PZLA SZKOLENIOWCY ZGŁOSZENI DO IMPREZY PZLA
75. PZLA Mistrzostwa Polski U20
LUBLIN, 2-4 lipca 2021
LP SZKOLENIOWIEC LICENCJA KLUB ZGŁASZAJĄCY WOJ Os.STARTY ZAWODNICY
1. ANDRYSIAK Mirosław [ PZLA/0815/2021 ] MKLA Łęczyca LDZ 5 4
2. ANIOŁ Stanisław [ PZLA/1145/2021 ] KKS Victoria Stalowa Wola PDK 2 1
3. BARSKA Jolanta [ PZLA/0931/2021 ] UKS Vis Skierniewice LDZ 2 1
4. BŁOCIAN Rafał [ PZLA/0079/2021 ] AL Międzyzdroje ZPO 1 1
5. BUTKIEWICZ Jacek [ PZLA/0397/2021 ] MKL Toruń KPO 2 1
6. CHOJECKA-LEANDRO Lidia [ PZLA/0294/2021 ] WLKS Nowe Iganie MAZ 1 1
7. CIEMAŁA Krystian [ PZLA/0224/2021 ] TL Athletics Jastrzębie SLK 2 1
8. DAKINIEWICZ Wojciech [ PZLA/0604/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 2 2
9. DĄBKOWSKI Przemysław [ PZLA/0969/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 3 1
10. DOBIJA Katarzyna [ PZLA/0586/2021 ] KS Sprint Bielsko-Biała SLK 1 1
11. DRACZYŃSKI Adam [ PZLA/0307/2021 ] Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU 1 1
12. DREGER Jacek [ PZLA/1417/2021 ] BKS Bydgoszcz KPO 3 3
13. GOŁAWSKA Agnieszka [ PZLA/1199/2021 ] WLKS Nowe Iganie MAZ 1 1
14. GOŚCINIAK Mateusz [ PZLA/0578/2021 ] MKL Jarocin WLP 4 3
15. GÓRA Marcin [ PZLA/0521/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 4 4
16. GÓRSKA Hanna [ PZLA/0355/2021 ] UKS Achilles Leszno WLP 5 3
17. GÓRSKI Dariusz [ PZLA/0363/2021 ] UKS Achilles Leszno WLP 2 1
18. JOBT Andrzej [ PZLA/1174/2021 ] MKS Polonia Warszawa MAZ 2 2
19. JUSZCZAK Stanisław [ PZLA/1071/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 5 5
20. KACZMAREK Aleksandra [ PZLA/0012/2021 ] WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 2 1
21. KAMIEŃ Mirosław [ PZLA/1330/2021 ] MKS Unia Hrubieszów LBE 3 2
22. KARPOWICZ Tadeusz [ PZLA/0321/2021 ] MKS Piast Głogów DOL 2 2
23. KOHUTEK Artur [ PZLA/1177/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
24. KORYTKOWSKI Andrzej [ PZLA/0968/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 20 6
25. KOZERA Piotr [ PZLA/0580/2021 ] MKS Bank BS Płońsk MAZ 3 3
26. KRUPIŃSKI Piotr [ PZLA/0379/2021 ] UKS Olimp Mazańcowice SLK 3 3
27. KRZEWIŃSKI Ignacy [ PZLA/0272/2021 ] PLKS Gwda Piła WLP 4 3
28. KUBIAK Robert [ PZLA/1120/2021 ] MKLA Łęczyca LDZ 3 3
29. LATAŃSKI Grzegorz [ PZLA/0462/2021 ] MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 1 1
30. LESZCZYŃSKI Damian [ PZLA/0760/2021 ] MKS Agros Chełm LBE 1 1
31. LEWANDOWSKI Jacek [ PZLA/1129/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 19 8
32. ŁYP Jacek [ PZLA/0102/2021 ] KKS Victoria Stalowa Wola PDK 3 3
33. MACIEJEWSKI Janusz [ PZLA/0096/2021 ] MKS Pogoń Siedlce MAZ 3 3
34. MARSZEWSKI Tomasz [ PZLA/1185/2021 ] UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL 1 1
35. MASTALERZ Janusz [ PZLA/0285/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 4 4
36. MERWA Janusz [ PZLA/0842/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
37. MICHALSKI Włodzimierz [ PZLA/0072/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
38. NIEBUDEK Sylwester [ PZLA/1102/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 6 5
39. NOWAKOWSKA Agnieszka [ PZLA/0598/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 1 1
40. OLSZEWSKI Radosław [ PZLA/0178/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
41. PARADOWSKI Wiesław [ PZLA/1005/2021 ] SRS Kondycja Piaseczno MAZ 2 1
42. PLUCIŃSKI Krzysztof [ PZLA/1342/2021 ] UKS Olimp Duszniki WLP 1 1
43. PODRAŻKO Marian [ PZLA/0903/2021 ] KS Orzeł Warszawa MAZ 1 1
44. PROKOP Wojciech [ PZLA/0039/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 2 1
45. PRUSAKOWSKI Leon [ PZLA/0583/2021 ] KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 4 2
46. PRZYBYCIN Bogdan [ PZLA/0446/2021 ] MOSM Tychy SLK 1 1
47. RUDZIK Grzegorz [ PZLA/0335/2021 ] KL Iskra Białogard ZPO 4 3
48. RUŚNIAK Stefan [ PZLA/0587/2021 ] KS Sprint Bielsko-Biała SLK 2 1
49. RZEPKA Marek [ PZLA/0656/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 2 2
50. SADKOWSKI Kazimierz [ PZLA/0470/2021 ] KKB Starogard Gdański POM 2 1
51. SĘKOWSKA Anna [ PZLA/0293/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 8 4
52. SKOCZEŃ Marcin [ PZLA/0233/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 1 1
53. STAŚKIEWICZ Jakub [ PZLA/0906/2021 ] TL Athletics Jastrzębie SLK 2 1
54. SZCZERKOWSKI Eugeniusz [ PZLA/0991/2021 ] BKS Bydgoszcz KPO 1 1
55. ŚCIGAŁA Jarosław [ PZLA/0882/2021 ] ULKS Talex Borzytuchom POM 2 2
56. ŚNIEGÓRSKI Adam [ PZLA/0761/2021 ] GKS Piast Gliwice SLK 1 1
57. ŚWITAŁA Aldona [ PZLA/0471/2021 ] MUKS Kadet Rawicz WLP 2 1
58. WALCZAK Leszek [ PZLA/0788/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 1 1
59. WALCZAK- MORTEZAEI Artur [ PZLA/0444/2021 ] WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 3 2
60. WAŚNIEWSKI Marcin [ PZLA/0369/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 4 3
61. WIŚNIEWSKI Zbigniew [ PZLA/0358/2021 ] MKS Bank BS Płońsk MAZ 6 3
62. WOJNA Cezary [ PZLA/0647/2021 ] UKS Czwórka Białystok POD 1 1
63. WOJSZKO Krzysztof [ PZLA/1183/2021 ] UKS Czwórka Białystok POD 1 1
64. WOJTAS Tomasz [ PZLA/0755/2021 ] ULKS Technik Trzcinica PDK 1 1
65. WOŁKOWYCKI Andrzej [ PZLA/0592/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
66. WÓJCIK Teodor [ PZLA/0734/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 1 1