PZLA SZKOLENIOWCY ZGŁOSZENI DO IMPREZY PZLA
13. Małopolski Memoriał Trenerów
KRAKÓW, 08.05.2021
LP SZKOLENIOWIEC LICENCJA KLUB ZGŁASZAJĄCY WOJ Os.STARTY ZAWODNICY
1. BRACHMAN Tomasz [ PZLA/0747/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 4 4
2. CZYŻ Radosław [ PZLA/0923/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 6 4
3. DOBAJ Szymon [ PZLA/0234/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 3 3
4. FRĄCZYK Bogusława [ PZLA/0938/2021 ] SKS Kusy Kraków MLP 19 14
5. GIZA Andrzej [ PZLA/1123/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 19 12
6. GIZA Karolina [ PZLA/0563/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 14 9
7. GIZA Maciej [ PZLA/0551/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 26 16
8. GOLEC Bartłomiej [ PZLA/0663/2021 ] MLUKS Tarnów MLP 7 6
9. GRECH Halina [ PZLA/0662/2021 ] MLUKS Tarnów MLP 21 14
10. GUJA Marta [ PZLA/0744/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 11 11
11. JASICZ Ryszard [ PZLA/1101/2021 ] MLUKS Tarnów MLP 10 7
12. JÓŹWIK Krzysztof [ PZLA/1239/2021 ] KKL Kielce SWK 4 4
13. KADUSZKIEWICZ Dorota [ PZLA/0916/2021 ] SKS Kusy Kraków MLP 5 5
14. KUBICZ Wojciech [ PZLA/0752/2021 ] ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP 8 7
15. KUKLA Rafał [ PZLA/0778/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 4 3
16. ŁYSEK Tadeusz [ PZLA/0124/2021 ] MKS Tempo Kęty MLP 9 5
17. MENTLEWICZ Janusz [ PZLA/0260/2021 ] LKS Kłos Olkusz MLP 5 3
18. MĘDRECKA Małgorzata [ PZLA/0387/2021 ] Kraków Athletics Team MLP 2 2
19. MIREK Wacław [ PZLA/0477/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 8 8
20. MUNIAK Michał [ PZLA/0569/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 3 3
21. NIERODA Renata [ PZLA/0392/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 1 1
22. PAŚ Mariusz [ PZLA/0622/2021 ] Kraków Athletics Team MLP 13 10
23. RYBARCZYK Dariusz [ PZLA/0866/2021 ] UKS Czempion Bełchatów LDZ 15 10
24. SKOCZEŃ Marcin [ PZLA/0233/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 12 6
25. SOBCZYK Bogumiła [ PZLA/0422/2021 ] Kraków Athletics Team MLP 4 4
26. SOBCZYK Grzegorz [ PZLA/0316/2021 ] Kraków Athletics Team MLP 6 6
27. SUDOŁ Grzegorz [ PZLA/0252/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 13 13
28. SYSAK Tomasz [ PZLA/0987/2021 ] MKS Tempo Kęty MLP 10 5
29. SZCZERBA Mariusz [ PZLA/0541/2021 ] UMKS Nadir Jędrzejów SWK 1 1
30. ŚLUSARCZYK Ewa [ PZLA/0610/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 20 17
31. ŚWIERZOWSKI Tomasz [ PZLA/0508/2021 ] ULKS Lipinki MLP 9 6
32. WÓJCIK Teodor [ PZLA/0734/2021 ] TS Wieliczanka Wieliczka MLP 12 9
33. ZAPART Stanisław [ PZLA/0398/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 4 3
34. ZIĘBA Jakub [ PZLA/0171/2021 ] KS AZS AWF Kraków MLP 9 9