS Hermes Gryfino ZPO 5 5
221. PODOLAK Michał [ PZLA/0746/2021 ] KS AZS UWM Olsztyn WMZ 6 3
222. PODRAŻKO Marian [ PZLA/0903/2021 ] KS Orzeł Warszawa MAZ 1 1
223. PRUSAKOWSKI Leon [ PZLA/0583/2021 ] KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 4 3
224. PRZYBYCIN Bogdan [ PZLA/0446/2021 ] MOSM Tychy SLK 1 1
225. RATAJCZAK Maciej [ PZLA/0553/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 6 3
226. RĄCZKA Paweł [ PZLA/1212/2021 ] UKS Gepard Warszawa MAZ 2 1
227. RODOWALD Olaf [ PZLA/0695/2021 ] UKS Filipides Teresin MAZ 1 1
228. ROSTEK William [ PZLA/0309/2021 ] MKS MOS Wrocław DOL 5 2
229. ROSTKOWSKA Anna [ PZLA/0599/2021 ] KS SMS Szklarska Poręba DOL 2 2
230. ROSTKOWSKI Piotr [ PZLA/0600/2021 ] KS SMS Szklarska Poręba DOL 1 1
231. RUDNIK Damian [ PZLA/1070/2021 ] GKS Olimpia Grudziądz KPO 1 1
232. RUMIŃSKI Wojciech [ PZLA/0035/2021 ] AML Słupsk POM 1 1
233. RUSZEL Piotr [ PZLA/0887/2021 ] CKS Budowlani Częstochowa SLK 2 1
234. RUŚNIAK Stefan [ PZLA/0587/2021 ] KS Sprint Bielsko-Biała SLK 1 1
235. RZEPKA Marek [ PZLA/0656/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
236. SACHARCZUK Roman [ PZLA/0365/2021 ] KS Parkiet Hajnówka POD 1 1
237. SACZKO Andrzej [ PZLA/0325/2021 ] MMKS Kędzierzyn Koźle OPL 1 1
238. SADACH Aneta [ PZLA/0683/2021 ] AZS Łódź LDZ 5 3
239. SADKOWSKI Kazimierz [ PZLA/0470/2021 ] KKB Starogard Gdański POM 1 1
240. SAJKOWSKI Norbert [ PZLA/1336/2021 ] SKS Sokół Malbork POM 1 1
241. SAMAGALSKI Tomasz [ PZLA/1392/2021 ] CWKS Resovia Rzeszów PDK 1 1
242. SĘKOWSKA Anna [ PZLA/0293/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 8 4
243. SIERKA Ewa [ PZLA/1132/2021 ] KS Victoria Trzebinia MLP 2 2
244. SIWEK Andrzej [ PZLA/0529/2021 ] MKL Sparta Stalowa Wola PDK 1 1
245. SKORUPSKI Szymon [ PZLA/0006/2021 ] AKL Ursynów Warszawa MAZ 5 5
246. SKRZYDLEWSKI Marek [ PZLA/0414/2021 ] MMKS Kędzierzyn Koźle OPL 1 1
247. SKRZYPACZ Adrian [ PZLA/0049/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 2 2
248. SKRZYPIŃSKI Jacek [ PZLA/0296/2021 ] MKS MOS Wrocław DOL 10 5
249. SKWIERZYŃSKI Jacek [ PZLA/1038/2021 ] UMKS Iskra Wolsztyn WLP 3 3
250. SOWÓL Bogusław [ PZLA/0719/2021 ] UKS Technik Augustów POD 2 2
251. STAŚKIEWICZ Jakub [ PZLA/0906/2021 ] TL Athletics Jastrzębie SLK 1 1
252. STEFAŃSKI Jacek [ PZLA/1007/2021 ] MKS Hermes Gryfino ZPO 2 2
253. STOLARCZYK Grzegorz [ PZLA/0542/2021 ] UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL 2 1
254. SUGIER Krzysztof [ PZLA/0817/2021 ]
255. SUGIER Maria [ PZLA/0781/2021 ] UKS Tempo 5 Przemyśl PDK 17 8
256. SUPROŃ Jarosław [ PZLA/0725/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 6 4
257. SYSAK Tomasz [ PZLA/0987/2021 ] MKS Tempo Kęty MLP 1 1
258. SZAŁACH Krzysztof [ PZLA/1127/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 2 1
259. SZCZERBA Mariusz [ PZLA/0541/2021 ] UMKS Nadir Jędrzejów SWK 2 2
260. SZCZYRK Janusz [ PZLA/0983/2021 ] MKS-MOSM Bytom SLK 1 1
261. SZEWCZYK Tomasz [ PZLA/0888/2021 ] MUKS Park Zduńska Wola LDZ 7 6
262. SZOSTAK Janusz [ PZLA/0466/2021 ] UKS Orkan Środa Wlkp. WLP 1 1
263. SZUSTER Katarzyna [ PZLA/0443/2021 ] OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ 1 1
264. SZUSTER Konrad [ PZLA/0442/2021 ] OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ 1 1
265. SZWARC Zygmunt [ PZLA/0404/2021 ] ULKS Uczniak Szprotawa LBU 4 3
266. SZYBOWSKI Mirosław [ PZLA/0246/2021 ] KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO 5 4
267. SZYDŁOWSKI Sławomir [ PZLA/0594/2021 ] UKS Żaczek Połaniec SWK 1 1
268. ŚCIGAŁA Jarosław [ PZLA/0882/2021 ] ULKS Talex Borzytuchom POM 3 3
269. ŚNIEGÓRSKI Adam [ PZLA/0761/2021 ] GKS Piast Gliwice SLK 1 1
270. ŚWIERCZYŃSKI Sławomir [ PZLA/1252/2021 ] LLKS Pomorze Stargard ZPO 3 2
271. ŚWITAŁA Aldona [ PZLA/0471/2021 ] MUKS Kadet Rawicz WLP 1 1
272. TALIKADZE Roman [ PZLA/1292/2021 ] LKS Sana Kościan WLP 1 1
273. TIETIERIN Paweł [ PZLA/0140/2021 ] KKL Kielce SWK 5 4
274. TOMCZYK Kazimierz [ PZLA/0554/2021 ] MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 2 2
275. TOPOLEWSKI Maciej [ PZLA/1180/2021 ] UKS Gepard Warszawa MAZ 1 1
276. TORBA Tomasz [ PZLA/0785/2021 ] LKS Stal Mielec PDK 5 3
277. TRZONKOWSKA Beata [ PZLA/0618/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 2 2
278. TRZOP-KUKLA Katarzyna [ PZLA/0833/2021 ]
279. URBANIAK Mateusz [ PZLA/0374/2021 ] LKS Omega Kleszczów LDZ 2 2
280. WALCZAK Leszek [ PZLA/0788/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 3 2
281. WALCZAK Marek [ PZLA/0184/2021 ] KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP 2 1
282. WALCZAK Michał [ PZLA/0011/2021 ] KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP 33 15
283. WALCZAK- MORTEZAEI Artur [ PZLA/0444/2021 ] WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 7 4
284. WALENDZIAK Renata [ PZLA/1276/2021 ] LKS Zorza Gdynia POM 3 3
285. WAŁASZEK Jarosław [ PZLA/1046/2021 ] KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP 3 3
286. WAŚNIEWSKI Marcin [ PZLA/0369/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 1 1
287. WĘGLARSKI Krzysztof [ PZLA/0988/2021 ] AZS Łódź LDZ 9 5
288. WIECZOREK Elżbieta [ PZLA/0633/2021 ] LKS Orkan Ostrzeszów WLP 2 1
289. WIELGOSZ Sławomir [ PZLA/0659/2021 ] MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 3 2
290. WIERZBICKI Dariusz [ PZLA/0698/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 3 3
291. WISZ Dariusz [ PZLA/0742/2021 ] MLKS Agros Żary LBU 8 5
292. WISZ Mateusz [ PZLA/0777/2021 ] MLKS Agros Żary LBU 3 3
293. WIŚNIEWSKI Paweł [ PZLA/0548/2021 ] UKS 12 Kalisz WLP 4 4
294. WIŚNIEWSKI Zbigniew [ PZLA/0358/2021 ] MKS Bank BS Płońsk MAZ 1 1
295. WITKOWSKI Bartosz [ PZLA/0581/2021 ] OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ 2 2
296. WOCHNA Robert [ PZLA/0455/2021 ] MKS Osa Zgorzelec DOL 4 4
297. WOJCIECHOWSKI Leszek [ PZLA/1249/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 3 2
298. WOJTAREK Jacek [ PZLA/0086/2021 ] LKS Feniks Opoczno LDZ 2 2
299. WOLIŃSKI Wojciech [ PZLA/0621/2021 ] MKS MOS Wrocław DOL 2 1
300. WOSIEK Jacek [ PZLA/0323/2021 ] KL Ziemia Kłodzka DOL 1 1
301. WOŹNIAK Agnieszka [ PZLA/0302/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 2 2
302. WOŹNIAK Jacek [ PZLA/0052/2021 ] MKL Toruń KPO 4 4
303. WÓJCIK Teodor [ PZLA/0734/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 3 2
304. WRONA Grzegorz [ PZLA/1108/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 3 3
305. WYPIÓR Aleksander [ PZLA/1001/2021 ] RMKS Rybnik SLK 2 2
306. WYSOCKI Rafał [ PZLA/0560/2021 ] SKS Feniks Siedlce MAZ 2 2
307. WYSOCKI Waldemar [ PZLA/1210/2021 ] UKS Duo-Set Świecie KPO 3 2
308. ZABAWSKI Przemysław [ PZLA/0468/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
309. ZAGRODZKI Marcin [ PZLA/1504/2021 ] WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP 3 2
310. ZAPART Stanisław [ PZLA/0398/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 1 1
311. ZAWORSKI Marek [ PZLA/1141/2021 ] UKS Orkan Środa Wlkp. WLP 2 2
312. ZBLEWSKI Leszek [ PZLA/0100/2021 ] UKS Olimpijczyk Skorzewo POM 3 2
313. ZDONEK Filip [ PZLA/0425/2021 ] UKS Achilles Leszno WLP 2 2
314. ZDRAJKOWSKI Paweł [ PZLA/0523/2021 ] MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 3 2
315. ZIELIŃSKA Janina [ PZLA/0613/2021 ] MKS Baszta Szamotuły WLP 2 1
316. ZIĘBA Julian [ PZLA/1196/2021 ] MKS Stal Nowa Dęba PDK 4 3
317. ZIMNY Emanuel [ PZLA/0421/2021 ] KM Aktywni Sochaczew MAZ 1 1
318. ZOK Roman [ PZLA/0568/2021 ] LZS KL Kotwica Brzeg OPL 1 1
319. ŻAK Dariusz [ PZLA/0546/2021 ] MKS Stal Nowa Dęba PDK 6 3
320. ŻUROMSKI Kazimierz [ PZLA/0221/2021 ] KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO 1 1
321. ŻYŻYK Genowefa [ PZLA/0749/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 7 5