PZLA SZKOLENIOWCY ZGŁOSZENI DO IMPREZY PZLA
97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
LP SZKOLENIOWIEC LICENCJA KLUB ZGŁASZAJĄCY WOJ Os.STARTY ZAWODNICY
1. ADAMEK Marek [ PZLA/0812/2021 ] WKS Śląsk Wrocław DOL 3 2
2. ANDRYSZCZYK Andrzej [ PZLA/0745/2021 ] UKS Filipides Teresin MAZ 1 1
3. ANDRZEJCZAK Paweł [ PZLA/0080/2021 ] SKLA Sopot POM 9 5
4. ANTCZAK Edmund [ PZLA/0376/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 1 1
5. BALCERZAK Piotr [ PZLA/0021/2021 ] OKS Skra Warszawa MAZ 1 1
6. BAŁDYKA Jakub [ PZLA/1368/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
7. BARSZCZ Mirosław [ PZLA/0684/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 4 2
8. BAUMGART Iwona [ PZLA/0784/2021 ] BKS Bydgoszcz KPO 8 6
9. BHEBHE Urszula [ PZLA/0038/2021 ] SKLA Sopot POM 2 1
10. BIEDERMANN Roman [ PZLA/0056/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 5 5
11. BIELA Marek [ PZLA/1113/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 1 1
12. BIERNACKI Jacek [ PZLA/0593/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 1 1
13. BINDASZEWSKI Wiesław [ PZLA/0791/2021 ] MKL Szczecin ZPO 2 1
14. BLAUSZ Henryka [ PZLA/0895/2021 ] AZS Łódź LDZ 2 2
15. BŁASIŃSKI Artur [ PZLA/0826/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 9 6
16. BORA Piotr [ PZLA/0380/2021 ] WKS Wawel Kraków MLP 1 1
17. BORYS Jerzy [ PZLA/0265/2021 ] SKLA Sopot POM 1 1
18. BUKOWIECKI Maciej [ PZLA/0847/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 5 3
19. BUTKIEWICZ Jacek [ PZLA/0397/2021 ] MKL Toruń KPO 6 4
20. BYTNIEWSKI Szymon [ PZLA/0723/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 12 6
21. CHMIELEWSKI Krzysztof [ PZLA/0507/2021 ] MKL Szczecin ZPO 1 1
22. CHYLIŃSKI Andrzej [ PZLA/0036/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 2 2
23. CIEPŁAK Maciej [ PZLA/1074/2021 ] TL ROW Rybnik SLK 1 1
24. CYNOWSKI Wojciech [ PZLA/0607/2021 ] KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ 9 8
25. CZUBAK Tomasz [ PZLA/0300/2021 ] AML Słupsk POM 4 4
26. CZYŻ Katarzyna [ PZLA/0514/2021 ] TL Pogoń Ruda Śląska SLK 1 1
27. CZYŻ Radosław [ PZLA/0923/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 4 2
28. DAKINIEWICZ Wojciech [ PZLA/0604/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
29. DANIELCZUK Paweł [ PZLA/1081/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 3 1
30. DĄBKOWSKI Przemysław [ PZLA/0969/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 1 1
31. DĄBROWSKI Dariusz [ PZLA/1260/2021 ] 1 1
32. DĄBROWSKI Tomasz [ PZLA/1013/2021 ] KS Podlasie Białystok POD
33. DEJEWSKI Michał [ PZLA/1161/2021 ] 1 1
34. DIAK Mateusz [ PZLA/0739/2021 ] AML Słupsk POM 2 1
35. DZIAMSKI Krzysztof [ PZLA/1243/2021 ] 1 1
36. DZIUBA Jacek [ PZLA/0741/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 8 5
37. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena [ PZLA/0674/2021 ] OKS Start Otwock MAZ 1 1
38. FERFET Marek [ PZLA/0830/2021 ] 1 1
39. GABRYSIAK Marcin [ PZLA/0955/2021 ] LKS MOSiR Sieradz LDZ 1 1
40. GAJEWSKI Wojciech [ PZLA/0732/2021 ] MKS Ustroń SLK 1 1
41. GALON Piotr Jan [ PZLA/1086/2021 ] KS Sprint Bielsko-Biała SLK 1 1
42. GAWENDA Andrzej [ PZLA/0759/2021 ] OKS Skra Warszawa MAZ 1 1
43. GDAŃSKI Andrzej [ PZLA/0708/2021 ] 7 3
44. GIZA Andrzej [ PZLA/1123/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 22 11
45. GIZA Maciej [ PZLA/0551/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 11 7
46. GOS Piotr [ PZLA/0222/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 1 1
47. GOŚCINIAK Mateusz [ PZLA/0578/2021 ] MKL Jarocin WLP 3 3
48. GÓRA Marcin [ PZLA/0521/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 5 3
49. GÓRSKI Dariusz [ PZLA/0363/2021 ] UKS Achilles Leszno WLP 1 1
50. GRABARCZYK Jozef [ PZLA/1361/2021 ] ULKS Tychowo ZPO 1 1
51. GRABOLUS Marek [ PZLA/0057/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 1 1
52. GRANASZEWSKI Artur [ PZLA/0692/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 4 3
53. GRENDA Jan [ PZLA/0606/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 7 5
54. GRUDZIEŃ Adam [ PZLA/1306/2021 ] TS AKS Chorzów SLK 1 1
55. GRZEGOROWSKA Kamila [ PZLA/0016/2021 ] KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP 2 2
56. GULCZYŃSKA Grażyna [ PZLA/0557/2021 ] UKS Dąb Suchy Las WLP 3 3
57. HELBIK Joachim [ PZLA/1044/2021 ] LKS Pszczyna SLK 1 1
58. HELBIK Marzanna [ PZLA/1017/2021 ] LKS Pszczyna SLK 3 2
59. HOŁUB Grzegorz [ PZLA/1349/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 1
60. HOMA Wioleta [ PZLA/1015/2021 ] MKS Czechowice-Dziedzice SLK 1 1
61. HULISZ Robert [ PZLA/1191/2021 ] MKL Toruń KPO 1 1
62. JADCZAK Bożena [ PZLA/0999/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 14 4
63. JAGACIAK Jarosław [ PZLA/1076/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 3 2
64. JAKUBOWSKI Marek [ PZLA/0963/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 1 1
65. JAKUBOWSKI Ryszard [ PZLA/0434/2021 ] LKS Stal Mielec PDK 1 1
66. JARCZOK Miłosz [ PZLA/1155/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 1 1
67. JAROS Marek [ PZLA/0803/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 16 7
68. JASIŃSKI Cyprian [ PZLA/0487/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 1 1
69. JASZCZAK Stanisław [ PZLA/0539/2021 ] RKS Łódź LDZ 12 8
70. JOACHIMIAK Robert [ PZLA/0281/2021 ] MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 1 1
71. JOBT Andrzej [ PZLA/1174/2021 ] MKS Polonia Warszawa MAZ 4 3
72. JUNIEWICZ Jakub [ PZLA/1034/2021 ] STS Pomerania Szczecinek ZPO 4 3
73. JURGA Łukasz [ PZLA/1250/2021 ] SKLA Sopot POM 1 1
74. JUSZCZAK Stanisław [ PZLA/1071/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
75. KACHKOVSKYI Gennadii [ PZLA/0559/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
76. KALINICZENKO Wiaczesław [ PZLA/1068/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 5 5
77. KAMIŃSKI Damian [ PZLA/1124/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 6 5
78. KAŃSKI Ryszard [ PZLA/0512/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 2 2
79. KARNAS Zbigniew [ PZLA/1010/2021 ] UKS Czapla Białe Błota KPO 1 1
80. KASIŃSKI Marek [ PZLA/0390/2021 ] CTL ORLĘTA Częstochowa SLK 1 1
81. KASZUBA Tomasz [ PZLA/0566/2021 ] KL Gdynia POM 1 1
82. KAŹMIERCZAK Daniel [ PZLA/0890/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 3 2
83. KĘDZIOR Paweł [ PZLA/1085/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 4 1
84. KĘDZIORA Robert [ PZLA/0996/2021 ] AKL Ursynów Warszawa MAZ 12 6
85. KITLIŃSKI Piotr [ PZLA/0537/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 2
86. KOBIAŁKA Kamil [ PZLA/0288/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 4 3
87. KOKOT Zdzisław [ PZLA/0453/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 4 4
88. KOPEĆ Bernadeta [ PZLA/0276/2021 ] AML Słupsk POM 5 5
89. KOPEĆ Dominik [ PZLA/0411/2021 ] RKS Łódź LDZ 2 1
90. KOPRON Witold [ PZLA/0491/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 2
91. KORYTKOWSKI Andrzej [ PZLA/0968/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 6 5
92. KORZEŃ Robert [ PZLA/1241/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 1 1
93. KOTUŁA Krzysztof [ PZLA/0935/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 12 5
94. KOTWICA Czesław [ PZLA/1002/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 4 4
95. KOWAL Piotr [ PZLA/0702/2021 ] CWKS Resovia Rzeszów PDK 5 4
96. KOWALSKI Zenon [ PZLA/1072/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 1 1
97. KRAKOWIAK Lech [ PZLA/0312/2021 ] RKS Łódź LDZ 7 5
98. KRÓL Zbigniew [ PZLA/1110/2021 ] MKL Szczecin ZPO 5 4
99. KRUKOWSKI Michał [ PZLA/1128/2021 ] 3 3
100. KRUPA Iwona [ PZLA/0986/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 2 1
101. KRUPIŃSKI Piotr [ PZLA/0379/2021 ] UKS Olimp Mazańcowice SLK 2 2
102. KRZYSIEK Zbigniew [ PZLA/0756/2021 ] WMLKS Pomorze Stargard ZPO 5 5
103. KUBALA Magdalena [ PZLA/0835/2021 ] MKS Ustroń SLK 1 1
104. KUBISZEWSKI Marek [ PZLA/0263/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
105. KUCZKOWSKI Piotr [ PZLA/0736/2021 ] AZS Łódź LDZ 1 1
106. KUKLA Rafał [ PZLA/0778/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 1 1
107. KULIG Marzena [ PZLA/0517/2021 ] LKS Stal Mielec PDK 3 3
108. KURDZIEL Andrzej [ PZLA/0287/2021 ] MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 2 2
109. LESZCZYŃSKI Damian [ PZLA/0760/2021 ] MKS Agros Chełm LBE 8 3
110. LESZCZYŃSKI Robert [ PZLA/1347/2021 ] Air Zone Warszawa MAZ 1 1
111. LEWANDOWSKI Jacek [ PZLA/1129/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 12 9
112. LIĆWINKO Michał [ PZLA/0577/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
113. LISIAK Adam [ PZLA/1148/2021 ] RKS Łódź LDZ 3 3
114. LISOWSKI Józef [ PZLA/1151/2021 ] WKS Śląsk Wrocław DOL 1 1
115. ŁOŚ Dariusz [ PZLA/0464/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 5 4
116. ŁUKASIAK Michał [ PZLA/0740/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 6 6
117. MAJEWSKI Zbigniew [ PZLA/0649/2021 ] MKS Bank BS Płońsk MAZ 1 1
118. MAKARUK Tadeusz [ PZLA/0776/2021 ] KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE 6 5
119. MAKOWSKI Leszek [ PZLA/0640/2021 ] 5 2
120. MAKSYMIUK Zbigniew [ PZLA/0396/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 1
121. MAŁECKI Marcin [ PZLA/0347/2021 ] UKS 12 Kalisz WLP 1 1
122. MANTYK Łukasz [ PZLA/0805/2021 ] BKL Bełchatów LDZ 1 1
123. MAŃKA Bogumił [ PZLA/0482/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 1 1
124. MARCINIAK Roman [ PZLA/0498/2021 ] KS Gwardia Piła WLP 4 3
125. MARKUSZEWSKI Cezary [ PZLA/1088/2021 ] 2 1
126. MARMUR Stanisław [ PZLA/1253/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 5 4
127. MARSZEWSKI Tomasz [ PZLA/1185/2021 ] UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL 1 1
128. MATUSIŃSKI Aleksander [ PZLA/0783/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 14 5
129. MERWA Janusz [ PZLA/0842/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
130. MICHALSKI Henryk [ PZLA/0419/2021 ] 2 2
131. MICHALSKI Włodzimierz [ PZLA/0072/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 4 4
132. MIĘKIŃSKI Grzegorz [ PZLA/0913/2021 ] UKS Junior Kamesznica SLK 1 1
133. MIGDA Leszek [ PZLA/0995/2021 ] Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM 2 2
134. MIREK Wacław [ PZLA/0477/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 5 4
135. MISZTAL Janusz [ PZLA/1115/2021 ] UKS Olimp Kozienice MAZ 2 2
136. MURAT Tomasz Sławomir [ PZLA/0654/2021 ] KS Wisła Puławy LBE 5 3
137. NABIAŁEK Łukasz [ PZLA/0143/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 4 3
138. NADARZYŃSKI Szymon [ PZLA/0748/2021 ] 1 1
139. NALEPA Marek [ PZLA/0667/2021 ] LKS Orkan Ostrzeszów WLP 1 1
140. NASZKO Andrzej [ PZLA/1425/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
141. NAZARKIEWICZ Robert [ PZLA/0448/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 4 4
142. NIEBUDEK Sylwester [ PZLA/1102/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 4 4
143. NIEDŹWIECKI Wojciech [ PZLA/1091/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 3 2
144. NIERODA Renata [ PZLA/0392/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 1 1
145. NOWAK Grzegorz [ PZLA/0364/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 3 3
146. NOWAK Wiesław [ PZLA/1277/2021 ] UKS Skoczek Skoki WLP 1 1
147. NOWAKOWSKA Agnieszka [ PZLA/0598/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 1 1
148. NOWAKOWSKI Marian [ PZLA/0809/2021 ] LKS Vectra Włocławek KPO 1 1
149. OBROCKI Bogdan [ PZLA/0161/2021 ] AKL Ursynów Warszawa MAZ 5 5
150. OGONOWSKI Jakub [ PZLA/1167/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 4 3
151. OLSZAR Michał [ PZLA/1058/2021 ] TL ROW Rybnik SLK 2 1
152. OLSZEWSKI Radosław [ PZLA/0178/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 2 2
153. OLSZEWSKI Ryszard [ PZLA/0700/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
154. OSIEWACZ Stefan [ PZLA/0314/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 1 1
155. OSIK Tadeusz [ PZLA/0356/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 20 8
156. OSTROWSKI Ryszard [ PZLA/0839/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 3 2
157. OWCZAREK Konrad [ PZLA/0402/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 1 1
158. PARADOWSKA Renata [ PZLA/0214/2021 ] SRS Kondycja Piaseczno MAZ 3 2
159. PARADOWSKI Wiesław [ PZLA/1005/2021 ] SRS Kondycja Piaseczno MAZ 2 1
160. PASZTA Wiesław [ PZLA/0865/2021 ] MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK 3 3
161. PAWLAK Przemysław [ PZLA/0794/2021 ] LUKS Orkan Września WLP 2 2
162. PLASKOTA Krzysztof [ PZLA/0045/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 1 1
163. POBŁOCKI Piotr [ PZLA/0135/2021 ] UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM 1 1
164. POBŁOCKI Wojciech [ PZLA/0113/2021 ] KUKS Remus Kościerzyna POM 2 1
165. PODRAŻKO Marian [ PZLA/0903/2021 ] KS Orzeł Warszawa MAZ 1 1
166. PRENCEL Piotr [ PZLA/0415/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 4 1
167. PRUSAKOWSKI Leon [ PZLA/0583/2021 ] KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 1 1
168. PRZYBYCIN Bogdan [ PZLA/0446/2021 ] MCKiS Jaworzno SLK 6 3
169. PRZYBYŁ Janusz [ PZLA/0617/2021 ]
170. PRZYBYŁA Krzysztof [ PZLA/0545/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
171. PUJDAK Andrzej [ PZLA/0722/2021 ] LUKS Orkan Września WLP 5 4
172. RADKE Karol [ PZLA/0591/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 2 1
173. RĄCZKA Paweł [ PZLA/1212/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 14 8
174. REJEWSKI Robert [ PZLA/0283/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 5 3
175. ROLAK Dorota [ PZLA/0417/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 2 1
176. ROSA Mikołaj [ PZLA/0308/2021 ] OKS Skra Warszawa MAZ 4 4
177. ROSTEK William [ PZLA/0309/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 24 11
178. ROSTKOWSKA Anna [ PZLA/0599/2021 ]
179. ROSTKOWSKI Piotr [ PZLA/0600/2021 ] 1 1
180. ROŻEJ Marek [ PZLA/0304/2021 ] OŚ AZS Poznań WLP 9 5
181. RÓŻYCZKA Marek [ PZLA/0292/2021 ] LLKS Pomorze Stargard ZPO 3 3
182. RUDNIK Damian [ PZLA/1070/2021 ] BKS Bydgoszcz KPO 2 2
183. SADACH Aneta [ PZLA/0683/2021 ] AZS Łódź LDZ 2 2
184. SASKA Tomasz [ PZLA/0727/2021 ] ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU 11 7
185. SĘKOWSKA Anna [ PZLA/0293/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 11 5
186. SKRZYSZOWSKI Jarosław [ PZLA/0153/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 3 1
187. SOBCZYK Tomasz [ PZLA/1003/2021 ] MKS Siechnice DOL 2 2
188. SOBOWIEC Bartosz [ PZLA/1140/2021 ] CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO 1 1
189. STANKIEWICZ Zbigniew [ PZLA/0792/2021 ] WKS Śląsk Wrocław DOL 1 1
190. STOLARCZYK Grzegorz [ PZLA/0542/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 1 1
191. SUDOŁ Grzegorz [ PZLA/0252/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 3 2
192. SUPROŃ Jarosław [ PZLA/0725/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
193. SZABLEWSKI Tadeusz [ PZLA/0675/2021 ] RKS Łódź LDZ 1 1
194. SZAŁACH Krzysztof [ PZLA/1127/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 3 2
195. SZCZYRK Janusz [ PZLA/0983/2021 ] AZS-AWF Katowice SLK 1 1
196. SZWARC Zygmunt [ PZLA/0404/2021 ] 2 2
197. SZYMANIAK Wojciech [ PZLA/0289/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 2 1
198. SZYMCZAK Edward [ PZLA/0960/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 2 2
199. ŚCIGAŁA Jarosław [ PZLA/0882/2021 ] ULKS Talex Borzytuchom POM 4 3
200. ŚLUSARCZYK Ewa [ PZLA/0610/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 1 1
201. ŚWIERDZEWSKI Damian [ PZLA/0848/2021 ] 1 1
202. TIETIERIN Paweł [ PZLA/0140/2021 ] KKL Kielce SWK 1 1
203. TITTINGER Michał [ PZLA/0549/2021 ] CWKS Resovia Rzeszów PDK 2 2
204. TOMCZYK Kazimierz [ PZLA/0554/2021 ] MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 3 2
205. TOPOLEWSKI Maciej [ PZLA/1180/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 3 3
206. TORBA Tomasz [ PZLA/0785/2021 ] LKS Stal Mielec PDK 1 1
207. TRZONKOWSKA Beata [ PZLA/0618/2021 ] KS Prefbet-Sonarol POD 2 1
208. TRZOS Leszek [ PZLA/1295/2021 ] 11 6
209. TYLAK Łukasz [ PZLA/0562/2021 ] UKS Dąb Suchy Las WLP 10 9
210. URBATZKA Natalia [ PZLA/1221/2021 ] SL GKS Olsza Olszyna DOL 1 1
211. WALCZAK Aleksandra [ PZLA/0701/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 4 4
212. WALCZAK Jerzy [ PZLA/0407/2021 ] ZLKL Zielona Góra LBU 1 1
213. WALCZAK Leszek [ PZLA/0788/2021 ] AZS-AWFiS Gdańsk POM 6 6
214. WALCZAK Marek [ PZLA/0184/2021 ] 3 3
215. WALCZAK Michał [ PZLA/0011/2021 ] 9 9
216. WALCZAK- MORTEZAEI Artur [ PZLA/0444/2021 ] WMLKS Nadodrze Powodowo WLP 4 3
217. WAŚNIEWSKI Marcin [ PZLA/0369/2021 ] RLTL Optima Radom MAZ 2 2
218. WĄSOWSKI Janusz [ PZLA/1093/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 1 1
219. WĘGLARSKI Krzysztof [ PZLA/0988/2021 ] AZS Łódź LDZ 1 1
220. WILCZEK Janusz [ PZLA/1457/2021 ] MKS Żak Biała Podlaska LBE 1 1
221. WOJCIECHOWSKI Leszek [ PZLA/1249/2021 ] AZS UMCS Lublin LBE 1 1
222. WOJNA Cezary [ PZLA/0647/2021 ] UKS Czwórka Białystok POD 3 3
223. WOJTAS Tomasz [ PZLA/0755/2021 ] ULKS Technik Trzcinica PDK 1 1
224. WOJTKOWSKI Maciej [ PZLA/1278/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 7 3
225. WOJTULEWICZ Malwina [ PZLA/1143/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 2 2
226. WOŁKOWYCKI Andrzej [ PZLA/0592/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 19 8
227. WOSIEK Jacek [ PZLA/0323/2021 ] KS AZS AWF Wrocław DOL 2 2
228. WOŹNIAK Jacek [ PZLA/0052/2021 ] MKL Toruń KPO 2 2
229. WOŹNIAK Jerzy [ PZLA/0928/2021 ] UKS Azymut Pabianice LDZ 2 1
230. WRÓBLEWSKI Jarosław [ PZLA/0295/2021 ] MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM 2 1
231. ZABAWSKI Przemysław [ PZLA/0468/2021 ] KS Podlasie Białystok POD 1 1
232. ZALESKA-POSMYK Izabela [ PZLA/0733/2021 ] AZS-AWF Gorzów LBU 1 1
233. ZAMECZNIK Jacek [ PZLA/0861/2021 ] AZS-AWF Warszawa MAZ 7 3
234. ZAPART Stanisław [ PZLA/0398/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 2 2
235. ZDRAJKOWSKI Paweł [ PZLA/0523/2021 ] MKS Aleksandrów Łódzki LDZ 2 2
236. ZIEMBA Krzysztof [ PZLA/0420/2021 ] AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL 5 3
237. ZIMNY Emanuel [ PZLA/0421/2021 ] KM Aktywni Sochaczew MAZ 1 1